Galatasaray-Alpella

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
kempes89' Alıntı:
İsmet Hakkaten Böyle Degildi
Ciddi bir özgüven eksikligi ortada

keşke ikinci ligde bir takımda oynatabilseler ismeti bence kendine güveni yerine gelir milli takımdaki ismet gitmiş bambaşka biri gelmiş yerine şok oldum valla

Evet Dogru
Bu sene bu kadroda yer bulması cok zor
Oynuyabilecegi bir takıma kiralık gönderilirse gerçekten çok faydalı olur
Ama su kadroda altyapıdan oyuncu bulundurma olayına takılır sanırm :roll:

Çift lisans bunun için değil mi? Hem 2.ligde hem bizde oynaması için hazırlanmadı mı çift lisans uygulması.Bilgisi olanlardan cevap bekliyorum.

... olimpiakostan ciddi bir isimle görüşülüyor hadi hayırlısı bu transfer gerçekleşirse takım tutulmaz :ehue

artık maç günlerimizi ben uA.org da göremiyorum.. geçen sene her maç öncesi bi topic olurdu şimdi o dayok .. hayırdır...

Aksoy_05' Alıntı:
artık maç günlerimizi ben uA.org da göremiyorum.. geçen sene her maç öncesi bi topic olurdu şimdi o dayok .. hayırdır...

Yaş ortalaması hızla düşüyor ve evvelce site yönetiminde olan başarılı arkadaslar da kendilerini emekli ettikleri için meydan çoluk çocuga kalmıs durumda. Bu pek tabi ki uA.org ' un kalitesini hızla düşürüyor.

Galatasaray ve Basketbol kombinasyonu için http://www.gsbasket.org ' dan şaşma derim. Hepsi bu :)

malik_dixon' Alıntı:
... olimpiakostan ciddi bir isimle görüşülüyor hadi hayırlısı bu transfer gerçekleşirse takım tutulmaz :ehue

- DOMERCANT, HENRY United States Guard 1.93 1980
- McNAMARA, JERRY United States Guard 1.86 1983
- PENN, JAMES United States Guard 1.80 1977
- MACIJAUSKAS, ARVYDAS Lithuania Guard 1.93 1980
20 ZIZIC, ANDRIJA Croatia Forward 2.06 1980
13 VASILOPOULOS, PANAGIOTIS Greece Forward 2.02 1984
21 SCHORTSANITIS, SOFOKLIS Greece Center 2.06 1985
- ACKER, ALEX United States Guard 1.95 1983
5 PAPAMAKARIOS, MANOLIS Greece Guard 1.90 1980
- BOUROUSIS, IOANNIS Greece Center 2.10 1983
- HARISSIS, CHRISTOS Greece Guard 1.88 1976
- STACK, RYAN FYROM Forward 2.12 1975
- BARLOS, NIKOS Greece Forward 2.02 1979
- MULAOMEROVIC, DAMIR - Guard 0.00 1

olympiakos kadrosu budur şimdi ciddi isimden kasıtları ne onu çözemedim sofoklis mi ???? yani ya birileri balon haber yapmış ya da ülker kesenin ağzını açmış ikisinden biri

almighty' Alıntı:
- DOMERCANT, HENRY United States Guard 1.93 1980
- McNAMARA, JERRY United States Guard 1.86 1983
- PENN, JAMES United States Guard 1.80 1977
- MACIJAUSKAS, ARVYDAS Lithuania Guard 1.93 1980
20 ZIZIC, ANDRIJA Croatia Forward 2.06 1980
13 VASILOPOULOS, PANAGIOTIS Greece Forward 2.02 1984
21 SCHORTSANITIS, SOFOKLIS Greece Center 2.06 1985
- ACKER, ALEX United States Guard 1.95 1983
5 PAPAMAKARIOS, MANOLIS Greece Guard 1.90 1980
- BOUROUSIS, IOANNIS Greece Center 2.10 1983
- HARISSIS, CHRISTOS Greece Guard 1.88 1976
- STACK, RYAN FYROM Forward 2.12 1975
- BARLOS, NIKOS Greece Forward 2.02 1979
- MULAOMEROVIC, DAMIR - Guard 0.00 1

olympiakos kadrosu budur şimdi ciddi isimden kasıtları ne onu çözemedim sofoklis mi ???? yani ya birileri balon haber yapmış ya da ülker kesenin ağzını açmış ikisinden biri

Hehe CSKA dan Thedoris PAPALOUKAS ı alıyormuşuz :)

Şaka bir yana şu an itibariyle Galatasaray' ın ihtiyacı olan 3 numara, her ne kadar yaşlanmış olsa da Alman Ademola OKULAJA' dır. OKULAJA 3 numara olmasına ragmen pota altında da büyük işler yapabiliyor ve aynı zamanda vasatın üstü bir şutör.

abi yorulmadınmı okulaja yazmaktan:)

adam bilse böyle büyük bir hayranı var diye, üstüne para vererek gelecek valla:p

benim kişisel tercihim hızlı ve adam eksiltebilme potansiyeli olan 3 numara tarzındaki oyuncular. fast break'e önde gitsin 10-12 sayı ortalama tuttursun benim için yeterlidir

Arda başkan yaşlanıyorsun artık :) öyle 85 ler falan ... Aslında bence şu takımdaki eksik taş bizzat Jurkovic dir. Hiç olmazsa onun yandan yemişi Jagodnik'le idare etsinler. Ama Gerald Fitch ismi geçiyomuş, çok iyi toğçu olmakla beraber bize lüks...

Utku Çapan' Alıntı:
abi yorulmadınmı okulaja yazmaktan:)

adam bilse böyle büyük bir hayranı var diye, üstüne para vererek gelecek valla:p

benim kişisel tercihim hızlı ve adam eksiltebilme potansiyeli olan 3 numara tarzındaki oyuncular. fast break'e önde gitsin 10-12 sayı ortalama tuttursun benim için yeterlidir

Ben yorulmam ama anlayana davuz zurna ..... Keşke bir adam da çıkıp evet Okulaja ile ilgilenmeyi düşünebiliriz diyebilse.

Sanırım bir yanlış anlaşılma var alacağımız oyuncu Olimpiakos'un kadrosunda değil sadece Olimpiakos o oyuncuyu 2-3 oyuncunun arasından tercih etmezse bize gelecek. Tabii arkadaşın ismi hala meçhul.

Bu arada Gerald Fitch bu sene Houston'da oynayacak.

Arda menejerliğe soyunmayı düşünüyor yıllardır ama bir türlü başlıyamadı.Doğru söyle arda payın kaç :D

karsiyaka maçinda bahsedilen görüstügümüz 3 numara kim olypmpiakos falanda geçiodu cümlede bunu tam olarak duyan kimse yokmu ya da nasil ögreniriz kim oldugunu

Darrell Mitchell a deyinmek istiyorum potaya yakın poziyyonlarda ve içeri kat ederek attıgı zor pozisyonlarda cok basarılı ama serbest atıslar ve 3 sayılık atıslarda bec-nce yetersiz gözüktü bu özelligi basımıza iş acmaz insallah
:atki

Kendimizi hiç kasmadık.Bu yüzden fark 10'da kaldı.
Alpella için fikstür çok önemli.İlk haftaları kötü sonuçlarla geçerlerse tecrübesizliğin de katkısıyla sonlara inip sıkıntılı bir sezon yaşayabilirler.Ayrıca bu takım Ülker filan değil.Kabak gibi yavru Fenerbahçe.

koch' Alıntı:
Kendimizi hiç kasmadık.Bu yüzden fark 10'da kaldı.
Alpella için fikstür çok önemli.İlk haftaları kötü sonuçlarla geçerlerse tecrübesizliğin de katkısıyla sonlara inip sıkıntılı bir sezon yaşayabilirler.Ayrıca bu takım Ülker filan değil.Kabak gibi yavru Fenerbahçe.

forma renginden ötürü mü ? kaldı ki biri hariç oyuncularının bir kısmının anadolu yakasına geçtiği bile şüpheli nasıl yavru oluyor

ben bu takımı savunacağım ister yavru fb olsun ister yavru ülker olsun hatta sorun değil böyle bir takımı isterse bjk kurmuş olsun ya da efes ben gene desteklerim ismet böyle bir takımda oynasa fena mı olurdu bu sene seneye hazır bir oyuncu olurdu bu kadro yapısı içerisinde yok olup gidecek çocuk belki de bunun stresi yüzünden kendini oyuna veremiyor ve ismet gibi bir çok basketbolcu var tbl de o yüzden renk fanatizmini bir kenara bırakıp türk basketbolunun çıkarlarını da düşünmek zorundayız