Galatasaray : 86 - İTÜ : 55

macı izlemeden sadece sonuca göre yorum yapıyorum ama fatih benim bildigim vhisby nin yedegi görünen o ki umut cok süre almıs halil üner neden fatih solak'a güvenmiyo yada güvenmek istemiyo.

Arkadaslar yapmayin lutfen sizin gercek galatasaray taraftarı olduğunuzdan şüphe ediyorum ya diolarki itüyü iyiki yendik son galibiyetimiz saka ediosunuz heralde bu takıma sahip cıkmalıyız ama haftaya banvitide yenecez yeterki inanalim ve dixona da sahip cıkalım haftaya dixonı cagırıp bağırımıza basalim lutfen hersey daha güzel olacaktır.

anticanaydın' Alıntı:
macı izlemeden sadece sonuca göre yorum yapıyorum ama fatih benim bildigim vhisby nin yedegi görünen o ki umut cok süre almıs halil üner neden fatih solak'a güvenmiyo yada güvenmek istemiyo.

Fatih çok bile oynuyor bence.Takıma hiçbir faydası.Halil Üner'in belkide tek dogrusu onu fazla oynatmamak bence.

Ben bu sefer olumlu bakmaya çalışacağım.(tabi ne kadar olursa)Umutla Serhat iyi oynamış.Bu çok önemli bizim açımızdan.En azından özgüvenleri gelmiştir.
Tekel maçına gitmek için bir sebep çıktı.
Bir de adminlerden biraz kıllık yapıp birşey rica edeceğim.Lütfen deplasman maçlarıyla ilgili topic açarken bizi ev sahibi gibi yazmayın.Hem yanlış oluyor hem de insanları şaşırtabiliyor.

Onur´a katılıyorum deplasman evsahibi takım yerleri konusunda. Konu başlığında direk sonuca baktığım için "pes artık İTÜ´ye de yenilmişiz" dedim.

Yiğidi öldür hakkını yeme demiş atalarımız. Tebrikler Halil Hocam takımı iyi çalıştırmışın bu hafta (!)

Öncelikle maçı izlemeden yok o şu kadar az süre almalıymış,şu çok iyi oynamış demek biraz mantıksız oluyor.Salt sayılara bakarak oyuncu performansları değerlendirilseydi bu ülkede Alper Yılmaz,Yiğit Özmen gibi oyunculara hiç değer verilmezdi.Mesela Fatih'in attığı yedi sayıya bakarak ona kötü diyorsan yaptığı 5-6 bloğu ve pota altını çok güzel karartışını hiç önemsemiyorsun demektir.
Maça gelince çok rahat bi maç oldu.Şöyle bi durum var ki Dixon'ın oyunda olmadığı,Mehmet ve İsmet'in olduğu dönemlerde fark açıldı.Çünkü Dixon çok laubali bi savunma yaptı.Bu da top kazanıp fast-break atmamızı önledi.Ne zamanki Mehmet oyuna girdi,takımın savunma direnci arttı.Umut ve Serhat'ta çok iyi performanslar sergilediler.
Whisby sanırım dinlendirilmek amacıyla oynamadı çünkü benchte sivil kıyafetlerle oturuyordu ve herhangi bir problemi yoktu.
Bu arada takıma acilen ikinci bi yabancı guard takviyesi yapılması şart eğer play-off'lara kalınmak isteniyorsa tabii.Her maç böyle olmaz zaten bunun ilk örneğini Banvit karşısında da göreceğiz.

Seyirci olarak yine aynı kişiler vardı, koskoıca itü den 5 10 kişi vardı salonda ayıptır .Maça gelince gelmeyenler çok güzel şeyler kaçırdı( Fatih Solakın orta sahadan topu alıp shaki oneal gıbı surup smaçla bıtırmesı muhtesemdi)
3 .perıyotta Malik i kenara alıp Mehmet BARASı oyuna almasıyla savunmada gösterdiğimiz dirençle periyotu 18 le bitirdik. Yani Memonun oyuna girip savunma da yaptığı pozitif işler :claps
Bu arada maçtan önce takımdaki oyuncu ve teknik kadroyada tekrar dan slmrımı gönderiyom(yok efendim fantaziymiş 30 zor olurmuş... bilemiyorum yaaani...)

umarım whisby'de ayrılmıştır.takıma katkısı çok sınırlı idi zaten.desean ve malik iyi çıkan yabancılardı.1 taneiyi oyuncu eklediler mi fena olmaz takım.tabi halil ünerle ne kadar iyi yerlere gelebiliriz orası malum...

Bazı arkadaşlar can sıkmaya başladı.Her maça ''Yenileceğiz'' diyerek gitmeyip,sonrasında da ''Nasıl yenilmedik'' vs. sözlerle takımı küçümseyen arkadaşlar,moral bozuyorlar.Stada gidince insanın bağırası gelmiyor ki.
Maç öncesi yorumlar hep yenilme yönündeydi.Maç sırasında ufak şaşkınlık var.Sonrasında haftaya nasıl olsa yeniliriz.Böyle taraftarın ne yararı olur ki,cevap bekliyorum söyleyen arkadaşlardan.Ne düşünüyorlar,ne yapmak istiyorlar??

Cemgscem' e katılmamak elde değil bu tip arkadaşlar yüzünden , takımın morali bozuluyor ve Beşiktaş , Beykoz , Telekom , Ülker gibi hedef maçlarda takım 20 yiyor sebep moraller bozuluyor.
Neyse İTÜ' ye 30 vurduk takım iyi yolda , Nisan gibi tamamen oturcak takım , her basketten sonra bench ayakta , kenetlendik , 1-2 kişi dışında destek çığ gibi büyüyor böle 1-2 boş arkadaşta atıp tutuyor işte , 3 senedir böyle bunlar cemgscem ;)

İTÜ: 55 Galatasaray Cafe Crown: 86

TBL'de 21.hafta mücadelesinde Galatasaray Cafe Crown, Ayazağa Spor Salonu'nda İTÜ'yü 55-86'lık skorla mağlup etti.

GALATASARAY CAFE CROWN, BAŞTAN SONA ÜSTÜNDÜ
İlk çeyrekte iki takımda skor bulmakta zorlanırken, periyodu 15-18 önde tamamlayan Galatasaray Cafe Crown, devreye de 37-47'lik skorla önde giden taraf oldu. Mücadelenin ikinci yarısında da oyunun kontrolünü elinden bırakmayan Sarı Kırmızılılar, üçüncü periyodunu 44-62'lik üstünlükle geçtiği mücadeleden 55-86 galibiyetle ayrılmayı başardı.

SALON: Ayazağa Spor Salonu
HAKEMLER: Serdar Ünal - Mustafa Akıllıoğlu - Kaan Büyükçil
İTÜ (55): İsmail Tutu 4, Gökhan 7, Erdem 0, Göker 4, İsmail Çevik 11, Gökhan Taşdıvar 0, Levent 5, Şafak 9, Eyüp 0, Vedat 5, Enis 6, Evren 4
GALATASARAY CAFE CROWN (86): Umut 19, Dixon 18, İsmet 5, Şemsettin 10, Hüseyin 7, Hadley 5, Serhat 10, Fatih 7, Mehmet 1, Valentin 1, Burak 0, Gökhan 3
1.PERİYOT: 15-18
2.PERİYOT: 22-29
3.PERİYOT: 7-15
4.PERİYOT: 11-24

Tequila' Alıntı:
Cemgscem' e katılmamak elde değil bu tip arkadaşlar yüzünden , takımın morali bozuluyor ve Beşiktaş , Beykoz , Telekom , Ülker gibi hedef maçlarda takım 20 yiyor sebep moraller bozuluyor.
Neyse İTÜ' ye 30 vurduk takım iyi yolda , Nisan gibi tamamen oturcak takım , her basketten sonra bench ayakta , kenetlendik , 1-2 kişi dışında destek çığ gibi büyüyor böle 1-2 boş arkadaşta atıp tutuyor işte , 3 senedir böyle bunlar cemgscem ;)

Ben inatla ve ısrarla destek vermeyen o 1-2 kişiden biriyim Leventcim.. :muhaha

vay be 30 sayı attık
hem de ligde hiç galibiyeti olmayan, yabancısız, prestij mücadelesi veren itü ye 30 sayı yaptık helal valla
bu takımın hakkını yiyoruz gibi geliyo bana :)

Acıkcasi mahalleden iki üc basket bilen adami toplasam dün izedigim itüyle basabas mac cikarırlardi ...

Adamlar gercekten kötüydü ..Fakat bizde fena degildik orasi ayri ..Herseyden önce pota altını bence cok iyi savunduk ...Özellikle fatihin inanılmaz bir cabasi vardi ...

Smaci icin birsey demeye gerek yok ..sunları her mac yapsa potaya sut cekmesine bile gerek kalmicak ...

Onun disinda Mehmet Baras yaptıgı savunmayla farkın acılmasini sagladi ..gercekte savunmasi hafif kelepce alper e benzedi...

Son olarak İtüyeburdan sesleniyorum..Molalarda ceyrek aralarında show yapsın cıkardiginiz eleman tam biz öküz :)

Tequila' Alıntı:

tamamen katılıyorum kardeşim. kapak olsun tüm halil üner düşmanlarına. 30 sayı koymuşuz hala beğenmiyorlar. işte bir takım nasıl yönetilir en önemli yabancısı eksikken nasıl coşturulur dersini vermiş hocam.

halil üner sen bizim herşeyimizsin
bu taraftar seninle gurur duyuyor.

o çatlak çıkan 3-5 sesi (2-4 kaldı herhalde) susturacağız. tüm camia hocamızın arkasında kenetlendik.

roberto baggio' Alıntı:
Tequila' Alıntı:

tamamen katılıyorum kardeşim. kapak olsun tüm halil üner düşmanlarına. 30 sayı koymuşuz hala beğenmiyorlar. işte bir takım nasıl yönetilir en önemli yabancısı eksikken nasıl coşturulur dersini vermiş hocam.

o çatlak çıkan 3-5 sesi (2-4 kaldı herhalde) susturacağız. tüm camia hocamızın arkasında kenetlendik.

sen levent abinin demek istediklerini yanlış anlamışsın, burada 2-3 kişi dışında kimse sevmez halil üneri :kop

ultrArif' Alıntı:
roberto baggio' Alıntı:
Tequila' Alıntı:

sen levent abinin demek istediklerini yanlış anlamışsın, burada 2-3 kişi dışında kimse sevmez halil üneri :)

Sende baggio'yu yanlış anlamışsın , o da latife yapmış benim gibi ;)

Tequila' Alıntı:
ultrArif' Alıntı:
roberto baggio' Alıntı:
Tequila' Alıntı:

sen levent abinin demek istediklerini yanlış anlamışsın, burada 2-3 kişi dışında kimse sevmez halil üneri :)

Sende baggio'yu yanlış anlamışsın , o da latife yapmış benim gibi ;)

yeni çaktım öyle olmuş :)