Galatasaray : 75 - Fenerbahce : 59

Kesin tarihi veriyorum.

Galatasaray-Fenerbahçe karşılaşması 05 Mayıs Cuma saat 20.00' de Abdi İpekçi Spor Salonu' nda oynanacak.

ok bu guzel oldu cuma gunu f5 in ölüm günü olacak ve play off a kalacagız inşallah maca buyuk abilerimiz de ilgi gosterir :atki :claps :claps :atki :atki :atki

daçkanın beşiktaşla oynaması tabiki umut werici ama bizim de kesin kazanmamız gereken bir maç bence ilk 5 e serhat la başlamalıyız damir weya stevenson ı onla durdurabiliriz???

ARdaQue' Alıntı:
Kesin tarihi veriyorum.

Galatasaray-Fenerbahçe karşılaşması 05 Mayıs Cuma saat 20.00' de Abdi İpekçi Spor Salonu' nda oynanacak.

Yine Cuma Maçı yine federasyonun alehimize olan bir kararı.Neyseki saati 20:00'de ve NTV'den canlı olarak verilecek.Teşekkürler TBF ve NTV !!! :oops: :oops: :oops:

arkadaşlar cuma günü birlik günüdür,beraberlik günüdür.lütfen tüm gs li arkadaşlarımı ne şartlar olursa olsun maça bekliyorum lütfen.biz orayı doldurursak ahmet cömert gibi olur.

bu arada biletlerle ilgili bilgisi olan varsa haber versin

damir hafta içinde hastahaneye kaldırıldı durumu hakkında bilgim yok ama büyük kolej maçında oynamadı. antremanlarada yeterince çıkamıcak ben umutluyum yeterki bjk kazansın

beyler damir su an hastahanede buyuk bi ihtimal bizim macda oynamayacak.... :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki bu arada butun abiler geliyor yılmaz abi sebahattin abi falan hepsi... :atki :atki muhtesem olacak

uAilyas' Alıntı:
arkadaşlar cuma günü birlik günüdür,beraberlik günüdür.lütfen tüm gs li arkadaşlarımı ne şartlar olursa olsun maça bekliyorum lütfen.biz orayı doldurursak ahmet cömert gibi olur.

bu arada biletlerle ilgili bilgisi olan varsa haber versin

arkadaşım şu anda biletix e baktım ama bizim maçın biletleri satılmıyor. :( herşey yarın belli olur

biz önce kazanmalıyız

beyler önce biz kazanalım tamam da br şeyi unutuyoruz bjk nin hiç bi iddası yok 3. olması garanti dua edelim orası için de ama abdi ipekçi ulusal bi maç haricinde ilk kez dolsun mucizeyi gerçek yapalım çünkü biz galatasaray lıyız terbiyesiz fb liler gorsun kimlerle dans ettiklerini

yannii

artık yeter yanı bu nedır ya nıe hafta sonu deıl sebeb neymıs te bu kadar onemlı macımızı cuma verıyorlar bole bizi tahrık edip seyırcısız oynatmak nıetındeler de istedıklerını alamayacaklar bız hala unutmadık onların yonetıcılerının saha kenarın da drumalarını onların işi deil saha kenarında durmak ama ne hıkmetse durdular bizde aynısı yapalım artık yeter adnan polatı bu maca gelmelı ve agırlıgını koymasılazım

Aydın Örs de Damir büyük ihtimalle yok dedi.Tamam bu tür taktikler denenir ama bu doğrudur bence.Aydın Örs bu denli ufak oyunların peşinde koşmaz kanımca.
Fenerbahçe geçen hafta Kolej'e yenilerek kendini ateşe attı.Tekel 6. sıradaki yerlerini tehdit ediyor.Bu hafta yanılmıyorsam Tekel İTÜ'yle oynayacak.Yani Fenerbahçe bize yenilirse Tekel 6. olup Beşiktaşla,Fenerbahçe de 7. olup Efes Pilsen veya Ülkerle oynar.Fenerbahçe eğer Beşiktaşla eşleşirse seri berabere başlayacak.Bunu da belirtmek lazım.Bu sebeple Fenerbahçe vargücüyle oynayacaktır.
Pota altı çok önemli bizim için.Fatih'in faul problemine girmemesi lazım.Ayrıca Umut Yenice de oyun zekasıyla Kambala ve Semih'i faul problemine sokup onların dirençlerini kırabilir.Yani anahtar pota altı.
Damir olmazsa Malik de daha rahat oynar.En azından karşısında düelloya tutuşacağı bir adam olmaz.Hakan Demirel'in Malik'i durdurabilmesi çok zor.
Valentin ve Serhat da rahatlıkla Stevenson'ı kilitleyebilir.
Göründüğü gibi taktik anlamında avantajlı taraf biziz.Ama bizim takım bu tür avantajlı çıktığımız maçlarda savrukluğuyla o kadar çok mağlubiyet aldı ki...Bari bu maça ciddi başlasınlar.
Anladığım kadarıyla kemik tribün orada olacak.Bu gazla güzel bir galibiyet görürüz gibi.

yalnız benım anlamdıgım galatasarayın resmı sıtesınde hala macla ılgılı herhangı bır haber yayınlanmamakta oldugu.. yonetımın ne kadar takıma sahıplendgının gostergesıdır bu.
yınede cuma aksamı takımı alkıslamak ıcın herseye ragmen abdı ıpekcıdeyım.

oh be cuma akşamı benim oturduğum semtte zeytinburnunda ipekçide hemde işten çıktığımda orda olabileceğim bi saatte bu maç.çok güzel.oldu çünkü hafta sonu olsaydı.ben kırklareline gidicektim.nasıl yapıcam die düşünürken.çok iyi oldu uA zeytinburnu orda olucak zaten.lütfen fulll yapalım yaparmıyızzzzzzzzzzzzz?? :shock:

Arkadaşlar size danışmak istediğim bazı konular var.
1. cisi Bu maç ın biletleri nerse satılcak norMALDE Biletix te satılıyor Abdi İpekçi Salonunda oynanan maçlar için halan kesin bi açıklama yok.
2. cisi hiç bir GALATASARAYIMIZ ile ilgili internet isteleri (resmi sitesi dahil) bu maç ile ilgili hiçbir haber yapmamışı başlık bile yokl çok yazık yönetim neden basketbol takımına üvey evlat muamelesi yaPIYOR.
Bu maçın önemini halen kavrayamadılar galiba çok yazık.
3.cüsü Bu maçın Ahmet Cömert olması GS %100 lehine olacaktı çünkü oranın atmosferi çok farklı ama yinede Abdi İpekçi yi doldurmalıyız ve seyirci baskısyla febeş yenmeliyiz destek çok önemli g. Malesef bununla da ilgili ultrAslan forumlarında konu ile ilgili henüz bir hazırlanma gözükmüyor. :(
4. cüsü bu maçta benim bildiğim febeş taraftarı alınmayacak çünkü ilk maçta biz girememiştik fakat karsı takımın forumlarında bu maça toplu gidileceği hakkında duyumlar var.
Konu ile ilgili bilgisi olan varsa cevap yazarsa ii olur.

Hastadır ama zor durumda bile olsa oynar bence tam süre olmaz girer yapar görevini cıkar.Ama hasta mrsic i durdurmak daha kolay olur diye umuyorum hakan demirel in savunması gayet iyi ama şutları çok kötü bu büyük avantaj olabilir.Kambala ve stevenson u durdurmayı başarırsak alırız bu maçı...

Bu sorunun cevabı neden bu kadar insanın bu sitede olduğunu gösteriyor.Yıllardır çizgiyi kaybetmeyen bir sitedesin iyi günde kötü günde.

JPMONTOYA' Alıntı:
2. cisi hiç bir GALATASARAYIMIZ ile ilgili internet isteleri (resmi sitesi dahil) bu maç ile ilgili hiçbir haber yapmamışı başlık bile yokl çok yazık yönetim neden basketbol takımına üvey evlat muamelesi yaPIYOR.

Bu arada bugün idmanda bir iki ufak kavga olmuş.Biri 2.12 biri 2.14 iki insanı kim ayırdı merak ediyorum :)

X' Alıntı:
Bu sorunun cevabı neden bu kadar insanın bu sitede olduğunu gösteriyor.Yıllardır çizgiyi kaybetmeyen bir sitedesin iyi günde kötü günde.

JPMONTOYA' Alıntı:

Öncelikle X i yorumu için kutluyorum ;)

Ve ben de bir ekleme yapmak isterim. Sadece bir cümle ama herşeyi tam anlamıyla anlatan bir örnek...

Galatasaray Basketbol Şubesi/Takımları hakkında herhangi bir bilgi için kaynak olarak resmi siteyi gösterirsen insanlarda ACABA düşüncesi oluşur ama kaynak olarak GSbasket.Org' u vermen konuyu direk kapatır.

koch' Alıntı:
Aydın Örs de Damir büyük ihtimalle yok dedi.Tamam bu tür taktikler denenir ama bu doğrudur bence.Aydın Örs bu denli ufak oyunların peşinde koşmaz kanımca.
Fenerbahçe geçen hafta Kolej'e yenilerek kendini ateşe attı.Tekel 6. sıradaki yerlerini tehdit ediyor.Bu hafta yanılmıyorsam Tekel İTÜ'yle oynayacak.Yani Fenerbahçe bize yenilirse Tekel 6. olup Beşiktaşla,Fenerbahçe de 7. olup Efes Pilsen veya Ülkerle oynar.Fenerbahçe eğer Beşiktaşla eşleşirse seri berabere başlayacak.Bunu da belirtmek lazım.Bu sebeple Fenerbahçe vargücüyle oynayacaktır.
Pota altı çok önemli bizim için.Fatih'in faul problemine girmemesi lazım.Ayrıca Umut Yenice de oyun zekasıyla Kambala ve Semih'i faul problemine sokup onların dirençlerini kırabilir.Yani anahtar pota altı.
Damir olmazsa Malik de daha rahat oynar.En azından karşısında düelloya tutuşacağı bir adam olmaz.Hakan Demirel'in Malik'i durdurabilmesi çok zor.
Valentin ve Serhat da rahatlıkla Stevenson'ı kilitleyebilir.
Göründüğü gibi taktik anlamında avantajlı taraf biziz.Ama bizim takım bu tür avantajlı çıktığımız maçlarda savrukluğuyla o kadar çok mağlubiyet aldı ki...Bari bu maça ciddi başlasınlar.
Anladığım kadarıyla kemik tribün orada olacak.Bu gazla güzel bir galibiyet görürüz gibi.

Onur basketbol yorumlarına yorum dahi yapamıyorum :) Üner´de senin kadar taktik bilgisi olsaydı inanıyorumki şu anda ilk dörtteydik. Bazıları da varki basketi bildiğini sanıp Halil Hocamın ARkasınDAn işkembeden atıyor :)

Bilet fiyatı üç aşağı beş yukarı tahmin ediliyor. (5-8 YTL) Bilet fiyatını bahane edip maça gelmeyecek varsa bu arkadaşların Galatasaraylılığına söyleyecek sözüm yok !