Galatasaray: 76 - Asvel: 75

maçı şimdi bir daha tv den izleme şansı buldum, görünen o ki, hakemlerde ahlak olsaymış, biz bu maçı coktan alıp kopartırmışız, kendileri heyecan olsun istemişler.
sahada da böyle görmüştüm ama acaba hislerime o sahada yenilme ihtimalim olabilir diye kesin birşey söylememiştim. ancak herşey ortada.

ayrıca tv'de chris owens'ında sahada gözüktüğünden daha faydalı olduğunu gördüm, savunmada pozisyon bozması ve rahat turnike adacaklarken caydırıcı olup, sallama atışlara itmesi gibi.
neyse artık diğer maç modlarına geçebilirim.

Asuman KAYA' Alıntı:
askaya@iski.gov.tr[/email] mail adresim.[/quote:2v59xao0]

Asuman hanım bu maçın kaydını edinmek isteyen çok olacaktır eminim ki,bunlardan biri de benim. Ama malum ben İstanbul'da değilim ve görüşme imkanımız yok. bu yüzden ben diyorum ki; bu kaydın kopyasını edinenlerden biri yada bizzat Asuman hanım maçı rapidshare'e upload etse de isteyen herkes ordan indirse...çok makbule geçer valla. haksızmıyım?

Ozan abi sana katılıyorum.. Asuman Hanım eğer bu görüntüleri rapidshare veya başka bir paylaşım sitesine upload ederse bizlerde maçı indirebiliriz..

Ah ah kaçar mıydı şu ortam :( Maç boyu içim içimi yedi,tüm emekler o saçma 2. çeyrek yüzünden gitse çok yazık olurdu.
Teknik taktik herşey yazılmış.Son çeyrek sayısız geçerken Cüneyt ve Hüseyin sazı eline alınca kazandık.Cenk'in ilk çeyrekte performansı maçın en pozitif yönü.Conley'i sürklase etti 2 maçta da.
Nsonwu faulleri soktukça delirdim.Acayip gelişmiş adam.Zamanında attığı tuğlalar yüzünden derbiyi kaybettiriyordu.
Murat abiyle Fastih Solak'ın sarılışı da tam bomba. :)

Onur UNCU' Alıntı:
Ah ah kaçar mıydı şu ortam :( Maç boyu içim içimi yedi,tüm emekler o saçma 2. çeyrek yüzünden gitse çok yazık olurdu.
Teknik taktik herşey yazılmış.Son çeyrek sayısız geçerken Cüneyt ve Hüseyin sazı eline alınca kazandık.Cenk'in ilk çeyrekte performansı maçın en pozitif yönü.Conley'i sürklase etti 2 maçta da.
Nsonwu faulleri soktukça delirdim.Acayip gelişmiş adam.Zamanında attığı tuğlalar yüzünden derbiyi kaybettiriyordu.
Murat abiyle Fastih Solak'ın sarılışı da tam bomba. :)
Sana demiştim gel diye hatta hayatının en iyi teklifini yaptım sana :)

Ozan Öztekin' Alıntı:
askaya@iski.gov.tr[/email] mail adresim.[/quote:27m6dd07]

Asuman hanım bu maçın kaydını edinmek isteyen çok olacaktır eminim ki,bunlardan biri de benim. Ama malum ben İstanbul'da değilim ve görüşme imkanımız yok. bu yüzden ben diyorum ki; bu kaydın kopyasını edinenlerden biri yada bizzat Asuman hanım maçı rapidshare'e upload etse de isteyen herkes ordan indirse...çok makbule geçer valla. haksızmıyım?[/quote:27m6dd07]
Sana katılıyorum bu arada Asuman hanım nerelisiniz Soyadlarmız aynıda o yüzen :)

mustafakaya' Alıntı:
Ozan Öztekin' Alıntı:
Asuman KAYA":25qt9fmv] selam Utku. ben kaydettim dünkü maçı. hem de hd kalitesinde 8) [email="askaya@iski.gov.tr' Alıntı:
askaya@iski.gov.tr[/email] mail adresim.
Asuman hanım bu maçın kaydını edinmek isteyen çok olacaktır eminim ki,bunlardan biri de benim. Ama malum ben İstanbul'da değilim ve görüşme imkanımız yok. bu yüzden ben diyorum ki; bu kaydın kopyasını edinenlerden biri yada bizzat Asuman hanım maçı rapidshare'e upload etse de isteyen herkes ordan indirse...çok makbule geçer valla. haksızmıyım?
Sana katılıyorum bu arada Asuman hanım nerelisiniz Soyadlarmız aynıda o yüzen :)[/quote:25qt9fmv]
sevgili arkadaşlar,

daha önceki mesajımda da yazmıştım. görüntüler hd kalitesinde olduğu için çok yer kaplıyor [yaklaşık 4,5 GB]. bu yüzden rapidshare'e ya da başka herhangi bir yere upload etme şansım yok maalesef :roll:

Elazığlıyım Mustafacım :) sen nerelisin?

asuman abla biliyorum çok şey istiyoruz ama :p acaba biyere götürsen videoyu kalitesini düşürseler fln en azından şöyle 700 mb fln rapidsharee fln yüklesen sorna çok sevindirirsin bizi ama çok teşekkür ederiz bu konuyla bu kadar ilgilendiğiniz için

o kaydı makul boyutlara indiren programlar var ama cd nin bi kopyasını bu işlerden anlayan bi arkadaşın edinmesi lazım önce...

bu arada maçı tekrar izlemek isteyenler yarın 13.30 da gs tv den izleyebilirler

Maçın görüntülerini uzun zaman sonra izleme şansı buldum. Özellikle 3. periyotta bayağı iyi bağırmışız yahu :)

"Cimbom koy, Cimbom koy, bizim için Asvel´e de koy..."

Asuman Hanım bir kez daha teşekkürler.