Galatasaray 69 - Efes Pilsen 64 / TEBRİKLER !

koch' Alıntı:
js12' Alıntı:
koch' Alıntı:
Dün de maçı dershane yüzünden izleyemedim. :(

Dostum dersane dedin de, ben de son Efes galibiyetimizi dersaneden çıkıp da izlemiştim yanlış hatırlamıyorsam. 1999-2000 senesiydi. Öss senem. Bir sonraki Efes galibiyeti için de üniversiteyi bitirmem gerekiyormuş. :p 6 sene... Kolay değil..
Umarım sen de aynı bekleme periyoduna denk gelmezsin, üniversite hayatında bol bol Efes galibiyetleri tadarsın. :)
4 sene sonra kazanırsak yine izleyemem herhalde.ÖSS için dershaneye gideceğim o zaman. :) Yol yakınken 1-2 sene içinde bir galibiyet daha görsek güzel olur. :)

koch sende çok şey istiyorsun.dur bi 4-5 sene bekle ne acelen var

c_fire' Alıntı:
koch' Alıntı:
4 sene sonra kazanırsak yine izleyemem herhalde.ÖSS için dershaneye gideceğim o zaman. :) Yol yakınken 1-2 sene içinde bir galibiyet daha görsek güzel olur. :)

koch sende çok şey istiyorsun.dur bi 4-5 sene bekle ne acelen var

Bu kadar karamsar olmayın renkdaşlar. Bu ülkeye basketbol kültürünü biz aşıladık. Son yıllarda hem şubenin hem takımın kötü yönetilmesi sonucu maziyi arar hale geldik o kadar. Kendimize gelebilmek için birisinin tokat atması gerekiyordu o tokatı da Efes attı bize. Umarım bu galibiyet bize bazı şeyleri anımsatır ve eski parlak günlerimize dönebiliriz hem camia olarak hem de basketbol seyircisi olarak.

Vallaa uzun zamandır foruma giremiyom bu nedenle bu yazımı geç yazıyom neyse maça gelince maçı tv'den izledim ve hayretler içerisinde kaldım özellikle savunmada harikaydık zaten yediğimiz 64 sayı bunun göstergesi. sadece 64 sayı yedik. özellikle fatih ve serhat süperdi (dixon'ı saymaya gerek yok çünkü o her maç süper). umarım bu müthiş galibiyetlerin devamı gelir ve daçka'yla girdiğimiz play-off yarışından galip ayrılırız. halil üner'ide bu maçta yanlış yapmadığı için tebrik ediyorum. tekrar bütün takımımıza tebrikler. onlar Türkiye'nin en büyük takımının GALATASARAY olduğunu birkez daha gösterdiler...

valla 3 gündür galibiyetin mutluluğuyla teknik yorum yapamadım bikaç şey söylemeden geçersem haksızlık olucak..malik i söylemeye hiç gerek yok,o tam bir yıldız..onun dışında serhat ve pastal ın yaptıkları dış savunmaya dikkat çekmek lazım,artı serhat ın 12 ribaundu çok etkileyici..ve tabikide fatih,anlı şanlı efes uzunlarnı madara etti..5 blok ne demek abi