Galatasaray :69 - Ülker :90

bu maçta bir protesto olmalı artık.Hatta bu maçtan itibaren her maçta olmalı.Aslında biraz geç kaldık ama fazla sabrettik. Artık beyaz mendiller tribünde sallanmalı.Ama bunu maçın başında değil maçın sonlarına doğru farkın açılmaya başladığı anlarda bu protestoyu yapmak lazım.Maçın başından itibaren olmamalı

açık ve net KA ZA NI RIZ :atki

her zaman her yerde EN BÜYÜK CİMBOM

arkadaslar karamsar olmayalım lütfen daha önce yendikmi biz bu takımı YENDK yine yenebiliris neden olmasın???
(smdi bna tepki cvp vermeyin biz Galatadaraylıyız küme düşsekte yeniliris deme hakkımız yok)

Barış Yarar' Alıntı:
bu maçta bir protesto olmalı artık.Hatta bu maçtan itibaren her maçta olmalı.Aslında biraz geç kaldık ama fazla sabrettik. Artık beyaz mendiller tribünde sallanmalı.Ama bunu maçın başında değil maçın sonlarına doğru farkın açılmaya başladığı anlarda bu protestoyu yapmak lazım.Maçın başından itibaren olmamalı

ispanyol özentisi beyaz mendiller yerine sadece alkış en iyi tepki yolu olur...

gerçi halil bey anlar mı bilinmez ama...

Barış Yarar' Alıntı:
Ama bunu maçın başında değil maçın sonlarına doğru farkın açılmaya başladığı anlarda bu protestoyu yapmak lazım.Maçın başından itibaren olmamalı

Aslında haklısın Barış tepkilerin maçın son bölümlerine doğru olması Halil Üner´in taraftar protestosu nedeniyle kaybettik bahanesini ortadan kaldırır. Ama öte yandan Üner bunu Ülker mağlubiyeti nedeniyle taraftar istifamı istedi. Benim kadro gücüm belli, Ülker´le nasıl başa çıkayım, bu taraftar çok mantıksız diye yorum yapması da olası bir ihtimal.

Ben sensiz yaşamaktansa
Ölmeyi tercih ederim
Yemin olsun Cimbombomum
Hayatımsın her şeyimsin
Halil Üner İSTİFA Halil Üner İSTİFA

Ne acı ki maçımız hakkında yorum yapma gereği bile duyamıyoruz...

uAtahan' Alıntı:
açık ve net KA ZA NI RIZ :atki

her zaman her yerde EN BÜYÜK CİMBOM

arkadaslar karamsar olmayalım lütfen daha önce yendikmi biz bu takımı YENDK yine yenebiliris neden olmasın???
(smdi bna tepki cvp vermeyin biz Galatadaraylıyız küme düşsekte yeniliris deme hakkımız yok)
gerçekçi olmak lazım.biz en son büyük bir maç kazandığımızda başımızda üner illeti yoktu.neden olmasın diye sormuşsun.ben hemen cevaplayayım;çünkü bir tane bile set hücumumuz yok takımın bir sistemi yok ve halil üner coachumuz.

Bu hafta NTV’de 15 Şubat Çarşamba günü saat 20.30’da Efes Pilsen - Fenerbahçe; 18 Şubat Cumartesi günü saat 14.00’te Galatasaray - Türk Telekom; 19 Şubat Pazar günü saat 16.00’da Beşiktaş - Tuborg maçları canlı yayınlanacak.

şartlar ne olursa olsun bize yakışan takımımıza destek olmaktır...
bu maç neden çarşamba günü bir bilen varsa....

cem1972' Alıntı:
ozan' Alıntı:
maçın yayınlanmaması iyi olmuş,artık daha fazla hezimete tanık olmaya gücüm kalmadı..hiç bu kadar umutsuz olmamıştım

cmts ne yapcan? ;) kaçış yok!!

haklısın,sahada sarı kırmızı forma oynuyosa kahrolsakda izlemeden duramayız..ama benim kahrolduğum nokta mağlubiyet filan değil,bu ülkeye basketbolu öğreten GS takımının sahada oynadığı kişiliksiz oyun

onuryavuz' Alıntı:
kempes89' Alıntı:
Protesto falan olmasın ya sonra yenilginin tek sorumlusu taraftarı gösterir

Galatasaray taraftarı uygarca hareket ettikten sonra protesto da olsun kempes89. Sonuçta oyuncular da biliyorki protestolar kendilerine değil Halil Üner´e. Üner de taktik üretemediği beyniyle bahane üretmeye devam etsin.
şahsen olası bir protestomuz halinde basketçilerimizin de fiilen olmasada bize destek vereceklerini tahmin ediyorum..
beykoz maçında bench e dikkat ettimde halil üner gerek oyuncu değişikliklerinde gerekse molalardaki tavrı oyuncular tarafından hiç de iyi bir şekilde karşılanmıyor...
şimdi diyebilirsiniz bench deki oyuncu oyuncu değişikliğinde her zaman kendisinin girmesini isteyebilir ama bu öyle bir şey değil gibi duruyor ya da ben yanlış gözlemledim...
ama bir gerçek var oyuncularda halil üner e pek de olumlu yaklaşmıyorlar...
yabancıların zaten umurunda değil maç filan...
onlar zevkine oynarmış gibi bir hal içerisindeler...
ya da ben yanlış kanaatteyim..

selim53' Alıntı:
şahsen olası bir protestomuz halinde basketçilerimizin de fiilen olmasada bize destek vereceklerini tahmin ediyorum..
beykoz maçında bench e dikkat ettimde halil üner gerek oyuncu değişikliklerinde gerekse molalardaki tavrı oyuncular tarafından hiç de iyi bir şekilde karşılanmıyor...
şimdi diyebilirsiniz bench deki oyuncu oyuncu değişikliğinde her zaman kendisinin girmesini isteyebilir ama bu öyle bir şey değil gibi duruyor ya da ben yanlış gözlemledim...
ama bir gerçek var oyuncularda halil üner e pek de olumlu yaklaşmıyorlar...
yabancıların zaten umurunda değil maç filan...
onlar zevkine oynarmış gibi bir hal içerisindeler...
ya da ben yanlış kanaatteyim..

Dün dergideki Glenn Whisby röportajını okudum da gözlerime inanamadım. Ya Whisby´nin tercümanını Halil Üner ayarladı ya da köprüyü geçene kadar hesabı... Whisby diyor ki:
"Benim kişisel görüşüm Halil Üner çok iyi bir coach olduğu yönünde. Oyuncuları çok iyi anlıyor. Bir oyuncu için coach´un oyuncu tarafından bakabilmesi çok önemli. Biz de bu sayede onun bizden ne istediğini daha iyi anlayabiliyoruz. Çünkü coach´un tarafından baktığımız zaman her şey çok daha güzel olur."

arkadaşlara katılıyorum...bir insan bu kadar aciz olamaz...oyuncu değişimlerinin hiç bir mantığı yok...arka arkaya üçlük kaçıran buraka en ufak bir ikaz etmiyor...oyuncu değiştirirken insanların kendisi hakkında bir şeyler yapmaya çalışıyor diye düşünmesini istiyor herhalde ama sıfır a sıfır elde var sıfır...bu adam bu işi beceremiyor beceremez de ....kazandığımız maçlarda bile en ufak bir taktik becerisi yok..hep oyuncuların kişisel çabaları...inşallah marttan sonra canaydınla beraber gider...

bugun inşallah yeneriz ülkeri
basketboldan pek ince anlamam ama ülkerin 1 ve 2 numarada oynayan stepanov galiba onun üzerine baskı kurarsak avantaj sağlarız
ayrıca potaaltında gulyas etkili bir isim Glen ve Fatih'in durdurması lazım Dixon'dan ayrıca bu maçta esas bir oyun bekliyorum
saygılar :atki

Bugünkü Ülkerspor maçında iyi oynamamız gerekiyor.Livingston'ın gönderilmesinden sonra takıma iyi bir forvet alınması gerekiyor :) Fakat maddi yönden iyi olmadığımız da bir gerçek...Oyuncularımız eğer kazanma azimlerini maçta ortaya koyarlarsa maçı alabiliriz.HAYDİ ASLANLAR!!! :atki BU MAÇI ALACAĞIZ!BAŞKA YOLU YOK!!!(1905):arrow: