Galatasaray:75 - Tuborg:82

Önder Ç.

0
Yönetici
Jacobson 10 say 9 rib
Johnson 12 say 4 rib 3 as
Boddicker 18 say 6 rib 1 as
ARda 14 sat 5 rib
Cihat 11 say 3 rib 2 as 2 TÇ
Enver 5 say 2 rib
Gökhan 5 say 1 rib 4 TÇ
Umut 4 as.

toplam 30 rib almisiz tuborg 40 rib

biz spor takımıyız sadece futbolu düşünemeyiz sarı kırmızı renkler ve gs armasının yanyana olduğu her dalda en iyi olmak hedefimizdir ancak baıları bunu anlamıyor çok üzülüyorum

MAçı izlemedim sadece skor üzerinden yapılacak yorumu yapıyorum. Bu takım sezon başından beri her maç 80 sayı üzeri yiyor. Hücum gücün ne kadar fazla olursa olsun 80 sayı yediğin maçı kazanman için 85-90 civarı atman gerekir. Bu da imkansız özellikle de bizim kadro için. Savunma konusunda birşeyler yapılmadıkça yenilgiler devam edecek. 2 senedir de bunu beceremeyen bir koç var başımızda. En öküz takımlar bile bir şekilde savunma yapıyor ya da yapmaya çalışıyor biz yapamıyoruz.

ilk yarı 49 sayı yedik 2. yarı 33

3. period 10 sayı yedik
ilk yarı müfada yönünden tamamen faciaydı

uzunsuz bu kdr
maçla ilgili yazılcak pek bişi yok aslında

sadece 30 sanie kala 2 sayı gerideyken boddickerin 3 girseydi bomboştu çnkü
arkasından asıma yapılan faullerde 2sini birden kaçırıp ribaundu alamamak
maçı bitirdi ama bi takım pivotsuz bnce bu kdr oynar

şutlar girdiği zmn maçı yakaladık girmedği zmn fark açıldı

ama Cihad süperdi kendisini tbrk ediorum
geldiği günden bu yana oynadığı en iyi maçtı
ama son dakikalarda jacobsonun hiçbişi oynamadığı dakikalarda Cihad oynasa çok daha iiydi nese sağlık olsun..

azdik yine, yine var gucumuzle bagirdik, olmadi, olmuyor...

Yanlışım yoksa 39da 13 gibi bir 3lük ile oynadık, yani 39 hücumu dışardan yaptık. Uzunumuz gelince bu biraz değişir diye umuyorum.

Ilginç istatistikler var:

-Jacobson sut yüzdesi 2/6 iki sayi,1/6 üc sayi 9 rib.(hic bu kadar kötü atmazdi. Birde takimin en fazla rib. alan oyuncusu oldu 6 sav. 3 hüc.)

-Ardanin sut yüzdesi 1/9 iki sayi,4/11 üç sayi

-Umut sadece 4 as.

-30 rib.'un 11'i hücum,Tuborg 6 hüc. rib. almis

-Boddicker 40 dk. oynayan tek isim bizde

-Sahanin en skoreri Cizmic 5/7 üclük atti ve Tuborgun üclük yüzdesi %53 8/15,bizim ücük yüzdemiz 13/39 % 33

eger sutlar bastan girseydi belki kazanabilirdik
eger hakemler kritik hatalar yapmasa macı kazanbilirdik
daha iyi savunma yapabilmiş olsak yine macı kazanabilirdik

ama o son ribauntu kacırıp macı hediye ettik.
artık cok zor haftalar bekliyo bizi bu mac cok kritik bi dönemecti malesef biz dönemedik..

Dikkatimi çeken başka bir olay ise yeni formalardı. Kenarlarda kırmızı arka fonlu sarı kappa işaretleri vardı.

G.Saray kimi yenerek ligde kalmayı düşünüyor acaba bu sene ?

İyi takım olmasına iyidir de kim kötü takım ? Şimdi bugün Tekel de deplasmanda KSK 'yi yenmiş. Kimi yenecek G.Saray ?

feneri yeneriz belki, baskette yapiyoruz bu tip surprizler buyuk maclarda...

ben artik yonetimin ciddi ciddi sistemli bir sekilde maliyetlerden kisma politikasiyla, uzerinde yuk olarak gordugu amator branslardan kurtulmak istedigini dusunuyorum, bu yuzden yenilmez armadaninda eriyisine karsi kayitsizlar, goz gore gore umursamaz davraniyorlar, ne yazikki artik boyle dusunmeye mecbur kaldim, bir takim finansal politikalar dahilinde bitirilmeye calisiliyor...