Galatasaray 69 - Efes Pilsen 64 / TEBRİKLER !

Zeytinburnulu kardeş hatırlat bir daha çekelim ayıp ediyorsun.Bende dedim kim astı oraya o pankartı :)

CYK abi ben sanki bizim 24 saniye pozisyonunu anlatmaya çalışıyorlardı gibi geldi yorumcular.Eminde değilim gerçi.

Kahrolsun Malik yaşasın takım savunması 8)

X' Alıntı:
Zeytinburnulu kardeş hatırlat bir daha çekelim ayıp ediyorsun.Bende dedim kim astı oraya o pankartı :)

CYK abi ben sanki bizim 24 saniye pozisyonunu anlatmaya çalışıyorlardı gibi geldi yorumcular.Eminde değilim gerçi.

Kahrolsun Malik yaşasın takım savunması 8)

Görende 110 sayı yedik sancak , efes gibi takımdan 64 sayı yedik yahu.
Hagide topsuz alanda olmazdı ama büyük futbolcuydu bırakalım bu işleri :)

Acaba ben yanlış maçı mı izledim? Bazı arkadaşlar Üner bu maçta takımı kenardan iyi yönetti demiş. Takımı iyi motive etmiş sözüne katılabilirim ama ... Oyunun sıkıştığı anlarda Mahmudi´nin sürekli değişik taktikler denediği ve oyuna ortak olmaya yaklaştığı anlarda Üner´in Malik´e dua etmekten başka yaptığı bir katkı var mıydı maç süresince?

Son periyodunu izleyebildim. Skoru görünce şaşırdım (9 sayı öndeydik.) ve hep önde giderek bitirdik maçı. Galibiyette pay sahibi olan herkesi tebrik ediyorum. Güzel bir galibiyet.

Efes yorgundu, eksikti bahaneleri galibiyetimizi gölgeleyemez. Uzun zamandır takımımızı bu kadar istekli oynarken görmemiştim. (Son periyot için.) Galibiyeti sonuna kadar hakettik.

play-offa katılacagız ama hiç bi işe yaramayacak herseye reagmen efes pilsen galibiyeti görmek cok güzel :)

aslında 1.ülker sıkıntılı bi donemde biz 8den katıldımızda onlarla eslesiriz
belki ilk macı fln alabilirsek bisiler olabilir ama tabi belki diorum

galibiyet super..Ancak play off garanti diye birsey diyemeyiz...Bazen cok iyi oynuyoruz...bazen cok kotu...Biraz daha sabit oyunlar cikarsak, bu takim ilk 4 u zorlar diye dusunuyorum

Aslında insanın Efes 2 olsa,biz de 7 olsak ve onlarla eşleşsek diyesi geliyor.Bu durumda süpürülme ihtimalimiz olmaz. :)

bencede efes gibi bir rakibi yenmek cok güzel iisallah play off lara kalırız

Herhalde bu maç için önceden yapılan yorumlar kritiktir.Takıma sahip çıkmak,basketbol bilgisi ile birleşince doğru yorumlar oluyor.

iyi diyorsun hoş diyorsunDA bu maçın gsnin kazanacağını bilmek zor galibada basket bilgisi olan efes takımına güvenen gs derdi bilenlerede kazananlarada helal olsun :atki

önceki msjım cemgscemde alıntıydı (ilk cümle) bir bölümünü silince alıntı olduğu belli olmuyor.
bu maç galiba bizim jenerasyonun hatırladığı ilk efes galibiyeti ve bu maçı maalesef dersane yüzünden kaçırdım. allah cezamı verecek

Eleştirinin,isyanın dozunu kaçıranlar var,''ben bildim''cileri değil,umutsuzluk yüklü arkadaşları anlayamıyorum.Her maç öncesi yenileceğiz denilir mi yaa.İtü'ye de yenileceğiz diyorlar,Efes'e de!

Tutturmuşlar bir Halil Üner,Galatasaray'ın bile önüne koyuyorlar Halil Üner meselesini.Önce Halil'e taş atıyor,sonra yenileceğiz diyorlar.Bu Daum gitsin diye takımlarının yenilmesine sevilen fbli taraftara benzer tutarsız bir davranıştır.

Bu maçtan sonra o tribünler dolar sanırım.Hele bir Tuborg'u da geçelim de.İlk maçı kolay almıştık;ama bu maçta daha hırslı olacaklardır.

dawkins' Alıntı:
Mucize de yetmez Tequila, her durumda 20'den asagi fark olmaz.

Ne mutlu ki yanildim. Beni mahcup eden herkese cok tesekkurler. Kalan 5 maci da aslinda kazanabiliriz, yeter ki biraz olsun istikrar ve konsantrasyonumuzu koruyabilelim. Onumuzdeki Tuborg ve Darrusafaka deplasmanlari cok kritik, eger playoffa kalacak ve heyecan yaratacak bir takim olacaksak bu iki maci kazanmamiz sart. B. Kolej ve Erdemir maclarini bence her kosulda kazaniriz.

Son olarak geriye Fener maci kaliyor: ilk yaridaki macta kendilerine yapilanlari umarim oyuncularimiz hatirliyordur, bu maci kazanmak onlarin onur mucadelesi olmali.

bu macı ızlerken muthıs bı heyecan yasadım amc boyunca hıc gerı dusmedık herkes full performans sergıledı takım cok mutlu ettı bızı
ama mactan sora sevgılım bu sevıncımın ıcıne ettı bunu goz ardı edemeden gecemeyecem burda hem sevınc hem uzuntuyu yasadım

bu arada kac kısı ben mı cımbom mu sorusuna cımbom der ISTE BEN o dıyenlerdenım :D

takım yeter kı bole oynasın canımız feda herkese tek tek tebrık ama en buyuk tebrık fatıh solak a maca kendını cok ıı hazırlamıs

BuRaKGS' Alıntı:
bu macı ızlerken muthıs bı heyecan yasadım amc boyunca hıc gerı dusmedık herkes full performans sergıledı takım cok mutlu ettı bızı
ama mactan sora sevgılım bu sevıncımın ıcıne ettı bunu goz ardı edemeden gecemeyecem burda hem sevınc hem uzuntuyu yasadım

bu arada kac kısı ben mı cımbom mu sorusuna cımbom der ISTE BEN o dıyenlerdenım :D

takım yeter kı bole oynasın canımız feda herkese tek tek tebrık ama en buyuk tebrık fatıh solak a maca kendını cok ıı hazırlamıs
en doğrusunu yapmışsın sen.helal :claps

koch' Alıntı:
Dün de maçı dershane yüzünden izleyemedim. :(

Dostum dersane dedin de, ben de son Efes galibiyetimizi dersaneden çıkıp da izlemiştim yanlış hatırlamıyorsam. 1999-2000 senesiydi. Öss senem. Bir sonraki Efes galibiyeti için de üniversiteyi bitirmem gerekiyormuş. :p 6 sene... Kolay değil..
Umarım sen de aynı bekleme periyoduna denk gelmezsin, üniversite hayatında bol bol Efes galibiyetleri tadarsın. :)

c_fire' Alıntı:
bu maç galiba bizim jenerasyonun hatırladığı ilk efes galibiyeti ve bu maçı maalesef dersane yüzünden kaçırdım. allah cezamı verecek
Durumumuz paralel kardeş.Ne dersin tekrarını vermeleri için NTV binasını basalım mı?Malum yakın zamanda Efes galibiyeti görmemiz zor gözüküyor. :)

js12' Alıntı:
koch' Alıntı:
Dün de maçı dershane yüzünden izleyemedim. :(

Dostum dersane dedin de, ben de son Efes galibiyetimizi dersaneden çıkıp da izlemiştim yanlış hatırlamıyorsam. 1999-2000 senesiydi. Öss senem. Bir sonraki Efes galibiyeti için de üniversiteyi bitirmem gerekiyormuş. :p 6 sene... Kolay değil..
Umarım sen de aynı bekleme periyoduna denk gelmezsin, üniversite hayatında bol bol Efes galibiyetleri tadarsın. :)
4 sene sonra kazanırsak yine izleyemem herhalde.ÖSS için dershaneye gideceğim o zaman. :) Yol yakınken 1-2 sene içinde bir galibiyet daha görsek güzel olur. :)