Galatasaray: 79 İTÜ: 67

Anladığım kadarıyla işler yine aynı tas aynı hamam gidecek. Hakeme saldıran hoca, Efes'den 20 sayı fark yiyip, İtü altyapsını güç bela yenen takım, bunun için sevinen taraftar.

Bu hallere mi düşmeliydik?

gordon' Alıntı:
Anladığım kadarıyla işler yine aynı tas aynı hamam gidecek. Hakeme saldıran hoca, Efes'den 20 sayı fark yiyip, İtü altyapsını güç bela yenen takım, bunun için sevinen taraftar.

Bu hallere mi düşmeliydik?

bence şimdiden karamsarlığa kapılma

Yarın Karşıyaka maçı çok zor olacak.Karşıyaka İTÜ'den birkaç gömlek üstün.İnşallah yeneriz.

helal olsun Potanın Aslanları :atki Zamanla taşlar yerine oturacak.Bu takım çok can yakacak 1.ligde.

Ben inanıyorum basketçilerimiz bu sene keyif verecek bize ve tüm basketbolseverlere ;)

abiler burda 2 gunde 2mac yaparken haticeye diil neticeye bakacaksın bi takım herzaman iyi oynayamaz hele bole yeni bi takım ama ismet bugun fazla oynadıysa dixon yarına saklanmıs desan ın attıgı sayıya bakıyorum herelde oda cok fazla oynamadı bu mac en cook burak ve garneta yaramıs herelde fatihte yarına saklı

Yabancısı olmayan, çoluk çocuktan oluşan bir ekibe 79 sayı atıp 67 yemek başarı olmasa gerek. Fark olur gençleri deneriz diyordum utanmasak maçı kaybedecekmişiz. Efes maçında savunma yapamadığımızdan dem vurmuştuk İTÜ den 67 yediğimize göre bu maçta da iyi savunma yapmış sayılmayız.

Yarın KSK maçı iyi bir deneme olacak. Yarın KSK yı yenersek bir derece umutlanacağım.

10/08/2005 06:46 PM
. Galatasaray: 79 İTÜ: 67 (Edirne)
ç
Türkiye Kupası Grup Eleme Müsabakaları’nın Edirne ayağında oynanan günün ikinci maçında Galatasaray, İstanbul Teknik Üniversitesi’ni 79-67 mağlup etti. İlk 3 çeyreği büyük çekişmeye sahne olan maçın son bölümünde oyunu domine ederek skoru lehine çeviren Sarı-Kırmızılılar’da kaptan Burak Sezgin üstün performansı ile galibiyetin baş mimarı oldu.

GALATASARAY SON PERİYOTTA ÜSTÜNLÜĞÜ SAĞLADI
Maça iyi başlayan ve ilk dakikalarda rakibine üstünlüğünü kabul ettirerek ilk çeyreği 23-14 önde geçen Galatasaray karşısında ikinci çeyrekte toparlanarak oyunda dengeyi sağlayan İstanbul Teknik Üniversitesi soyunma odasına 39-32 geride gitti. Mücadelenin 3. çeyreğinde Galatasaray karşısında sahaya başarılı bir savunma kurgusu yansıtan ve hücumda ilk yarıya oranla daha yüzdeli oynayan Teknik Üniversite son 10 dakikaya girilirken skora denge getirdi: 54-54. Ancak yorulan İTÜ karşısında kadro derinliğini etkili bir şekilde kullanan ve tecrübeli oyuncularıyla maça ağırlığını koyan Galatasaray son bölümde maçı yeniden lehine çevirmesini bildi ve sahadan da 79-67’lik galibiyetle ayrılan taraf oldu.

SALON: Mimar Sinan Spor Salonu
HAKEMLER: Recep Ankaralı, Çetin Artan, Kaan Büyükçil
GALATASARAY (79): Valentin 2, Dixon 15, İsmet 2, Şemsettin 6, Hüseyin 8, Dudley 7, Serhat 2, Fatih 4, Mehmet, Garnett 9, Burak 24, Gökhan.
İTÜ (67) – Mert 11, İsmail Tutu 3, Berkan 13, Göker 3, İsmail Çevik 7, Gökhan Taşdıvar 6, Gökhan Gökçeoğulları 3, Eyüp 4, Enver 9, Evren 3.

1. PERİYOT: 23-14
2. PERİYOT: 16-18
3. PERİYOT: 15-22
4. PERİYOT: 25-13

ya su anda macı seyretmeden konusuyoz sadece tahmin yarın bizim macı verirlerse izler goruruz ama bisi solim ligin1. hafta macı mersin -GS macı cook zor gecebilir cunku mersin cok iyi bi takım kurmus

bu arada harunlu mersin ülker i devirdi ülkerin treapenger diye bir adamı var avrupayı çok rahat sallar süperbişey

Barış Yarar' Alıntı:
helal olsun Potanın Aslanları :atki Zamanla taşlar yerine oturacak.Bu takım çok can yakacak 1.ligde.

Ben inanıyorum basketçilerimiz bu sene keyif verecek bize ve tüm basketbolseverlere ;)

ya barıs abı bu kadar zamandr formda tanısıoruz ve ben ılk kez sana katılmıorum malesef takım ıtuyu utulemelıydı gecen sene rahat bı galıbıyet aldıgımız mac yoktu bu sene de ızdırap cekecez ma c sonuna kadar galıba..

BuRaKGS' Alıntı:
Barış Yarar' Alıntı:

ya barıs abı bu kadar zamandr formda tanısıoruz ve ben ılk kez sana katılmıorum malesef takım ıtuyu utulemelıydı gecen sene rahat bı galıbıyet aldıgımız mac yoktu bu sene de ızdırap cekecez ma c sonuna kadar galıba..

Burakcım, bu takımda hala eksikler olduğu aşikar.Elbette şampiyonluğa oynayacağız demiyorum :) Henüz takım oturmadı.Bazı oyuncularımız var ki çok yetenekli ama maç eksiği olduğu için henüz gerçek oyunlarını sahaya yansıtamıyor.Özellikle Fatih Solak.Zamanla bu eksiklerini de tamamlayacaklar.

Bugün zayıf İTÜ'yü zar zor yenmiş olabiliriz.Yarın Karşıyaka'ya karşı ne yaparız bilmiyorum.Yeneceğimizi ümit ediyorum.Ama ben bu maçları değil bu sezon ne yapabiliriz onu düşünüyorum.

her zayıf takıma fark atılcak diye bir kural yok ki bu basketbolda ...yani mücadelenin tam hissedildigi bir macla 10 sayi yenmek,macin basinda 20 sayi fark acıp macı öyle götürmekten daha ötedir bence ...

cok aşırı bir karamsarlık var...bu kadarıda fazla bence...

Barış Yarar' Alıntı:
BuRaKGS' Alıntı:
[quote="Barış Yarar":079ae]helal olsun Potanın Aslanları :atki Zamanla taşlar yerine oturacak.Bu takım çok can yakacak 1.ligde.

Burakcım, bu takımda hala eksikler olduğu aşikar.Elbette şampiyonluğa oynayacağız demiyorum :) Henüz takım oturmadı.Bazı oyuncularımız var ki çok yetenekli ama maç eksiği olduğu için henüz gerçek oyunlarını sahaya yansıtamıyor.Özellikle Fatih Solak.Zamanla bu eksiklerini de tamamlayacaklar.

Bugün zayıf İTÜ'yü zar zor yenmiş olabiliriz.Yarın Karşıyaka'ya karşı ne yaparız bilmiyorum.Yeneceğimizi ümit ediyorum.Ama ben bu maçları değil bu sezon ne yapabiliriz onu düşünüyorum.[/quote:079ae]

ya abı olay gecen senekı gıbı pıvotlar gelıp gecıo bende senın gıbı umıtlı olamk ıstıorum tam oluorum kı o da ne pıvotumuz gıtmıs yenı bı tane gelmıs haydaaaa bıde bunun ı8cın umutlu oluyoz bu sefer bu gıdıo baska gelıo benım tek dersım bu yoksa takımın artıları var ozellıkle ıkı yabancımız ıı ayrıca bu sene kadromuz oldukca genıs..

Bu arada İTÜ'nün ligden cekilecegi söylentisi fazlasıyla yayılmaya basladı, cekilirlerse ne olacagını merak ediyorum. TOFAS mı cıkacak? TOFAS cıkarsa 2 haftadır onların 2.ligde 20 attıkları takımlara ne olacak?

BuRaKGS' Alıntı:
Barış Yarar' Alıntı:
BuRaKGS' Alıntı:
[quote="Barış Yarar":bcac9]helal olsun Potanın Aslanları :atki Zamanla taşlar yerine oturacak.Bu takım çok can yakacak 1.ligde.

Bugün zayıf İTÜ'yü zar zor yenmiş olabiliriz.Yarın Karşıyaka'ya karşı ne yaparız bilmiyorum.Yeneceğimizi ümit ediyorum.Ama ben bu maçları değil bu sezon ne yapabiliriz onu düşünüyorum.

ya abı olay gecen senekı gıbı pıvotlar gelıp gecıo bende senın gıbı umıtlı olamk ıstıorum tam oluorum kı o da ne pıvotumuz gıtmıs yenı bı tane gelmıs haydaaaa bıde bunun ı8cın umutlu oluyoz bu sefer bu gıdıo baska gelıo benım tek dersım bu yoksa takımın artıları var ozellıkle ıkı yabancımız ıı ayrıca bu sene kadromuz oldukca genıs..[/quote:bcac9]

senin dediğim olay olursa haklısın.Bu daha çok yönetimin suçu ama artık böyle şeylerin olacağını düşünmek dahi istemiyorum.

İzlemöeğimiz bir takım için cok enteresan yazılar yazıyoruz bravo arkadaşalr :)

Takım henuz ısınma aşamasında ABD liler gelei 2 gun olmuş garıp.

Bugun ülker macını ızleyen varmı aramızda ülker sizce kotu takım mı yapmayın sakin...

Barış Yarar' Alıntı:
BuRaKGS' Alıntı:
[quote="Barış Yarar":80259]
BuRaKGS' Alıntı:
[quote="Barış Yarar":80259]helal olsun Potanın Aslanları :atki Zamanla taşlar yerine oturacak.Bu takım çok can yakacak 1.ligde.

ya abı olay gecen senekı gıbı pıvotlar gelıp gecıo bende senın gıbı umıtlı olamk ıstıorum tam oluorum kı o da ne pıvotumuz gıtmıs yenı bı tane gelmıs haydaaaa bıde bunun ı8cın umutlu oluyoz bu sefer bu gıdıo baska gelıo benım tek dersım bu yoksa takımın artıları var ozellıkle ıkı yabancımız ıı ayrıca bu sene kadromuz oldukca genıs..[/quote:80259]

senin dediğim olay olursa haklısın.Bu daha çok yönetimin suçu ama artık böyle şeylerin olacağını düşünmek dahi istemiyorum.[/quote:80259]

yonetımın mı hocanın mı scoutların mı ben anlamadım ama burası seyahat yerı degıl valla adamları ıkı gun tatıl yapıo yıyo ıcıo sonra gıdıo ohh ne ala