Galatasaray : 86 - İTÜ : 55

2. period 20-20 maç kafa kafaya gidiyormuş :)
Alın size haber.
Hücum ribaundu veriyormuşuz bol bol İTU gibi bir takıma.

Maçtan önce bağrılmamış aslansın kaplansın diye.

Galib değiliz ama öndeyiz.

Maçtan önce itü bizi yenebilir diyoruz.
Şimdide herks bunu soruyor.
Tribünde 20 kişi var onların çoğuda ünili zaten.
Ne kadar güven bıraktılar bizde.

itü gibi bir takımdan ilk yarı bitmeden 34 sayı yemişiz helal olsun :claps

bu galibiyete sevinicem cünkü bu lig bitene kadar alıcagımız son gaibiyet.

en azından galip gelmek neymiş hatırladık ama bu galibiyet bişeye yarar mı tartısılır.

Onder abinin yazisini gordum, iyice karistirdim. Heryere bakiryorum, ama hic biryer yazmamis daha. Murat, allahtan rahatlattin, eyvallah...

CHEYENNE

GALATASARAY CAFE CROWN, İTÜ'YÜ RAHAT GEÇTİ: 55-86

Türkiye Basketbol Ligi’nde (TBL) 21.hafta mücadelesinde Galatasaray Cafe Crown, Ayazağa Spor Salonu'nda İstanbul Teknik Üniversitesi’ni 55-86'lık skorla mağlup etti. Galatasaray Cafe Crown İTÜ müsabakası ile birlikte galibiyet sayısını 10 maça çıkardı.

İlk çeyrekte iki takımda skor bulmakta zorlanırken, ilk periyodu 15-18 önde tamamlayan Galatasaray Cafe Crown, devreye de 37-47'lik skorla önde giden taraf oldu. Mücadelenin ikinci yarısında da oyunun kontrolünü elinden bırakmayan Sarı kırmızılılar, üçüncü periyodunu 44-62'lik üstünlükle geçtiği mücadeleden 55-86 galibiyetle ayrılmayı başardı.

1.Çeyrek: 15-18

2.Çeyrek: 22-29

3.Çeyrek: 7-15

4.Çeyrek: 11-24

İstanbul Teknik Üniversitesi: 55 - İsmail Tutu 4, Gökhan 7, Erdem , Göker 4, İsmail Çevik 11, Gökhan Taşdıvar , Levent 5, Şafak 9, Eyüp , Vedat 5, Enis 6, Evren 4

Galatasaray Cafe Crown: 86 - Umut 19, Dixon 18, İsmet 5, Şemsettin 10, Hüseyin 7, Hadley 5, Serhat 10, Fatih 7, Mehmet 1, Pastal 1, Burak , Gökhan 3

Umut ve Serhat a bravo :claps :claps