Galatasaray: 71 - A.Girona: 69

maçımız aynı gün fenerbahce-roma maçı olduğu için 20.15te tv yayını için 18.00e alınmıştır seyirci salona gelmesin diye herşeyi yapıyorlar fenerbahcenin şampiyonlar ligi psv maçı yüüznden maç salı gününe alnıdı o maç yüzünden bizim maçta 18.00a kaydırıldı maç salı günü 18.00de ender bilginin anlatımı ile 24 ekranlarında

Öğleden sonra derse falan girmem..Başlarım dersine..Derse girip gelmeye kalkarsam karşıya 2 saatte ordan maslağa da 2 saatte toplam 4 saatte varırım salona..

Yanlışınız olsa gerek.

Fb-Ülker-Roma maçı Perşembe 20.15 te.

Euroleague'in resmi sitesine girip bakabilirsiniz.Kimse öyle şeyler için saat değiştiremrz zaten.

Orası Türkiye değil. :)

Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
Yanlışınız olsa gerek.

Fb-Ülker-Roma maçı Perşembe 20.15 te.

Euroleague'in resmi sitesine girip bakabilirsiniz.Kimse öyle şeyler için saat değiştiremrz zaten.

Orası Türkiye değil. :)

yazdıklarım kelimesi kelimesine doğrudur resmidir

Re:

Kerem SEÇER' Alıntı:
http://www.ulebcup.com/ulebcup/competition/results

Galatasaray Cafe Crown - Akasvayu Girona Nov. 06 5:00 PM 6:00 PM
EE ben bu işi anlamadım Salı günü Fener-Psv maçı mı var?

Bize ne yahu Fener'den?

Kanal 24 mü veriyor Şampiyonlar ligini?

Helal olsun yani...

Beşiktaş maçı da 19.40 gözüküyor.Bir de onların değlasman.

Bu işte birşey var ama çözemedim.

bu hafta ici muhabbeti sizin orda epey fark ediyor anladigim kadariyla. burda (almanya) hafta ici hafta sonu dinlemiyor millet, mac oldugu zaman tribünler dolar. neyse, eger cidden bir kac yüz kisi gelirse yazik olur. macta 30 sayi fark yersek kimsenin ahkam kesmeye hakki olmaz. taraftarsiz böyle maclari alman imkansiz.

Fatih millet işten en erken 5 gibi çıkıyor..O saatlerde trafik feci..Karşıdan geliyorsan köprüyü geçmen zaten en az 1 saat..

Artı okul var..

Ulaşım burda çok daha zor..Ama maç akşam olsa dediğin gibi çok kişi gelmesi lazım maça ama bu maça çok çok zor..

Re: Galatasaray-Akasyavu Girona (6 Kasım Salı Günü Saat:20.00)

İyi bir tribünle herşeye açık hale gelirdi ama zor.Bir de saat 18:00'se yandık.Gelecek olan da gelemez.Umarım yapmazlar öyle bir saçmalık.
Geçen seneki Telekom gibi bir mağlubiyet bozmaz beni.Adamların gücü ortada.

Çok doğru yapmışlar çok,Fenerbahçe-PSV maçını bekliyoruz zaten ne zamandır.Öyle bir maçı izlemek varken baskete gider miydi bizim taraftar...

İçimde az olsa da, umut fakirin ekmeği...

Bu takıma bir üç numara almadan, her maç gözümde sıkıntı...

uf ya hakkaten hafta içi zaten futbola zor geliyo miilet istanbul hele maslak trafiği 18:00 kötü ya:(

açıkçası karşıyaka maçından daha iyi bir performans sergilemezsek yeniliriz. kadrosu çok çok iyi olmasada gayet iyi bir takım bu girona özellikle dikkat etmemiz gereken oyuncu marc gasol kendisini çok geliştirmiş şutları abisi kadar düzgün nerdeyse 3lük falan güzel atıyor

http://www.youtube.com/watch?v=F5RSUusqkA4

bu adresten barcelona ile yaptıkları maçın kısa bir özeti görülebilir izlediğim kadarıyla en tehlikeli oyuncuları gasol şu anda ispanya liginde 4/1 performans ile 4.sıradalar biz iyi oynarsak şut yüzdemiz düşük olmazsa yeneriz...

ispanya liginin kalite olarak 5. yada 6.sırasında bi takımı.kaliteli oyuncular göze çarpıyor kadro yapısında.

orhun ene türk liginin şu an avrupanın en kaliteli bir iki liginden biri olduğunu söylemişti.Galatasaray da türk liginin en iyi 4 takımından biri olduğuna göre ispanya nın 5.6. kademe bir takımını kendi sahasında yenmesi sürpriz olmamalı.KSK maçının 3. periyodunun ilk bölümündeki savunma direncini 20 dakika kadar yaparsak alırız bu maçı.Herşey savunma da bitiyor.

sanırım taraftar desteği tam anlamıyla 0 olacak bu kadar güçlü bir rakip karşısında bir de taraftar desteği olmazsa bnce biz bittik onu diyebilirim yani bu benim görüşüm ama benim hala daha uA lardan umudum var okulu kırıp maçlara gittiklerni herşeyi yaptıklarını biliyorum inşallah bu basketbol takımımızıda bırakmazlar yarı yolda inşallah ne diyim inşallah bu rakip karşısında taraftarımızda yanında olur takımımızın

Uyarı: İleti Türkçe´ye uyumlu hale getirilmiştir

ultraslan.com a üyeliği olan bir arkadaş mutlaka yazsın.onların gücüyle daha güçlenebiliriz kapalı tayfaya ihtiyacımız var.