Galatasaray: 76 - Asvel: 75

Re: Galatasaray-Asvel (26.02 Salı 21:15) İlk Maç : 69-69

Galatasaray'da bu maçta büyük bir spor kulüvü olduğunu kanıtlayacaktır.Tıpkı Panathinaikos gibi...Panathinaikos salonunda hakikaten müthiş bir atmosfer olur.Aynı şekilde Uleb'te mücadele eden Kızılyıldız'da taraftarı sayesinde çok iyi yerlere geldi.Bize düşen görev tribünleri doldurup takımı galibiyete taşımak.

Takım bu maçta bence gerekeni yapacak. Bizler taraftar olarak takımı desteklemek zorundayız. Sevgimiz karşılıksız

Bu arada taraftarlarımızın bayrak ve filamaları ile yarın akşamki maçta salonu şenlik yerine çevirmesini bekliyorum. Eski günlerdeki gibi.

deplasmandaki maç çok çetin geçmişti. bence taraftar desteğiyle geçeriz. ben ultra aslanı göreve çağırıyorum.ayrıca cüneyt kaptan seni çok seviyorummm...

Selim YILMAZ' Alıntı:
deplasmandaki maç çok çetin geçmişti. bence taraftar desteğiyle geçeriz. ben ultra aslanı göreve çağırıyorum.ayrıca cüneyt kaptan seni çok seviyorummm...

ultra aslan değil ultrAslan.. Öncelikle dikkat edelim.
Hiç merak etmeyin taraftar desteğiyle aslanlarımız bu maçtan galip gelip adını bir üst tura yazdıracaktır.

Çünkü ; WE WANT THİS CUP ! * Biz bu kupayı istiyoruz !

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar Asvel maçı biletleri tükenmek üzere bir kez daha taraftarı olduğum camia ile gurur duydum iyiki Galatasaraylı`yım!

Yenmek yenilmek önemli değil artık, bu taraftar takımına sahip çıkyor ya bundan büyük mutluluk olamaz!!!

Şimdi öğrendiğim bilgileri sizinle paylaşayım.
Tamamen biten bloklar:N,B,E,F,R,N,G,S,H,T,I,L
Satışta olan bloklar:C,D,J,K,L,M,P,U,V(bu bloklarda aslında bitmek üzere, blokların her birinde 10-20 koltuk kalmış durumda onlarda yarına kadar tükenecektir

İddaa ediyorum 2-3 sene içinde A.İpekçi`de full tribünlere oynayacağız her maçımızı yeterki yönetim şubeye sahip çıksın! Biz taraftarlar olarak her zaman yanında olacağız!

---------WE WANT THİS CUP---------

Eyüp Abi vallahi ağzından bal damlıyor yarın salonda en kötü 3000 kişi olmanı beni heyecanlandırdı gözüme uyku girmez şimdi off be orda olmak var şimdi kıymetini bilsin herkes bu maça gittikleri gidebildikleri için ! MAÇI ALACAĞIZ İNANIYORUZ......

Son aldığım bilgilere göre bir abim akşam 19.00 gibi biletini almış ve sadece bir pota arkasında yerlerin olduğunu söyledi.Diğer yerler için çıkan biletlerin hepsi tükenmiş durumda.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Maçtan önce Bakırköy ve mecidiyeköyden otobüsler kalkacak, maçtan sonrada belirli merkezlere otobüsler kalkacak herkesin bilgisine.

selam.nerden kalkıcak m.köyden ve belli bir saati var mı?

SuleymanCetin' Alıntı:
Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Maçtan önce Bakırköy ve mecidiyeköyden otobüsler kalkacak, maçtan sonrada belirli merkezlere otobüsler kalkacak herkesin bilgisine.

Sami Yen'in oradan kalkaca.19 da kalkacakmış.

Bu gelenler inşallah kuru kalabalık olmaz ... Gelipte boş boş oturup mac izliyeceklerse gelmesinler... Takımı mac bitene kadar susmadan destekleyenler gelir inşallah... Temennimiz o yönde bakalım...

Gökce Başaran' Alıntı:
SuleymanCetin' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1lp5q3qy]Maçtan önce Bakırköy ve mecidiyeköyden otobüsler kalkacak, maçtan sonrada belirli merkezlere otobüsler kalkacak herkesin bilgisine.

Sami Yen'in oradan kalkaca.19 da kalkacakmış.[/quote:1lp5q3qy]

Teşekkürler..

Boş boş susmadan bağırmaktansa bütün maç susup doğru yerde tepki koyanı tercih ederim açıkçası.

Turgay Topçu' Alıntı:
Bu gelenler inşallah kuru kalabalık olmaz ... Gelipte boş boş oturup mac izliyeceklerse gelmesinler... Takımı mac bitene kadar susmadan destekleyenler gelir inşallah... Temennimiz o yönde bakalım...

Murat İnal' Alıntı:
Boş boş susmadan bağırmaktansa bütün maç susup doğru yerde tepki koyanı tercih ederim açıkçası.

[quote="Turgay Topçu":smfm4x92]Bu gelenler inşallah kuru kalabalık olmaz ... Gelipte boş boş oturup mac izliyeceklerse gelmesinler... Takımı mac bitene kadar susmadan destekleyenler gelir inşallah... Temennimiz o yönde bakalım...
[/quote:smfm4x92]

Herkesin kendi fikri, saygılıyım, sana göre boş boş bağırıyor olabiliriz ama bana göre öyle değil gittiğimiz yeri Galatasaray sesleri ile inletmemiz lazım bunun içinde kalabalık olmak lazım, ama bazende kalabalık olsanda yarısı oturunca bişey farketmiyor. Takımın desteğe ihtiyacı var, hele bayanlarda bu sorun çok daha yüksek ... Zaten salonda belli bi kısım bağırıyor, o bölüm tam ortası full dolu olup bağırsalar yeter, diğerleri bağırmasada olur...

duyduğuma göre salon büyük oranda dolacakmış,lescon tarafından dağıtılacak kırmızı tişörtlerlede atmosfer müthiş olacağa benziyor. uleb grup maçlarındaki seyirci sıralamasında 54 takımda 53.lolmak gibi kötü bir ünvanımız var. bu imajı silmek için,takımımızın 10 yıl aradan sonra katıldığı avrupa kupasında son 16 ya kalmasına tanıklık etmek ve katkıda bulunmak için,eurosport vasıtasıyla gs armasının avrupaya ne kadar yakıştığını göstermek için ve futbolda yaşanan şokların acısını çıkarmak ve yarınki fb zaferinin provası için 3000 yürek bilfiil,milyonlarcası da kalben ayhan şahenk'te olacağız ve kazanacağız.

Şimdi NTV Spor haberlerinde,Dee'nin oynamayacağı,Hite'ın ve dün gıda zehirlenmesi geçiren Owens'ın oynamasının zor olduğu söylendi..Bilgisi olan varmı konuyla ilgili olarak?

O salon bu gün yıkılacak.Bu kadar güveniyoruz kendimize takımımıza.İnandık CİMBOM YANINDAYIZ.

Turgay Topçu' Alıntı:
[quote="Murat İnal":19q6pjf8]Boş boş susmadan bağırmaktansa bütün maç susup doğru yerde tepki koyanı tercih ederim açıkçası.

[quote="Turgay Topçu":19q6pjf8]Bu gelenler inşallah kuru kalabalık olmaz ... Gelipte boş boş oturup mac izliyeceklerse gelmesinler... Takımı mac bitene kadar susmadan destekleyenler gelir inşallah... Temennimiz o yönde bakalım...
[/quote:19q6pjf8]

Herkesin kendi fikri, saygılıyım, sana göre boş boş bağırıyor olabiliriz ama bana göre öyle değil gittiğimiz yeri Galatasaray sesleri ile inletmemiz lazım bunun içinde kalabalık olmak lazım, ama bazende kalabalık olsanda yarısı oturunca bişey farketmiyor. Takımın desteğe ihtiyacı var, hele bayanlarda bu sorun çok daha yüksek ... Zaten salonda belli bi kısım bağırıyor, o bölüm tam ortası full dolu olup bağırsalar yeter, diğerleri bağırmasada olur...[/quote:19q6pjf8]

Saygılı olmak bence bunu dile getirmekle olmaz,insanın yazdıklarının da bunu göstermesi gerekir.Ben de oturarak maç seyrediyorum, gerektiğini düşündüğümde tepki gösteriyorum.Doğal olarak da buna cevap verme ihtiyacı hissettim.İnsanlara gelmesinler demek de ne oluyor?Bu mu saygı?O zaman sene başında beri her maça gelenler de şimdiye kadar nerdeydiniz diye sorarlarsa ne cevap verilir?nasıl bu soruyu sormak yanlışsa senin söylediklerin de yanlış.

İbrahim Doğan' Alıntı:
Şimdi NTV Spor haberlerinde,Dee'nin oynamayacağı,Hite'ın ve dün gıda zehirlenmesi geçiren Owens'ın oynamasının zor olduğu söylendi..Bilgisi olan varmı konuyla ilgili olarak?

Bunun doğruluğuunu hala bilen yokmu ?

Beyler Hite,Owens filan bu maçlarda oynar.Takmayın kafanıza.Sahada ölümüne mücadele eden herifler hayati önem taşıyan şu maça çıkarlar.

He çıkamıcaklarsa da canları sağolsun.Ama bence oynarlar.