Galatasaray : 86 - İTÜ : 55

Whisby'nin bi yere gittiği yok sadece sanırım maçın zorluk derecesi az olduğu için dinlendirildi,zira maçı benchten izledi.
Bu arada molalarda kendi çapında show yapan adam gerçekten çok komikti.Bence bişiy yapmasına gerek yoktu ,zaten başlı başına palyaçoya benziyodu. :D

Geliyoruzzz zincirleri kıra kıra heyy hey heeyy
Şirketlerin kafasına vura vura heyy hey heeyy

Bir Halil Üner uğruna sen takımının arkasında yer almıyorsa sıradan bir taraftar gibi davranıyorsun.Doğduğumdan beri Galatasaraylıyım ve Uefa ve benzeri başarılardan dolayı taraftarı değilim.Yani bırakın kötü sonuşları,başarılar dahi değildir beni Galatasaraylı yapan.
Halil Üner'in inadına Galatasaray'a sahip çıkmayın,kazanan elbette siz olursunuz.
Birazcık gerçekçi yaklaşın birazcık!Halil Üner ile bütün maçları kaybetsekde Üner sezon sonu gidecektir.Bu yüzden ben diyorum ki son FB maçına kadar Fb'nin puanını geçecek düzeyde olalım.Bakın Fener Tekel'e kaybetti.Fener'e kadar max. 2,3 galibiyetle gelmemiz için içinizden geleni stada yansıtın.

CemGSCem' Alıntı:
Geliyoruzzz zincirleri kıra kıra heyy hey heeyy
Şirketlerin kafasına vura vura heyy hey heeyy

Bir Halil Üner uğruna sen takımının arkasında yer almıyorsa sıradan bir taraftar gibi davranıyorsun.Doğduğumdan beri Galatasaraylıyım ve Uefa ve benzeri başarılardan dolayı taraftarı değilim.Yani bırakın kötü sonuşları,başarılar dahi değildir beni Galatasaraylı yapan.
Halil Üner'in inadına Galatasaray'a sahip çıkmayın,kazanan elbette siz olursunuz.
Birazcık gerçekçi yaklaşın birazcık!Halil Üner ile bütün maçları kaybetsekde Üner sezon sonu gidecektir.Bu yüzden ben diyorum ki son FB maçına kadar Fb'nin puanını geçecek düzeyde olalım.Bakın Fener Tekel'e kaybetti.Fener'e kadar max. 2,3 galibiyetle gelmemiz için içinizden geleni stada yansıtın.
Acaba nereye geliyoruz?Ya artık bırakın rüya görmeyi,puan durumuna bir bakın.

Ben sıradan taraftarım,çünkü 100 dolar vermedim (!)

Fenerbahçe maçını kazanana şampiyonluk kupası mı veriyorlar?

Diyelim ki Fenerbahçe onikinci biz de onüçüncü sırada olsak o maça çıkarken.Ne gibi bir önem arzedecek ki o maç?Kazandık heyo,bütün dertler bitti,müthiş bir sezon geçirdik mi diyeceğiz?

Ortadaki durumu görmezden gelmeye devam ettikçe ne hallere düştüğümüzü idrak edemiyoruz sanırım.

Keşke bu zamana kadar 5-6 galibiyet fazla alabilseydik de Fenerbahçe'ye yenilseydik.

CemGSCem' Alıntı:
Bu yüzden ben diyorum ki son FB maçına kadar Fb'nin puanını geçecek düzeyde olalım.Bakın Fener Tekel'e kaybetti.Fener'e kadar max. 2,3 galibiyetle gelmemiz için içinizden geleni stada yansıtın.

bızım derdımız fener degılkı. yada bır sezon ıcerısınde fenerı ıkı mactada yenelım demıyoruz. bız kafaya oynayan bır galatasaray ıstıyoruz. bu sezon efes-ulker-bjk-telekomu yenebıldınmı. yendıgın tek takım banvıt. onun dısında ıtu'ye 30 sayı atmak abartılmamalı. ıtu'nun 21 maglubıyetı oldu bu. halıl uner'e bu taraftar daha nasıl sahıp cıkacak. onca magubıyete ragmen hala arkasındayız dıyoruz. onune gecemedık cunku. oda vıcdan sahıbı bırı olarak sezon sonuda galatasarayın basında durmak ıstıyecektır..
ynı yonetımden cok sey beklemıyorum. sadece halıl uner'ı takımdan uzaklastırsınlar. o yeter cunku. maclarda oyuncuların gozlerıne nasıl baktıgını gorun. bıde murat dıdın'ın oyuncularına nasıl baktıgını gorun. farkı sezon ıcındekı yerımız ve konumumuzdur...

Günaydın Arkadaşlar!Galatasaray Cafe Crown İTÜ gibi bir kolay takımı yendiğinden dolayı sevinmemeli bence!Öyle değil mi AMA?Herşeyin başının istemek ve oyun içerisinde hırslı olmak olduğunun bu maçta da ortaya çıkması örnek alınması gereken durumlardır. :atki Bu haftaki maçımızda da onlardan galibiyet bekliyoruz.Bir haftalık galibiyetler istemiyoruz!!!Devamlılık Başarıya Giden Yolda En Önemli Şiardır!!!HAYDİ GALATASARAY ERKEK BASKETBOL TAKIMI(1905) :claps ;) :D

Biri hayal kurmamı eleştirmiş,diğeri kalkmış ''fenerle yarışmak değil,şampiyonluk önemli'' demiş.Oysa ben gerçekçi bir çizgi çizdim.
Fenerle yarışacak düzeyde olalım derken ligi 4. ve 5. sırada bitirelim istiyorum.Kendimizi fener maçına kadar onlarla yarışacak bir düzeyde tutarsak o maç hem sıra hem de prestij bakımından değerli olur.O sahaya onları hapsetmeliyiz.
100 bin doları vermeyenleri suçlamak doğru bir karardır.Adnan Polat iyiniyetli bir hareket başlatmıştır ve muhalefeti de işin içine katmaya çalışmıştır.İmkanı olanların bu desteği vermemeleri onların gsliliklerini gösteriyor.
ARKADAŞLAR,BUGÜN AZİZ YILDIRIM FENERBAHÇE'DE TEK ADAY İSE BUNUN SEBEBİ FENERBAHÇE'NİN AZİZ YILDIRIM'A ÖDENEMEYECEK BORÇLARI OLMASIDIR.ONDAN BAŞKA GELECEK HİÇBİR BAŞKAN O BORCU ÖDEYEMEZ.O YÜZDEN CAMİADA HERKES O ADAMI SEVİYOR GÖRÜNÜYOR.BİZDE DE BORÇLARLA TEHDİT EDEN ÜNAL AYSAL KONUŞULUYOR.
Bu paraları vermeyenler suçlanabilir..Yani gs için yapabileceğini yapmayanlar suçlanabilir.Sen de desteğini takımından esirgiyorsan taraftarlığını göstermiş oluyorsun.
Gelin bu hafta piliç kızartalım...Kar da yağsa,günlerden cuma da olsa.

aslında beni sasırrtan seyler.
malik in 18 sayı atması.
birde umut un 19 sayı atması.

umut un gs ye cok faydalı olcağını dusunuyorum.
malik galıba biraz sıkıntılı.
ben bu macta malik ten 30 sayı cıvarı bekliodum.
eskı malik itu ye 40 atardı.

hayırlısı bakalım

Dixon'un eskisi gibi olmadığı son bi kaç haftadır aşikar ama dikkat ederseniz Dixon hiç bi zaman bu kadar az süre alıp 9 asist de yapmadı.

Onur' Alıntı:
Bu cümleyle Halil Üner in Galatasaray dergisine aylar önce Galatasaray taraftarına yani bize söylediği bir sözü ima etmiştim.Yoksa Adnan Polat ın kampanyasına bende bende olumlu bakıyorum.Anlamayanlar için konuyum açayım dedim.

Onur' Alıntı:
Bu cümleyle Halil Üner in Galatasaray dergisine aylar önce Galatasaray taraftarına yani bize söylediği bir sözü ima etmiştim.Yoksa Adnan Polat ın kampanyasına bende olumlu bakıyorum.Anlamayanlar için konuyu açayım dedim.