Galatasaray: 76 - Asvel: 75

Re: Galatasaray-Asvel (26.02 Salı 21:15) İlk Maç : 69-69

hite ve owens bencede oynar ama dee konusunda kesin bi bilgi yok hiçbir yerde ve eğer oynamayacaksa işler karışır..onun yokluğunda taraftara daha büyük iş düşecek. ama ne yapıp edip, kırmızı tribünlerle kazanacağız bu akşam.

Bu forumda ne çok tartışıyor insanlar :) Hepimiz Galatasaraylıyız renkdaşız. Bu akşam hep birlikte (kimimiz salonda kimimiz ekran başında) takımımıza var gücümüzle destek vereceğiz, ama bağırarak ama alkışla.. Önemli olan o salonun dolması ve takımımızın büyük Galatasaray camiasına yakışır bir basketbol oynaması ve hepsinden önemlisi ter döküp mücadele etmesi. Ben aslanlara güveniyorum inşallah alnımızın akıyla son 16 ya kalacağız bu akşam.

Ofofofof :( Öğlenki sıcak havaya aldanıp ince gittim Kasımpaşa maçına.Ayakta duracak halim yok şu an.Kaçar mıydı bu maç ya?Tv'den izlerken içim rahat etmeyecek.Umarım eleriz de üst turda telafi ederim.

onur bahane yok biz bu kadar uğraşırken tayfanın en sağlam adamı maça gitmezse vay halimize :)
kombinenin hakkını ver hakkını

Onur UNCU' Alıntı:
Ofofofof :( Öğlenki sıcak havaya aldanıp ince gittim Kasımpaşa maçına.Ayakta duracak halim yok şu an.Kaçar mıydı bu maç ya?Tv'den izlerken içim rahat etmeyecek.Umarım eleriz de üst turda telafi ederim.
Onur hasta masta gelmen lazım!!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Onur UNCU":3591g1k8]Ofofofof :( Öğlenki sıcak havaya aldanıp ince gittim Kasımpaşa maçına.Ayakta duracak halim yok şu an.Kaçar mıydı bu maç ya?Tv'den izlerken içim rahat etmeyecek.Umarım eleriz de üst turda telafi ederim.
Onur hasta masta gelmen lazım!![/quote:3591g1k8]
Yok abi cok zor Onur hayatta gelmez dün ona hayatının teklifini yaptım kabul etmedi :)

Bugün mükemmel olacak.Aslanlar orada yalnız kalmayacak.Biz de yaklaşık 10 kişilik bir grupla geleceğiz.Kazanırsak;son 16 dayız.Süper yahu.
Bir de bugün aklıma takıldı.Maç 72-72 bitti ne olur?Deplasmanda fazla sayı atan,tur atlamaz değil mi?Uzatmaya gider heralde.

Eğer bu kötü senaryo olursa gerçekten çok ama çok zor durumda kalırız.Hem savunma hem de hücum kilitlenebilir.Dee,oynayacak diyorlardı ama yok.......

Resmi sitede bilgi yok mu acaba takımın son hakkı durumunda sakat bilgisi falan......

dee buyuk bı eksık degıl ılk mactada dee oynamamıstı onemlı olan cuneytın ve muratın performansı bu macta tufanda sure alır zor bı mac ama ben turu gecıcegımıze ınanıyorum

hite niye oynamıyor . hafta sonu oynamıştı
benim mac için görüşüm , asvel gibi bi takıma karşı doğru basketbol oynarsak kazanırız

Yiğit Pazar' Alıntı:
Bugün mükemmel olacak.Aslanlar orada yalnız kalmayacak.Biz de yaklaşık 10 kişilik bir grupla geleceğiz.Kazanırsak;son 16 dayız.Süper yahu.
Bir de bugün aklıma takıldı.Maç 72-72 bitti ne olur?Deplasmanda fazla sayı atan,tur atlamaz değil mi?Uzatmaya gider heralde.

70-70 ve üzeri beraberliklerde onlar tur atlar..

Nedir bu 24 ten çektiğimiz bizim ya ? Kaç oldu bu ? Beşiktaş maçının cefasını çekmek zorunda mıyız biz arkadaşım ! Bitmiyor maç bizim maç başladı başlayacak hala Beşiktaş maçını izliyoruz ! İki maç arka arkaya nasıl olacak başka kanala versinler böyle iş mi olur ya ! Benim eurosportum yok ben takımımın maçının tamamını eksiksiz izlemek istiyorum. Bu hakkımızı bile aldılar elimizden yazıklar olsun.

hüseyin beşokun daha dikkatli olması gerekiyor 3 faul oldu yha inşallah problem olmas.

adamlar serbest atışlarda çok kötüler inşallah devam eder bu kötü atışlar.