Galatasaray: 71 - A.Girona: 69

6 Kasım Salı
18:40 Stiaulia ? Türk Telekom (ULEB CUP)
19:40 BK Ventspils ? Beşiktaş Cola Turka (ULEB Cup)
18:00 Galatasaray Cafe Crown ? Akasvayu Girona (ULEB Cup)

ULEB | Galatasaray-Girona: Salı saat 18.00 | Bilet: 15 ytl
Eurolig | Fenerbahçe-Roma: Perşembe 20.15 | Biletler 6 - 11 - 16 ytl

iki maç arasındaki farkları bulunuz?

Çıkıp hiçkimsede seyirci neden gelmiyor demesin !

bu kadar sacma bi saatte haftaiçi maç oynatıp bu kadar sacma bi bilet fiyatı politikası uygularsan macları 250 kişiye oynadıogın zaman da niye taraftar gelmiyo demiyceksin!!

Gene orada olacam ama ben bile zoe yetişiyor oluyrum okulum Maslak'ta ve 17.00 da cıkacam.Trafik filan ancak olurum oralarda.

Yazık ne diyeyim.

Fiyatları bahane etmeyelim Arkadaşlar uzun zamandır Avrupa Kupalarına katılmıyoruz Aslanlarımızın bize ihtiyacı var Salon doldurulmalı,

Kazanacağız İnşallah.......

Resmi sitemiz her zamanki gibi mükemmel bir performans gösteriyor..

Hadi bu maç hakkında bilgiliyiz az çok ama Çarşamba günkü maçın saati bile muamma..fibaeurope'da 20 yazıyor ben de 21 olamaz herhalde lokal saatlerle yazmışlar diye 20 diye yazdım..Peki bu maçın kaçta olduğunu bize anlatacak bi Allah'ın kulu yok mu Galatasaray camiasında..

Re: Galatasaray-Akasvayu Girona (6 Kasım Salı Günü Saat:18.00)

>maça seyirci gelmesin diye birileri özel bir çaba harcıyor sanki.iç sahada 4 lig maçının,2'i sini cumartesi günü 14.00'de,tam gün ortasında oynadık.istanbul trafiği,insanların sosyal hayatı olduğu gerçeği,hatta cumartesi günü de çalışmak zorunda olanlar düşünülünce pek iyi bir saat olmadığı kanısındayım.tesadüf olmadığını düşünüyorum...karşıyaka maçında hakemlerin çaldıkları düdüklerden de anlaşıldığı gibi federasyonla işimiz var bu sene..garip bir ülkedeyiz,hem basketbol gelişsin,sevilsin istiyoruz hem de en çok taraftar potansiyeli olan klübün maçlarını saçma sapan saatlere koyuyoruz.turgay demirel,ne de olsa azizin uşağı ama girona maçının 18.00 de olması ilginç.bilet fiyatlarının şikayet edilecek bir tarafı yok.hem nba oyuncularını isteyeceksin hem de 15 YTL çok diyeceksin..komik olur.20 milyon taraftardan bahsediyoruz ama 3500 kişilik salonu dolduramıyoruz.salonun tamamını kombine satsak 500.000$ ancak toplar!!!ksk taraftarı gelmeden önce kapılar açıldı ve içeri 100 kişilik bir grup girdi.bilet falan hak getire.yoksa nerdeyse yarı yarıya olacaktı tribünler.adamlar kalkmış izmirden gelmiş biz ise fiyatlardan yakınıyoruz.kendi adıma cumartesi saat 14.00 de olması iyi olmadı ama gittim yine de.keşke saat 17.00 de veya pazar olsa diyorum ama maç sabah 10.00 da bile olsa 3500 kişi olmalı o salonda.büyüklükten bahsediyorsak eğer.bununla ilgili okullardan başlayan bir organizasyon yapılabilir.basketbolu bilen,seven 3500 Galatasaraylı çıkar diye düşünüyorum.yoksa yazık olur bunca yatırıma.

Re:

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
ULEB | Galatasaray-Girona: Salı saat 18.00 | Bilet: 15 ytl
Eurolig | Fenerbahçe-Roma: Perşembe 20.15 | Biletler 6 - 11 - 16 ytl

iki maç arasındaki farkları bulunuz?

Çıkıp hiçkimsede seyirci neden gelmiyor demesin !

E yuh artık.

Bu tarz maclar da iki sey cok onemlidir nitekim partizan barcelonayı bu iki faktörle yendi
1) Seyirci
2) Savunma
Savunmayı da daha cok seyirci tetikler. Ben sunu soyleyebilirim eger o sahanın %25'i dolmazsa galatasaray basketbol takımı kaybettim diye üzülmesin. Sunu soylemek istiyorum amacamız o salonu doldurmaksa ve takımın kazanmasını saglamaksa alırsınız bileti veririz bir zamanı olan bir tanıdıgımıza hem takımı destekler hem de eger kombineyse bilet yanmaz bir de sevaba girmis olursunuz.Kendi cocugunuz kızınız oglunuz gider onların arkadasları gider.Hem onların enerjisi daha farklıdır daha ictendir saf sevgidir

Re: Galatasaray-Akasvayu Girona (6 Kasım Salı Günü Saat:18.00)

Bu maçta 100 kişi olursa şükretmeli.
Ben hafta içi bu saate maç koyanın aklına şaşayım.

takim kadrolarina bakiyorum takimlarin isimlerini degistirsek herhalde akasvayu kesin sampiyon gozuyle bakilir ya kadroya bakin d.brown nba de suan onun olmamasi bi sanssizlik hangi takima teklif etseler gelip alicaklar olimpiyakos bile ilk once sarunas jasikevicus a degil dee ye teklif yapiyor robert hite ncaa tarihinin en iyi dis sutorler siralamasinda ilk 20 de oda son anda kesildi zaten ve taraftarlarin bir bolumu blogunda tartismalar cikarmis gonderilmesiyle ilgili huseyin euroleague tarihinde en cok mac oynayan 10 oyuncudan biri turkienin tartismasiz en iyi center I cuneyt erden 5 yildir euroleagu te oynuyor onun lakabi ucluk uzmani olmus resmi sitesinde euroleague nin c.gaines gecen sene ribaunt siralamasinda 2. bitirmis euroleagu i c.owens alba berlinin gecen sene en iyi oyuncusuydu muhtesem atlet tufanin nasil oynadigini hepimiz biliyoruz zaten sonucta euroleagu ten degil ulebten bahsediyoruz ben iddia ediyorum 2 nba oyuncumuz bu avrupa maclari telasini yasamayacak ve maci cok iyi bitirecekler benim tek korkum yerliler onlarida huseyin ve cuneytin motive etmesi lazim bu takimlari kurup pc de kapistirsak gs bence 10 sayi fark atar ben oyuncularimiz titremezse ve cesur olurlarsa maci cok rahat alicagini biliyorum karsi takimda bizi bir tek gasol zorlar drobnjak bence iyi oynayamaz cunku bizim 4 numaralarimiz disari cikabiliyor drobnjak ta sutu var post up yapamiyor kisalari bizim kisalarimiza gore 2 seviye asagida mcdonald i her hucumda dee brown bakkala yollar bence tek korkum huseyinin faul problemi ve murat ve tufanin performansinin bu macta cok altinda kalacaklarina inanmam

kisa bi bilgi daha vereyim gecen sene c.gaines avrupa maclarinda lig maclarina gore cok ust seviye basketbol sergiliyordu ayni sekilde owensta ben bu macin en skorer oyuncusu olarakta 20 sayiyi cok rahat asacagini dusundugum dee brown i bekliyorum plase hite rakip takimda ise gasolu eger 20 sayinin altinda tuttugumuz anda maci zaten aliriz ben dis oyuncularina fazla san vermiyorum cunku d.brown c.erden r.hite tufan murat bunlar cok iyi savunmaci