Galatasaray 82-61 Cras Basket Taranto | 2008-09 EuroCup Şampiyonu Galatasaray

Finaldeyiz.!! Fiba EuroCup Rakip Cras Basket Taranto Süpersiniz kızlar62-39Maçtan önceki Seimone nun sözleri:

Simone AugustusPerşembe çok eğlenceli olacak. 15 sayı önemli değil. Daha yeni başlıyoruz. Biz 20 sayı fark yapacağız.

3 MÜJDE!

1-finale çıktık...
2-turnuvanın 1 numaralı favorisi dinomo moskova elendi...
3-saha avantajı artık bizde...yani kupa istanbulda kalkacak!!!
tıpkı uefa gibi...

Re: Finaldeyiz.!! Fiba EuroCup Rakip Cras Basket Taranto

Bu durumda saha avantajı bizde olucak yani kupayı kendi sahamızda alabiliceğiz:)

yehuuuuuuuuuuuu tebrikler kızlar mütişsiniz bu arada ilk yarıda yenik durumdayken kesin elendik diyen osman arkadaşıma selamlar yolluyor ve bir daha maç bitmeden konuşulmayacağını söylemek istiyorum

B_37bc0880f630ec0d833347afa7e0abb3.jpg

Onlar için ne desek az.
15 farkı yediğimiz günden bu yana +15 için inandık.
Yüzümüzü kara çıkartmadıkları için teşekkürler Aslan Kızlar.

FIBA Eurocup final ilk maçı 2 Nisan'da Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda, rövanş 9 Nisan'da İtalya'da oynanacak. Karşılaşmalar sonunda averaj üstünlüğü sağlayan taraf, Avrupa kupasının sahibi olacak.

Arkadaşlar,final maçi nerede & hangi salon´da oynanicak biliyor musunuz? Helâl olsun kizlar. :p

Re: 3 MÜJDE!

FIBA Eurocup final ilk maçı 2 Nisan'da Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda, rövanş 9 Nisan'da İtalya'da oynanacak. Karşılaşmalar sonunda averaj üstünlüğü sağlayan taraf, Avrupa kupasının sahibi olacak.

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:

evet haklısın moskova bizden daha üstte bitirdiği için genel sıralamada onu eleyen takım otomatikman onun saha avantajını kazanıyor. Yani ilk maç 2 nisanda istanbulda rövanş 9 nisanda deplesmanda.

kupa italyada kalkacak ama olsun.kızlar orad kaldırırlar kutlamayı biz şahankte yine yaparız.hiç sorun değil.

Ya maçı izleyemedik ama ben bu flash ın karşısında bile çok heyecanlandım ve duygulandım gerçekten. Şu an açtm bangır bangır marş dinliyorum. :D.

Çok teşekkürler aslanlar! Size inananları mahcup etmediniz. Helal olsun!:.

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
BU NERDEN ÇIKTI...GENEL SIRALAMADA 1 DİNOMO MOSKOVA 2 BİZDİK...
yanlış bilgi ilk maç italyada son maç istanbulda...kural böyle...

bu arada CRAS takımı rum takımıyla aynı gurupta oynadı deplasmanda
17 sayı fark yemişti...biz 2 sayı farkla yenildiğimiz sahada...

saha avantajı onlarda ama biz evimizde fark atarız yine augustus dan final maçında 50 sayı bekliyoruz