Galatasaray : 73 - Karşıyaka : 78

Arda Ezer

ARdaQue
Son üç maçını kazanan Galatasaray Erkek Basketbol Takımı; bu hafta İzmir Karşıyaka Spor Salonu' nda, İstanbul' daki ilk maçta sahadan galip ayrıldığı Pınar Karşıyaka karşısına çıkıyor.

Ligde zor günler geçiren Pınar Karşıyaka önünde galip gelerek olası bir Play-Off eşleşmesine 1-0 önde başlamak isteyen Galatasaray Erkek Basketbol Takımı' nın kazanmak için gideceği İzmir' deki karşılaşma 25 Mart Cumartesi saat 17.00' de oynanacaktır. Televizyondan canlı yayın verilmemektedir.

Şu deplasman maçlarını biraz daha dikaktli açarsak
Karşıyaka - Galatasaray olarak değiştirilmesini talep ediyorum , anlayan var anlamayan var lütfen , İzmir Atatürk yazmayla bitmiyor bu işler :D

sovereign' Alıntı:
Maç,Karşıyaka Spor Salonu'nda sanırım... :)

Bende orada olacağını tahmin ediyorum.
maç saati belli mi acaba,muhtemelen cuma saat 20.00 olabilir deniyor,Karşıyaka taraftarı bu maç için yoğun bir kampanya yapıyor.Cumartesi ,futbol maçımızla çakışmazsa ,inşallah takımımızı destekliyeceğiz.bjk.maçında bjk taraftarlarını polis ,biber gazıyla dağıttı ve salon dışına çıkardı.bu maçta umarım böyle bir olay yaşamayız.

Tequila' Alıntı:
Karşıyaka - Galatasaray olarak değiştirilmesini talep ediyorum , anlayan var anlamayan var lütfen , İzmir Atatürk yazmayla bitmiyor bu işler :D

ehehe bana Türkçe' yi öğretene bakınız :)

Bu arada küçük bir düzeltme;
Galatasaray son 3 maçını kazanmıştır:Sırasıyla İTÜ,BANVİT,TEKELSPOR
Açılışta 2 maç diye yazılmış.
Umarım bu maçtan da galibiyetle ayrılır ve bu güzel seriyi devam ettiririz.

Karşıyaka 7 Türk oyuncuyla oynuyor şu an.Umarım bir çuval inciri berbat etmeyiz.Havada karada kazanmamız lazım.

Tequila' Alıntı:

Cok haklı.. Bi an İstanbul'da zannettim ben de macı .. ;)

Tequila' Alıntı:

Ben de kesinlikle katılıyorum. Moderatör arkadaşlara lafımız yok ama şu deplasman-iç saha olayına biraz daha hassasiyet gösterilmeli bence.

kkayacan' Alıntı:
Tequila' Alıntı:

Ben de kesinlikle katılıyorum. Moderatör arkadaşlara lafımız yok ama şu deplasman-iç saha olayına biraz daha hassasiyet gösterilmeli bence.

Renkdaş moderatör'e gerekli uyarıyı yapmama rağmen bana verdiği cevap bana Türkçeyi öğretene bakınız oldu :D

ulan Arda ben de biletimi aldım geliyodum maça hayret bi şey yaa.. Açtırmayın kardeşim şu adama topic falan.. yandı güzelim otobüs biletim..

Tequila' Alıntı:
kkayacan' Alıntı:
Tequila' Alıntı:

Renkdaş moderatör'e gerekli uyarıyı yapmama rağmen bana verdiği cevap bana Türkçeyi öğretene bakınız oldu :D

Moderatör babandır . Hesaplarınızı sildirtmeyin bana şimdi. Akıllı uslu durun.

inanc , muratcan ve mehmet yağmur üclüsünü durdurmaliyiz. başardığımız taktırde rahat kazanırız.
gözlemlerin:

1)malik dixon formda olduğunu tkl ve banvit macında acıkca gösterdi.
2)desean hadley ve fatih solak rıbanut larda önemli iş yapıyorlar.
3)semso ve burak dis sutllarda eskısınden daha fazla guven veriyor.
4)g.ücoklar telekomdaaki günlerine geri dönüyor.
5)umut yenice i de takıma kazandırdık
6)whisby nin gitmesi takıma yaramıs.

kısacası takımda herşey yolunda