Galatasaray: 79 İTÜ: 67

Haydi Cimbom !

Maçı vermeyiz ama yine de yarınki maç öncesi düşündürücü bu kadar zorlanmamız. Umarım yarınki maça konsantre olmuşuzdur da ondan zorlanıyoruzdur...

Bob Marley' Alıntı:
bu maçi verirsek artik üner gitsin bi zahmet. erken konusuyorum ama tepem atti beraberligi görünce.

erken konusmuyorsun kardes gecen yıl da gördük

pardon rasit efesle kafa kafa ya mı oynadık

BENCE EVET KAFAKAFAYAOYNADIK BELKİ MAÇIDA FARKLI KAYBETTİK AMA EFESİN OTURMUŞ BİR KADROSU VAR.BİZ YENİ BİR TAKIMIZ (3.PERİYOT İYİ OYNADIK)

Şu İTÜ takımına zorlanan takımımızdan ne bekleyelim?

Adamların yabancısı yok,koçu yok,Türk oyuncular kaçıncı sınıf belli değil...

sovereign' Alıntı:
Şu İTÜ takımına zorlanan takımımızdan ne bekleyelim?

Adamların yabancısı yok,koçu yok,Türk oyuncular kaçını sınıf belli değil...

Birşey bekleme ya da bekle diye demiyorum ama daha sezonun ilk maçlarını yapan herhangi bir takım 2 günde 2 maç oynarsa gerçek performansını ortaya koyamayabilir. Ayrıca yarın en önemli maçımız olan Karşıyaka maçında da olabilir kafalar. O kadar ümitsiz olmamak gerekir. Takım oyuna konsantre olduğu zaman iyi şeyler yapabilecek. Ben dün bunu gördüm.

İTÜ'de geçen sene yolladığımız, Kempes'in favorisi Enver Ekmen, geçen seneki kaptanımız ama 12. adamımız Mert Uyguç ve de benim küçük takım arkdaşım Gökhan'dan başka oyuncu bilmiyorum ki basket bilgim vardır diye düşünürüm.

40 saniye kala 77 64 öndeyiz

Gardlarında geçen yılın 3. gardı Berkan var, İsmail Tutu da oynamaya başlamış. Geçen yılki 127. oyuncularıydı. Dediğin gibi bir de gökhan var.

:atki BU SENE BASKETTE TARIH YAZALIM

KUPALARI SIRKETLERE BIRAKMAYALIM

NE EFES NE ULKER NEDE TELEKOM

BU SAMPIYON SENSIN CIMBOMBOM :atki

79 67
Burak 22, Dixon 15, Valentin 2, İsmet 4, Şemso 6, Hüso 8, Hadley 7, Serhat 2, Fatih 4, Garnett 9

Serhat savunmada çok iyiymiş, takımın bocaladğı o ilk yarıdaki bölümde takımı savunmada ayakta tutmuş.

Telefonda kendi adıma ve bir çok kişi adına teşekkür ettim ama yine edeyim buradan, uA UNI59, Ahmet'e çok çok teşekkürler.

Galibiyet 1 oldu, yarın 2 olup, Final 8'e kalırız inşallah

rasit' Alıntı:
EFESLE KAFAKAFAYA OYNAYAN TAKIMIMIZ ŞU MAÇI NEDEN BİRTÜRLÜ KOPARAMIYO?!! :(

Kafakafaya oyun şu an skytürk'te seyrettigimiz Mersin-Ulker maci gibi olur.. Acaba biz Ülker'le oynasak son dakikalara galip durumda girebilir miydik?

cemcemgs ve diğer arkadaşlar her şey için teşekkürler...

Sezonun 2. resmi maçında karamsar olmamak gerekir...