Galatasaray 82-61 Cras Basket Taranto | 2008-09 EuroCup Şampiyonu Galatasaray

Re: Finaldeyiz.!! Fiba EuroCup Rakip Cras Basket Taranto

Bu 2. maçta final artık yaa final salonun taşması lazım!!!!!!
Bu forumdaki herkesin her yerde bu maçın reklamını yapması lazım!!!!!!

2 nisan türkiye-ispanya macına denk geliyor yannış bilmiyorsam.ilk maçın italyada olması cok önemli.

Re: 3 MÜJDE!

Ali Emre dikkat edersen 2 macta italyada gözukuyor!!!

sen benim dediğime inan...
işte resimli kanıt...ilk mac italyan takımının sahasında...

kuralda şudur... butun guruplarda en fazla galibiyet alan takımlar sıralanır...en fazla galibiyet alanlar (eşitse averaj)sıralanır......1-d.moskovaydı...2-de bizdik haliyle biz gurupu 6 da 6 yaptık
CRAS ise 5 galibiyet 1 yenilgisi var...

yanlış bilgi veriyorsun benim dediğime inan...

Kadro

Marta Masoni F 1.84
Anna M. Oliva SF 1.77
Rosi Sanchez G 1.76
4 Megan Marie Mahoney FC 1.85
5 Valentina Siccardi SG 1.78
6 Michelle J Greco PG 1.74
7 Monica Bello PG 1.68
8 Anna Zimerle PG 1.72
9 Audrey Sauret-Gillespie SF 1.78
10 Ilisaine David FC 1.90
12 Flavia Prado C 1.92
13 Elodie Godin PF 1.90
14 Suzy Batkovic C 1.94

Head Coach: Roberto Ricchini
Assistant Coach: Mario Buccoliero

*

1.94 boyu olan Batkovic göze çarpan oyuncuları. 17 sayı ortalaması ile oynuyor.

bizim deplasmanda 2 sayıyla yenildiğimiz rumlar onlara 17 sayı fark yapmış bizim kızlar iyi mücadele ederse ilk çok iyi bir sonuç alırız ama dinamoyu elemiş bir takım çok dikkatli olmalıyız

Ali Emre' Alıntı:
Ben sana o linki yolladığımda farklıydı kardeşim yanlış bilgi veriyorsun falan ayıp oluyor :) ben sana inanıyorum merak etme resmi sen yollamadan öncede gördüm teşekkür ederim yinede eline sağlık üstteki mesajımada bakarsın hayırlı olsun dedim ;)

Bu arada resmi siteye söyledik düzelttiler

yanlış anladıysan kusura bakma...kotu bi niyetim yok sadece verdiğin bilgi yanlıştı :)...
sanırım resmi siteden aldın bu bilgiyidee...bizim resmi siteye fazla güvenmemek gerektiğini ben daha önce öğrenmiştim!!!
NEYSE sonuç olarak final 9 nisanda İSTANBULDAA :)

fiba'nın sitesinde bizim maç bitmeden italyan takımını koydukları için onları üst sırada gibi gösterdiler. bizim maç bittikten kısa bir süre sonra fiba değiştirdi sitesini. ben de açıkçası dinamo moskova'yı elediler diye onlar üste geçtiler diye düşündüm ama doğrusu oldu sonunda. şimdi ilk maçı italya'da başa baş götürsek, taraftarla bu takım umarım şampiyon da olacak.

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
şu GS Tv yede helal olsun insan bi altyazı geçer bune sorumsuzluk canlı yayına bağlan röportaj yap vs.yuh be
ya arkadaş ben hala anlamadım bu tv neden var.çok büyük sorumsuzluk.final maçınıda yayınlamazlarsa yuh dicem artık

Helal olsun kızlar...
Gerçekten çok önemli bir işe imza attık. Oyuncularımızı tek tek kutlamak gerekir. Şimdi sırada şampiyonluk var. Seimone Augustus'un elinden kim kurtulabilir? :)