Galatasaray 67 - Fenerbahçe 75

arkadaşlar yönetim şuan futbola daldığı için bakmıyordur bence haberleri bile yoktur basketboldan,fb voleybolda şampiyon oldu basketbolda final oynaması büyük ihtimal ve bu bizim düzenlediğimiz turnuvada oluyor ve bizim yönetim biz kendi sahamızda ligde 16 sayı fark yiyoruz fb'den hoca hala takımın başında şimdi göndersek ne olurki EL'de final olma şansını kaybetmişken, bir tane iyi uzun alamadılar şimdi derlekki bu dönemde oyuncu alamamaları normal ama fb lazımsa alıyor bu nasıl iş eğer ihtiyacın varsa parayı bastırırsın alırsın,Ceyhun hoca ne oynatığını bilmiyor herhalde topu taurasi'ye veriyorlar ve izliyorlar bu nasıl sistemsizliktir,artık istifa demiyorum etse ne olurki bu kupada final oynayamadıktan sonra ve üstelik fb'nin final yolunu açtıktan sonra!!!

Utanıyorum. Niçin mi 9 sayıyla ilk yarıyı önde kapatıyorsun. Üstelik en iyi oyuncularında birisi sakatlanıyor. Ama maçı kontrol altına alabilecek hiç bir şey yapılmıyor. Hiç doğru düzgün set göremedik. Taurasiye ver gitsin. O zamana kadar orayı maden gibi işleyen Charlesi unuttuk. Utanması gereken çok kişi var. Onlarda kendilerini biliyor.

hep maçaları 3. çeyrekte veriyoruz zaten. hiç birşey yapamıyor zat. 16-4 seri yakaladılar biz bi set kuramadık hemde arkadaşlarında dediği gibi 9 sayı öndeyken vurup geçmemiz lazım boğmamız lazım ama bunu akıl edemiyor zatı muhterem. niye akıl edemiyor diyorum çünkü her fb maçında aynı olay mutlaka oluyor dikkat edin bu dediğime

prince 38dk. taurasi 34dk. tina 39dk. el insaf maçın sonunu tabiki getiremeyiz..

buradan NTV Spora bir cevap verelim Organizasyonun evsahibi istanbul değil Galatasaray, birde POSTA gazetesine GS basket takımı diye bastığınız resim Galatasaray Voleybol takımının toplu fotoğrafıdır..

Öncelikle bugün Abdi ipekçi de %7 olması gereken rakip taraftarı , organizasyonu yapamama bahanesi altında yarı yarıya duruma getiren çok saygıdeğer basiretsiz basketbol şubesi yapamadığınız organizsayonda işte sizin takımınızın taraftarını böyle ezerler coplarlar biber gazı sıkarlar. Bana kimse bunun şubeyle ne alakası var demesin o salonun %51 i bize ait olacakken bu duruma düşürmeleri basiretsizliktir.Mutlumusunuz yada ne duygu içindesiniz merak ediyorum.Sadece bu sebepler bile yeter o yüzden,

İSTİFA EDİN BUDA BİR ERDEMDİR,

Ben kendim 7 sene altyapılarda her yaş kategorisinde antrenörlük yapmış birisi olarak söylüyorum, en skorer , sayıya en yakın olan oyuncumu periyot bitimine 14 saniye kala benim takımım hücum edicekken oyundan çıkaracak kadar şuursuzlaşmışsam o maçtan sonra istifa etmem antrenörlüğü bırıkırdım. O yüzden Sayın Ceyhun Yıldızoğlu

Rakip takımın bir skoreri sakatlanmış diğeri 4 faul almış ve oynayamadığı bir dönemde , savunma yaparken 3 kere arka arkaya aynı oyuncudan 3 lük yiyen bir takımının oyuncuları çıkın bu kafa dalgınlığının , adaptasyon probleminin nerden ve neden olduğunu açıklayın çünkü biz anlayamıyoruz ve lütfen Ros Caseres maçlarında Ros Caseres takımın 10 sayıya geri düştüğü hal ile 10 sayı öndeyken hali gibi her sayıdan sonra veya her top kopmadan veya rakibi hataya zorlamadan sonra saha içindeki arkadaşınızı benchten desteklemeyecekseniz ve takım olgusunu biz taraftarlara dahi hissettiremiyecekseniz bir zahmet sizde gidin biz bize bu duyguları yaşatacak oyuncular istiyoruz.

Son olarak taraftarın yarı yarıya olduğu bir derbide rakip takımın taraftarını salonu doldururken bizim taraftarımız salonun bize kalan kısmını dolduramıyorsa bu saatten sonra orayı doldurmak için gelenler başımın tacı , gelmeyenler de taraftarı olmakla bir kez daha gurur duyduğum GALATASARAYIMIN sadece ve sadece sempazitınıdır.

Öncelikle bugün Abdi ipekçi de %7 olması gereken rakip taraftarı , organizasyonu yapamama bahanesi altında yarı yarıya duruma getiren çok saygıdeğer basiretsiz basketbol şubesi yapamadığınız organizsayonda işte sizin takımınızın taraftarını böyle ezerler coplarlar biber gazı sıkarlar. Bana kimse bunun şubeyle ne alakası var demesin o salonun %51 i bize ait olacakken bu duruma düşürmeleri basiretsizliktir.Mutlumusunuz yada ne duygu içindesiniz merak ediyorum.Sadece bu sebepler bile yeter o yüzden,

Ben kendim 7 sene altyapılarda her yaş kategorisinde antrenörlük yapmış birisi olarak söylüyorum, en skorer , sayıya en yakın olan oyuncumu periyot bitimine 14 saniye kala benim takımım hücum edicekken oyundan çıkaracak kadar şuursuzlaşmışsam o maçtan sonra istifa etmem antrenörlüğü bırıkırdım. O yüzden Sayın Ceyhun Yıldızoğlu

Rakip takımın bir skoreri sakatlanmış diğeri 4 faul almış ve oynayamadığı bir dönemde , savunma yaparken 3 kere arka arkaya aynı oyuncudan 3 lük yiyen bir takımının oyuncuları çıkın bu kafa dalgınlığının , adaptasyon probleminin nerden ve neden olduğunu açıklayın çünkü biz anlayamıyoruz ve lütfen Ros Caseres maçlarında Ros Caseres takımın 10 sayıya geri düştüğü hal ile 10 sayı öndeyken hali gibi her sayıdan sonra veya her top kopmadan veya rakibi hataya zorlamadan sonra saha içindeki arkadaşınızı benchten desteklemeyecekseniz ve takım olgusunu biz taraftarlara dahi hissettiremiyecekseniz bir zahmet sizde gidin biz bize bu duyguları yaşatacak oyuncular istiyoruz.

Son olarak taraftarın yarı yarıya olduğu bir derbide rakip takımın taraftarını salonu doldururken bizim taraftarımız salonun bize kalan kısmını dolduramıyorsa bu saatten sonra orayı doldurmak için gelenler başımın tacı , gelmeyenler de taraftarı olmakla bir kez daha gurur duyduğum GALATASARAYIMIN sadece ve sadece sempazitınıdır.

Her satırına katılıyorum. Ayrıca biz salona girerken ayakkabılara kadar bakılırken FB'liler o kadar cephaneyi nasıl sokabiliyorlar???

ben de onu yazıcaktım, güya sıkı güvenlik önlemleri alınacaktı, ne oldu, fenerliler nasıl soktu o patlayıcıları salona, twitterda maça giden Galatasaray taraftarlarının yazdıklarına baktım, hiç taşkınlık, olay çıkarmadığımız halde polis tarafından tartaklandık, jop yedik diyorlardı ve ayrıca hiç bir yöneticinin müdahele etmediğini söylüyorlardı, yazıklar olsun taraftara sahip çıkamayan yönetime

dun taraftar mactan sonra joplandı dovuldu hakarete ugradı kolidorlarda yaralı yatan taraftarlarımız vardı kadınlar cocuklar dahil polisten dayak yedi.
mactan once Gs taraftarı ayakkabiları dahil cıkarılıp aranırken ..
fb taraftarı salona 100lerce maytap ses bombası soktu .
bumu sizin yapacagınız organizasyon ...
ben kendi adıma bundan sonra can guvenligim için basketbol maclarına gitmiyorum ..

İki sayılık fark kalmışken arka arkaya atılan 5 tane üçlük girişiminden biri girmiş olsaydı bugün çok daha değişik şeyler konuşuyor olabilirdik fakat bu yine de yetenekleri gerekenin altında olan bir teknik adama sahip olduğumuz gerçeğini asla değiştirmeyecekti !

En azından giderken şu lig şampiyonluğunu al da öyle git .

Birde şöyle düşünelim bizde herşey bu kadar düzensizken, yerliler motivasyon sorunu yaşarken, koç yeteneksizken ve hiç bir organizasyonumuz yokken az kalsın yeniyorduk onları. Ve hepimiz biliyoruz ki Big Sly veya doğru dürüst bir avrupalı uzunumuz olsaydı yine yenerdik biz onları. Tina, Dee ve Pip daha ne yapabilir sizce bu durumda.

Girmeyen, zorlanan atışlarda neden bu kadar zorlandın diye Taurasi'ye mi kızsam yoksa Taurasi ne yapsın birine versede zaten atamayacak, en azından kendisi denedi mi diye düşünsem karar veremiyorum. Şu bir gerçek ki son çeyrekte çok fazla zorlama atış yaptık.

Birsel çıktı maçı Fb ye getirdi.Tamane beklenenden çok fazla katkı yaptı takımına.Bu faktörlere bizim organizasyon beceri eksikliğinide katınca ne yazık ki yenilmek kaçınılmaz oldu.

Aslında düne dair söylenecek o kadar çok şey var ki... Saha içini kısa geçeyim, yeterince yazılmış zaten. Bu durumun sorumluları sezon bitince gereğini yapar, yapmak zorundalar!

Ama tribünde yaşananlar baki!.. Galatasaray taraftarı ayakkabıları dahi çıkartılarak aranırken, karşı yakanın taraftarına çiçeklerin arasına serpiştirilen torpillerle hoş geldiniz denilmiş anlaşılan. Emniyet Amirine bu durumu ilettiğimde merak etmeyin, hepsinin kamera kaydı alındı dedi ama işlem yapacaklarına ihtimal vermiyorum.

Fatih´in başına gelen copu, biber gazıyla tanışmamı, yiyen arkadaşları geçtim.. Bunlara alıştık biz, en azından hazırlıklıyız konunun özneleri Emniyet ve Galatasaray taraftarı olunca ama o çocuk? 10 yaşlarında bir çocuk polisin yaptıklarını gördükçe hıçkıra hıçkıra ağlıyordu.. Babası ve ben çocuğu sakinleştirmeye çalışırken, polis yanıbaşında hala elinde copla güç gösterisi yapıyordu. Size değil polislik eğitimi, aile eğitimi verenlere de yazık! Dün ve daha önceki olaylarda şiddet eğilimi gösteren polisler, biz size polis olamazsınız demedik ki...

sanırım emniyet müdürlüğü ve polisler fenerlilerin gönlünü almaya çalıştı, hiç taşkınlık yapmayan Galatasaray taraftarını döverek, malum kadın voleybol takımlarını karşılarken olaylar çıkmıştı, onun karşılığı olsa gerek

kasımpaşalı'nın ordusu kasımpaşalı'nın takımını koruyo ortada anormal bi durum yok arkadaşlar :S bu ülkede ileri demokrasi var ;)

Valla erkekler nasıl arandı bilmiyorum ama kızları aramadılar desem yeridir. Göstermelik çantama baktılar, bir de üstüme. Kalınca bir mont vardı yanımda, ceplerine rahat 8 torpil sığar, monta bakma gereksinimi duymadılar. Derbi maçlarında gerginlik olduğu, olacağı biliniyor. Gerekirse bir güvenlik şirketi ile daha anlaş, aramalara dışarıda başla ama gelen herkesi didik didik ara orada, çok mu zor? Bir kaç metre öteme 2 kere yanan cisim attılar. Ya orada oturan birinin yüzüne gelseydi? Ailesiyle gelenler vardı, ya bir çocuğa gelseydi o attıkları? Hayvanlık diyeceğim diyemiyorum, beyinsizlik diyeceğim yetersiz kalıyor. Resmen katil ruhu var o torpili oraya atanda da, torpilin yakıldığını görüp müdahalede bulunmayan diğer FB taraftarlarında da.

Nasıl aranabiliriz ki bize yapılan muamele her zaman aynı ayakkabılara kadar arandık bir donumuza bakmadıkları kaldı onu da yaparlardı herhalde bayanlar olmasa karşı taraf her türlü maddeyi soksun içeri ne ala bize gelince didik didik arama.Maç başladı patlayıcıları bizim tarafa göndermeye başladılar maç bitene kadar da devam etti tek bir müdahale yoktu emniyetten yazıklar olsun ya.Maçın sonuna doğru 15 sn kala bench arkasına yakın bi yerde oturanların tam önüne attılar en son patlayıcıyı orada patladı sonra film koptu zaten olaylar başladı onlara yine müdahale yok bizi yaka paça coplarla,biber gazlarıyla,hakaretlerle dışarı çıkardılar sonrada herhalde galibiyeti fenerliler ile beraber kutlamıştırlar salonda emniyet, tekrardan yazıklar olsun bu ülkede güveneceğimiz,bizi koruyacak güvenlik güçlerine bak ya bizi zahmet beni korumayın siz ya ben kendimi korurum..