Galatasaray:70-Büyük Kolej:65

Dikkatimi çeken bir noktada şu, ilk yarıda 4 farkla yenilmiştik, dün 5 sayıyla yenidk Bu saatten sonra sanmam ve ummam ama olası puan eşitliğinde önde olacağız.

arkadaşlar ben bu sene hemen hemen her maça geldim evim maltepede olduğu için her maça arbamla geldim.iyi bir galatasaraylı olduğumu düşünüyorum ama ne yazıkki plakası 34 FB 899 PLAKAYI DEĞİŞTİRECEK KADAR ZENGİN DEĞİLİM .SÖZÜN KISASI ARABAM ELİM BİR SALDIRIYA UĞRADI ARKA STOP LAMBASI KIRILDI VE KAPORTA ÜZERİNE U A YAZILMIŞ ARKADAŞLAR KIZMADIM ama bundan sonraki maçlarada gelmeyi düşünüyom bir zarar vermezseniz sevinirim.

promete' Alıntı:
arkadaşlar ben bu sene hemen hemen her maça geldim evim maltepede olduğu için her maça arbamla geldim.iyi bir galatasaraylı olduğumu düşünüyorum ama ne yazıkki plakası 34 FB 899 PLAKAYI DEĞİŞTİRECEK KADAR ZENGİN DEĞİLİM .SÖZÜN KISASI ARABAM ELİM BİR SALDIRIYA UĞRADI ARKA STOP LAMBASI KIRILDI VE KAPORTA ÜZERİNE U A YAZILMIŞ ARKADAŞLAR KIZMADIM ama bundan sonraki maçlarada gelmeyi düşünüyom bir zarar vermezseniz sevinirim.

eheh güler misin ağlar mısın? Samimiyetine inanıyor ve güveniyorum ama FB plakalı araçla Galatasaray maçlarına gelmemen en iyisi. Internet ortamında olmayan ve dolayısıyla bu sitede yazılanlardan haberi olmayan o kadar çok taraftar var ki.
Zenginlik demişsin, o plaka için milyarlar verecek çok Fenerli vardır, bence biraz araştır derim. Sonra da Trafik Müdürlüğünden sıra hangi plakadaysa alıp takarsın. Bırak cebinden para çıkmasını, cebine para bile kalır bana kalırsa ....

Harbiden ilginc olmus.
Bende gormustum sanirim o arabayi.
Gerci aramizda BF plakali sari koltuk takimli lacivert arabasi olanlarda var ama.

X' Alıntı:
Harbiden ilginc olmus.
Bende gormustum sanirim o arabayi.
Gerci aramizda BF plakali sari koltuk takimli lacivert arabasi olanlarda var ama.

hahahahahaha güzeldi.
Ben sıkıntı yaşamıyorum eheh artık öğrendiler malum ;)

arda bilyorum bir sürü para vercekleri ama aslolan zihniyet o plaka bir şekilde değişir ama bu halkın zihniyeti kolay kolay değişmez .Bu olaylar oldukça Aziz nesin e hayranlığım artıyor

Sana şu şekilde açıklayım. Kendimden örnek veriyorum; Türkiye şartlarına göre üst düzey eğitim almış biriyim, aile yapısı ve kültürü itibariyle de şanslıyım ama benim bile yolda FB plakalı bir araba görünce elim ayağım titriyor. Fiziksel zarar vermesem de dialoga giriyorum. Genelde kendi kendime yani monolog olsa da o stresi yaşamak için ille de Aziz Nesin' in dediği gibi APTAL olmaya gerek yok.

yazacak bi şey bulamıyorum cidden sadece gülüyorum am aşunu söyleyeyim ii eğitim senin gibi insanın ilkel duygularını eğitmek konusunda bir şey yapamıyor pavlovla yetiniyor.
saygılar

Kusura bakma ama bu sitede istisna olan sensin arkadaşım.
Terbiye limitini aşma, aşacaksan da bu siteye girip yazma.

X demiş ki:
Burak sakatti.
Erman Kunter Erman Kunter.
8 maglubiyetle 3. olduk.
Su andaki takim o takimdan kat kat daha iyi.
X Katılıyorum Efes, Ülker , Telekom, Karşıyaka x 2+Tekel +Oyak=10 mağlübiyet.

Galatasaray Basketbol Şubesi Menajeri Turabi Genç, 16 sayı önde iken tribünde başlayan olayların takımın tüm konsantrasyonunu bozduğunu ve maçın yeniden dengeye geldiğini anlatarak, ''Büyük Kolej'e 30 sayı fark atacağımız karşılaşmayı zorla kazandık. Mağlup da olabilirdik. Rakibimiz tartışmaların neden olduğu havayı iyi değerlendirdi. Ancak biz kazanmayı daha çok istedik'' dedi.

Aralarında Burak Sezgin'in de bulunduğu bazı oyuncuların tribüne çıkarak yaşanan tartışmaya taraf olmasını değerlendiren Genç, her yönüyle yanlışlar bulunduğunu dile getirerek, şunları söyledi:
''Kavganın başladığı bölümde sporcu aileleri vardı. O nedenle panik yaşandı. Sporcuların tribüne kesinlikle çıkmaması gerekiyordu. Hiçbir şekilde tasvip etmeyeceğimiz bir davranış. Gereken de yapılacak. Ne sporcularımızın taraftarımızla, ne de taraftarımızın sporcularımızla tartışmasını istemeyiz. Desteğe çok ihtiyacımız olan bir dönemdeyiz.''

Ayrıca, taraftarların tepkisini alan Burak'ın son derece iyi bir Galatasaraylı olduğunu da belirten Genç, ''Yaşananların artık tatlıya bağlanması lazım. Zaten kendisi hatalı olduğunu söyleyerek taraftarlardan özür diledi ve yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını belirtti'' diye konuştu.

Burak ıle ılıgı bugun Yonetım toplantı karadan yarın haberdar olacgız..

Ayrıca bugun macta yarlanan arkadaş Florya da ıdı ...

Burak ta aradı bırde arkadaşlar yaklasık 15 kısı gıdgecız persembe gunu aksam ıdmanına glemk ksteyenler benımle ırtıbata gecsın...