Galatasaray:69 - Ülker:79 (Buyrun tatil yapın !!!)

emregalatasaray82' Alıntı:
liseligs' Alıntı:
ya anlamıyorum fatih gökcen maçı izledi halil hocayı kowun artık sinek gibi yapıştı takımda set diye bişey yok
!!!!! :roll:
kardeşim başka bi hoca olsaydı şimdiye 30 defa gitmişti takımdan bu imkanlarda orda halil hoca yı tutan galatasaray sevgisidir görün şunu artık yaaa eğer para ayrılacak basketbola iyi takım kuracağız der gönderirsen eyvallah ama haksızlık yapmayın hocamızza
ben halil üner in bu takima gelebilecek en iii hocalardan biri olduunu düsünüorm adama werin iiii bütce werin sorunsuz bir takin size final four oynatir

bertan' Alıntı:
Tequila' Alıntı:
2 dakka 20 saniye var, maç berabere altı üstü bi basket faul olmuş,girdi fark 3 sayı , ne gerek var şov yapmaya afferim başın göğe erdimi, erkenden tatile girdin , görüşürsün hakemlerle maçtan sonra güle oynaya , altı üstü 3 sayı olcak daha 2 dk var neyin teknik faulu. Kararda doğru bile olsan sus 2 dk sora konuşursun.
UMARIM BU GALATASARAY'DAKİ SON MAÇIN OLUR.

kesınlıkle katılıyorum sana.. umarın galatasaraydakı son macıdır. ben mac boyunca halıl uner'den penetre lafından baska bısey duymadım oncekı maclarda oldugu gıbı. tek bıldıgı penetre yapın demek. macın gıttıgını anladı hakeme cattı. sanırım mukemmle oldugunu gostermeye calıstı...
umarım trıbunde oturan yonetıcı bızım bu sene neler cektıgımızı anlamıstır halıl uner'le.. umarım...
abi bu bütçeyle bu imkanlarla hangi hocayı getirirsen getir burdan bir adım öteye gi-de-mez takmışsınız hocaya takım çok iyi demi hoca çok kötü şemso gökhan şemso bomboş üçlükleri atamıo ama hoca suçlu karşındaki ülker babacım ülkerrr

bertan' Alıntı:
Tequila' Alıntı:
2 dakka 20 saniye var, maç berabere altı üstü bi basket faul olmuş,girdi fark 3 sayı , ne gerek var şov yapmaya afferim başın göğe erdimi, erkenden tatile girdin , görüşürsün hakemlerle maçtan sonra güle oynaya , altı üstü 3 sayı olcak daha 2 dk var neyin teknik faulu. Kararda doğru bile olsan sus 2 dk sora konuşursun.
UMARIM BU GALATASARAY'DAKİ SON MAÇIN OLUR.

kesınlıkle katılıyorum sana.. umarın galatasaraydakı son macıdır. ben mac boyunca halıl uner'den penetre lafından baska bısey duymadım oncekı maclarda oldugu gıbı. tek bıldıgı penetre yapın demek. macın gıttıgını anladı hakeme cattı. sanırım mukemmle oldugunu gostermeye calıstı...
umarım trıbunde oturan yonetıcı bızım bu sene neler cektıgımızı anlamıstır halıl uner'le.. umarım...
abi bu bütçeyle bu imkanlarla hangi hocayı getirirsen getir burdan bir adım öteye gi-de-mez takmışsınız hocaya takım çok iyi demi hoca çok kötü şemso gökhan şemso bomboş üçlükleri atamıo ama hoca suçlu karşındaki ülker babacım ülkerrr
Karşımızdaki takımın gücünü kalitesini kimse tartışamaz ama 20 sayı geriden 10 sayı farkla vermeyi tartışabilirz burda...

abi bu bütçeyle bu imkanlarla hangi hocayı getirirsen getir burdan bir adım öteye gi-de-mez takmışsınız hocaya takım çok iyi demi hoca çok kötü şemso gökhan şemso oş üçlükleri atamıo ama hoca suçlu karşındaki ülker babacım ülkerrr

oyuncu-antrenör ilişkisidemi bütçeye bağlı?İyi oynayan daha doğrusu oyuna ısınan bir oyuncuyu en sıcak döneminde oyundan alıyor.Bir de hata yapmış gibi taraftarın önünde sert bir şekilde azarlıyor.Bunun bütçe ile bir alakası varmı?

Takım oyuna ısınıp farkı açtığı zamanda mola alıp oyunu soğutan bir antrenör var.Aynı maçta rakibinin sert savunmasına karşı kilitlenen takımını seyirci gibi seyredip de oyuna müdahale etmeyen yine bu insan.(Sadece bu maç için konuşmuyorum)

Ayrıca şampiyonluğa oynayabilecek kadar çok güçlü bir kadro kurduğumuzu düşünüyorum bu sene.

liseligs' Alıntı:
ya anlamıyorum fatih gökcen maçı izledi halil hocayı kowun artık sinek gibi yapıştı takımda set diye bişey yok
!!!!! :roll:
kardeşim başka bi hoca olsaydı şimdiye 30 defa gitmişti takımdan bu imkanlarda orda halil hoca yı tutan galatasaray sevgisidir görün şunu artık yaaa eğer para ayrılacak basketbola iyi takım kuracağız der gönderirsen eyvallah ama haksızlık yapmayın hocamızza

bpsversene sen yaa ne gs sevgisinden bahsediyosun onu takımda tutan canaydın torpili sen sasırmısın herelde baksana uner ve haksızlık kelimesini yan yana kullanıyosun...basketboll a kurulan su kadro ztn iyi bir kadro 1-2 takviye ve eldekilerin tutulmasıyla cok daha iyi bir takım kurulabilir uner yerinde kim olsa ztn calısırdı su takımda baksana elin yabancı gerets i bile parasını alamıyor ama aslanlar gbi takımda kalıcam diyor oyuzden ünerin yaptıgı kahramanlık fedekarlık degil sadece daha iiyi bir takımda calısamıcanı bilmesinden kaynaklanıo...son derece gecimsiz oyuncu ve hakemlerle iliskisi 0 olan bir hoca...bugunku itirazında haklıydı ama okadar itiraz edemez hic bir hoca hakemler saygı gostermio üner'e bir mahmudi veya aydın ors bole adamlar diil zaten oyuzden ekol olmus cok basarılı hocalar.bence seneye bu takıma 750.000 dolar ile 1.500.000 dolar arası bi butce ayrılır ki bu butce gercekten bi banvit veya telekom'un butcesinden daha az degil oyuzden hic kimse takım imkanlarını kucumsemesin bu takımın tek eksigi malik tıkandıgında ortaya cıkacak 2numarralı bir skorerdi bu ve yabancı bir orta dereceli bir 4numara ile bu takım seneye cok daha guzel bir basketbol izletir bize

Rezaletin daniskası ya tam bi fiyasko ya anca bi takım zorla ugrassa özel bi çaba harcasa bu maçı böle werirdi
BİTSE DE GİTSEK havasındaki oyuncularımıza sonsuz tesekkürler we tabiki ÜSTAD halil üner e ya sen yıllarca coach lık yapmıs bi adamsın lanet olası çeneni 2 dk kapat da maç bitsin zaten bi umut wardı onada sıctı batırdı ayıp bee bazı arkadaslar hakkımızı sawunmus diyo madem öle tavrını maç sonunada yansıtsaydı neden hakem i tebrik etti bunlar bos laflar adam dengesiz ne yaptıgının farkında diil o anca show yapar kendini ne sanıyosa artık..
SU TAKIMDA SAYILI Bİ KAÇ OYUNCU war onları takımda tutsun sayın yönetim basta MALİK DİXON bu adam ın kalması için herseyi her fedakarlığı yapsınlar bizim buraya gelisimizde en büyük pay onundur bu süphesizdir
AFERİN ÇOCUKLAR YA TAM DA UMUTLANMISKEN BİZİ HAYAL KIRIKLIĞINA UGRATTINIZ 5 DK MAÇ WERDİNİZ GERCEKTEN AFERİN :claps benim tek idolüm MALİK DİXON GOODBYE HALİL ÜNER

Gerçektende maçın 1. periyodu rüya gibiydi 2 ve 3 periyotlarda ne iyi ne kötü skoru koruduk ama yine son periyot ve son 4 dakika sendromu bizi kahretti !!!
Halil Ağa'nın teknik faulu ve takımı kenara çekmesi bardağı taşırdı !!! Ama asıl sorun son 2 dakika kala havlu atarsın Halil Ağa kendini düşünmüyorsun BÜYÜK GALATASARAY Camiasını düşün ona göre hareket !!!
Yazılacak çok şey var ANLAYANA Halil Ağa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MALİK DİXON BİZİ BIRAKMAA
HALİL ÜNER XİTİR GİT ARTIK SENİN SÜREN ÇOOKTAAAAN DOLDU
SU FORUM U ZİYARET ETSELER KESKE DE SU YAZDIKLARIMIZ OKUSALAR

halil üner in bu maçtaki tek hatasi fatihi kenarda baya tutmasidir çünkü fatih olmayinca savunmamiz dagiliyor yerine giren umut yenice ribaunt alamiyor blok hiç yok

Yazılanlardan anladığım rüya gibi geçen ilk periyodu 31-12 önde kapamışız.Maçın geri kalan 3 periyodunda ise 38 sayı atabilmişiz.Birleşilen nokta ise hakemin bir iki pozisyonda verdiği ters kararlar.Bu maçın kaybedilmesinin nedeni maçı kazandık havasına girilmesi olmuş.Yoksa bir iki kararla 19 sayı döner mi?
Keops abi rica ediyorum Halil Üner kalsın derken geçirdiğimiz 3 sezonu yeniden bir düşün.Hala kalsın dersen söyleyecek birşey yok bence.

Valla konu yine Halil Üner sorunsalı olmuş. Başarısızlık ortada ama yönetim ve camianın ilgisi olmadığı için "küme düşme potasındaki takımı play off taşıdı" mantığı içersinde bence Halil Üner seneye yine takımda kalıcak. Tecrübesi ve basketbol bilgisine saygılıyım, kaç yıldır bu işi yapıyor kendisi. Hatta bildiğim kadarıyla kendisiyle bir şampiyonluğumuz bile vardı eskilerden. Ama kötü bir agresifliği var ve takıma ne oynatmak istediği anlaşılamıyor. Kısaca Efes galibiyeti dışında bence çok sönük bir sezon oldu ama beklenen de bu olduğu için şaşırtmadı. Yinede tüm oyuncularımızı ve teknik ekibi kutlamak lazım.

exciter' Alıntı:
Valla konu yine Halil Üner sorunsalı olmuş. Başarısızlık ortada ama yönetim ve camianın ilgisi olmadığı için "küme düşme potasındaki takımı play off taşıdı" mantığı içersinde bence Halil Üner seneye yine takımda kalıcak. Tecrübesi ve basketbol bilgisine saygılıyım, kaç yıldır bu işi yapıyor kendisi. Hatta bildiğim kadarıyla kendisiyle bir şampiyonluğumuz bile vardı eskilerden. Ama kötü bir agresifliği var ve takıma ne oynatmak istediği anlaşılamıyor. Kısaca Efes galibiyeti dışında bence çok sönük bir sezon oldu ama beklenen de bu olduğu için şaşırtmadı. Yinede tüm oyuncularımızı ve teknik ekibi kutlamak lazım.
Halil üner hakkinda bir yerde bir yorum okudum otoritelere göre
sadece basketbolu dü_ündüüünde türkiyenin en iyi antrenörüdür diye bir yorum
sikintilar yüzünden pek gösteremior ama bu kadar sikinti icinde aydin örs ün fb sinin 1 sira altinda

haleda halil üneri savunabilenleri anlayamıyorum.takımın doğru düzgün bir seti yok her şey dixonın sırtında ve üner suçsuz.sadece basketbolu düşününce başarılı olur ne demek.halil ağanın keyfinin yerinde olmasını mı bekleyeceğiz yani?

sarpemre' Alıntı:
haleda halil üneri savunabilenleri anlayamıyorum.takımın doğru düzgün bir seti yok her şey dixonın sırtında ve üner suçsuz.sadece basketbolu düşününce başarılı olur ne demek.halil ağanın keyfinin yerinde olmasını mı bekleyeceğiz yani?
maddi manevi problemler takimi birakmio ki hocanin keyfiyle alakasi yok
set nie yok set oynicak takim yok tek dogru düzgün skorerin war mecburen bütün yük onda 2. 3. skor opsiyonu olsa sette olur
bugün diger oyuncular da atti ama 1 gün atiyolar 1 gün bos turnikeyi kaciriyorlar

YA lütfen ya rica ediorum su halil üner i bana sawunma yın ya adam ne yaptığını bilmio we bunu sölerken de laflarımın tamamen arkasındayım
sen fark kapantıkca maça nie müdahale etmiosun sen oraya basketbol seyretmeye mi geldin neden semsettin i kapasitesinden fazla oynatıosun ki
su valentin i sen bi türlü kazanamadın halbuki çok yetenekli çok cesur oynuo ne diim ALLAH SONUNU HAYIR ETSİN ÜSTAD HALİL ÜNER
MALİK DİXON BİZİ BIRAKMAAA :atki

DİXON DAN GERİSİ YALAN :atki
BU ADAM GİDERSE WARYA BEN HARBİ YIKILIRIM YA