Galatasaray : 75 - Fenerbahce : 59

Bazı maçlar vardır oyuncular bu maçlarda kalitesini gösterir. Malik´in bu maçta seyirci desteği ile coşacağını düşünüyorum. Ancak sadece Malik´le istediğimiz sonuca ulaşamayız. Tüm oyuncularımızın daha gayretli olması gerek.

Bir de bazı maçlar vardır hocalar bilgisini, deneyimini, farkını ortaya koyar. Halil Hocam Galatasaraylı basketbolseverlerin 2 yıldan beri keşfedemediği cevherlerini şu maçta ortaya koyuversen de şu taraftarı memnun etsen ;)

Bahtsizbedewi' Alıntı:
Arkadaşlar maç CUMA yada CUMARTESİ oynanacak ...
Saat ve salon henüz belli olmamakla beraber maç Çarşamba günü oynanmayacak (cuma yada cumartesi...)

Bunun teyidini nereden aldın? Kaynagın neresidir?

türkiye kupasında fenerbahceyle oynarken fransa'daydım rovans macının oynandığı gün birkac türk arakdasımla beraber sıkıcı bir kokteyle katılmak zorundaydık .Neyse derken ilk yarı sonunda istanbul'dan mesaj geldi .2-1 ondeyiz.Biz senviniyoruz fransızlar ne oluıyoruz modundalar iste stresle sonucu bekliyoruz bir saat faln bir mesaj daha geliyor .3-2 bitmis.fenierli arkadaslarımız nerde olduklarını unutaraktan hayvani bir sevince baslıyorlar.Bizse çöküyoruz.artık orada durmak istemiyoruz ve salon kapısına doğru gidiyoruz.O sırada o güne kadar gayet sanatsal muhabbetlerimin döndüğü fransız bir bayan yanıma geliyor bu futbol gercekten bu kadar onemili mi diye bana soruyor ben gülümsüyorum ve diyorum ki bu futbol değil ki bu galatasaray askı sen nasıl bir erkeğe asık oluyorsan bende galatasaray'a aşığım ama bir fark bizim sevgimiz de asla cıkar yok tek yanlı diyorum ve cıkıyorum.
bu hikaye aslında hepimizin hikayesi.hepimiz galatasaray'a inanılmaz sekilde değer veriyoruz.Televizyon da bir macı izlerken orada yapılanlara kayıtsız kalamıyoruz oradaki bizmisiz gibi sinirleniyoruz.Hemen klasik cümle geliyor ama bunun rovansı da var evet rovansı da var sonra bir mac daha var sonra bir tane daha ..Bu sidik yarısı boyle sürüyor.Yapılan kavga o kadar sacmalasıyor ki atılan pet şise sayısı konusuluyor.Kimseye macta birsey atmasın demiyorum zaten desem ne yazar ki?Adamın aklında o ilk macta ozel tribünde oturan bos varlıklar var.Ama en azından sunu soyeleyebilrim.Sahaya hcbir sey atmaya hakkımız yok bunu bir hak olarak görmeyelim bu doğal birsey değil en azından bunu anlayarak baslayalım ozellikle basketbolda her fb macı takımı sabote ediyoruz bari bunu anlayalım macta zaten normal sartlarda onlar bizi yener onemli olan askınıza sahip cıkmanızdır bosverin seneye iki mac daha var.Belki halil de gider belli mi olur?Son mac eğlenmeye bakalım gerisini bosverelim.

Ligin son macı ve Galatasaray Erkek Basketbol Takımı' nın da Play-Off ' a kalma adına kesinlikle kazanması gereken bir karsılasma olan Fenerbahce maçının 3 Mayıs Carsamba günü Istanbul Abdi İpekçi Spor Salonu' nda oynanacağı açıklanmıştı; ancak federasyondan gelen son bilgiye göre çarşamba oynanacağı açıklanan tüm karşılaşmalar 7-8 Mayıs günlerinde yani haftasonu oynanacak.

1-8 Mayıs tarihlerde Istanbul Ahmet Cömert Spor Salonu' nda boks turnuvası organizasyonu olması sebebiyle Galatasaray kendi sahası olarak mecburen Abdi İpekçi Spor Salonu' nu kullanacak.

Karşılaşmanın tam günü ve saati henüz kesinlik kazanmadı.

cumartesi olsun!!! İLK MAÇTA yediğim küfürün iade vakti geldi heralde GELLL MRSÇ GELLL gel fenerli sende gel insanlara kin ve nefret kusmanın nasıl bişe olduğunu anlatacağız :ehue :ehue

:atki ordA olucaz :atki

ya beyler ya gun ne zman kesin bi tarih yok mu yaa ona gore hareket edelim ama hazırlık yapalımm.... saygılar ben bu arada yeni uye oldum herkese selam ... ben habibler'den semih...

KAynak sağlam Arda bey bu arada turnuva 1 7 mayıs arasında ve cuma bitiyor maç 1 ihtimal de olsa ahmet cömert olabilir gözüküyor ...
Takım idmanlara başladı teknik yönetim nefes aldırmıyor oyunculara herkes galibiyete kilitlendi (daha güzelde haberler vereceğim ama az sonra...) 8)

başımızda bu yönetim varken maçı allah bilir pazar günü 16.00 veya 18.00 e koyarlar...bjk maçının hemen öncesi...
bu ihtimali düşünmek bile istemiyorum....
1000 kişi gelir en fazla...

Yüreğimiz sizinle...

Biz Ereğlili Aslanlar olarak takımımızı Ereğlide müthiş destekledik ve deplasmanı kendi sahamıza çevirdik ve takımımızın önünü açtık..Lütfen İstanbullu arkadaşlar salonda boş koltuk bile kalmasın...play-off a kalmalıyız..bakalım play-OOOOHHH diyebilcekmiyiz? :atki
FİKRİMİZ DEĞİŞMEDİ...HEPİNİZ AZİZ YILDIRIMSINIZ :muhaha

Ne biçim federasyon bu ya.. ikide birde maçın gününü ve saatini değiştiriyo. böyle saçmalık olmaz. neyse biz her türlü zorluğa göğüs germeliyiz ve takımımızı desteklemeliyiz. oyuncularımızda herşeyi bir kenara bırakıp maça konsantre olmalı. oyuncularımız fener maçında bu sezonki en iyi permormanslarını ortaya koymalılar. yoksa maçı kazanamayız. umarım maçın oynanacağı gün (henüz belli değil maalesef) herşey yolunda gider ve maçı kazanırız. ayrıca halil üner'de takımımıza birşeyler katmak istiyorsa bu maçta doğru düzgün işler yapmalı. tüm takımımıza fener maçında başarılar...

HAYDİ BASTIR GALATASARAY, KALBİMİZ SİZLE ASLANLAR...

FENERASYON yine iş başında bakalım daha neler yapılacak.
Herseye ragmen biz bu maçı alıcaz ASLAN larımıza güvenimiz sonsuA
NE BESİKTAS NE FENERBAHCE KRAL BİZİZ ALEMDE CİMBOM BOM :atki

eger maca gelecek taraftar gecen carsamba buyuk kolej macındakı gıbı ıse desenıze yıne bos trıbunlere oynayacak takım.gercı saat 18.00 de mac olunca taraftar yetısemıyor. taraftar da haklı bı nebze. eger carsamba 18.00 de ıse desenıze yıne maastan ıkı saat kesılecek :D :D :D

GALATASARAY - febe Basketbol Maçı

Selamlar ;

Ya bu maç ne zaman oynanacak ya her kafadan bi ses çıkıyo ayrıca bu maçın biletleri Biletix ten satılacakmı Abdi İpekçi de oynanırsa sanırım satılması gerek.
II. konu ilk maçta bizim taraftarımız alınıan karar gereği salona sokulmamıştı bu maç ta febe taraftarı maça alınmaması gerek yönetim dikkatli davranılmalı. Taraftarımızla baskı kurup bu maçı almalıyız ii organize olmalı umarım haftasonu maç oynanır da salon dolar.
Şu da bir gerçek ki Ahmet Cömert Salonunda oynanması bence bir skandal dır. O salonda inanılmaz bir atmosfer yaratıyoruz süper taraftarımızla :atki