Galatasaray-Alpella

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
bende okulaja gelsin isterim cidden diyorum arkadaslar hatta almanyadan baska bir uc numarada alinabilir mcgowan almanyadan geldi ve ben inanin cok memnunum bu arada keske boddickeri kacirmasaydik yanlis gormediysem turk takımının birinde ben onun uc numarada oynuyabilcegini dusunuyorum super bir oyuncuydu cok sewerdim yanlizca halil unerin kafasi basmadigi icin harcadigimiz oyunculardan biri ozellikle jason keep diye bir pivot gelmisti bence super bir adamdi ama halil uner cikin oynuyun dedigi icin set yapmadigi icin basarili olamamis oyunculardan biridir suanki koctan o yuzden memnunum bence fatih solaki alpella ya gondermek lazim anca orda oynar adamın skor gucu sayili ve surekli disari cikiyor arada sacma sapan hareketlerle iceri yukleniyor gercekten suanki kadrodan tek fatihi begenmiyorum adam icin blok koymak basketteki tek hobisi kalan seylerle ilgilenmiyor o boyuna posuna ragmen icerde yer kapliyamiyor onun yerine daha orta seviye ama daha ucuza oynatabilecegimiz cemal nalga gibi bir oyuncu alabiliriz mesela alpellada genc milli takımda oynuyan oyuncu gibi ayrica suan icin 3 numara disinda takimin rotasyonununda cok saglam oldugunu dusunuyorum tam bir takim olduk giren cikani aratmiycak gibi eski senelerdeki gibi 3 numaraya okulaja gibi yada o seviyede tecrubeli bir adam alirsak daha basarili oluruz keske rasim basak'i alma sansimiz olsa gercekten cok sewdigim bir oyuncu o adam gelse baska yabanci alinsin da istemem su kadro lig icin yeterli olur ama gelemiycegi icin tecrubeli geldiginde ne yapacagi belli performansi statik olan bir 3. numara alinmali .

maçların yayın hakkı kimde bilen var mı ?

Ankara'da basketbol şöleni
Ankara Hakemler Derneği ile Çankaya Üniversitesi'nin ortaklaşa düzenlediği '1. Bayanlar 1. Lig Basketbol Turnuvası, Ankara'da düzenlenecek.

Karşılaşmaların 5-7 Ekim tarihlerinde Çankaya Üniversitesi Olimpik Spor Salonu'nda yapılacağı turnuvaya Beşiktaş, Galatasaray, Çankaya Üniversitesi ve TED Kayseri Koleji takımları katılacak. Turnuvanın ilk günü olan 5 Ekimde Çankaya Üniversitesi Galatasaray ile Beşiktaş da TED Kayseri Koleji ile karşılacak. İkinci gün ise TED Kayseri Koleji-Çankaya Üniversitesi ve Galatasaray-Beşiktaş karşılaşmaları oynanacak. Turnuva 7 Ekim Cuma günü TED Kayseri Koleji-Galatasaray ve Beşiktaş-Çankaya Üniversitesi karşılaşmaları ile sona erecek. Tüm karşılaşmalar ücretsiz olarak izlenebilecek.

Turnuvanın programı şu şekilde:
5 Ekim Perşembe
16.00: Çankaya Üniversitesi - Galatasaray
18.00: Beşiktaş - TED Kayseri Koleji

6 Ekim Cuma
16.00: TED Kayseri Koleji - Çankaya Üniversitesi
18.00: Galatasaray - Beşiktaş
7 Ekim Cumartesi
12.00: Galatasaray - TED Kayseri Koleji
14.00: Beşiktaş - Çankaya Üniversitesi

03.10.2006

ARdaQue' Alıntı:
Hehe CSKA dan Thedoris PAPALOUKAS ı alıyormuşuz :)

Şaka bir yana şu an itibariyle Galatasaray' ın ihtiyacı olan 3 numara, her ne kadar yaşlanmış olsa da Alman Ademola OKULAJA' dır. OKULAJA 3 numara olmasına ragmen pota altında da büyük işler yapabiliyor ve aynı zamanda vasatın üstü bir şutör.
arda baskan bu adam milli takımında ilk 5 oynayan tanınmıs bi iim degilmi ekonomik olarak bize pek uygun gelecegini zannetmiyorum oyuzden senden alternatif isimler bekliyoruz

Beyler, kulübün bu forvet için ne kadar ayırdığıyla ilgili bir insider bilgisi olan var mı? Zira , bağlantıda olduğum önemli bir nba oyuncusu var, bu yıl Avrupaya gelmeyi düşününen... Sanıyorum şu ara istediği parayı elde edebilecek formda değil , ama daima pazarlık imkanı vardır...

edit: ulan herfi baya iyi durumdaymış , bir tarafmızıdan sallamışız. Türkiyede oynamam gibi bir derdi ye yok, ama tahminimce kontratını karşılaybilecek 2 takım var, ikisinin de kadrosu dolu...

edit2: Son Avrupa sezonunda oynadığı durumdaysa hala, arkadaş uçurur takımı, o kadar söyleyeyim...

edit3: İsim ver falan gibi şeylere cevap vermeyeceğim, Murat paradan haberdarsan bana özelden ulaş abi...

boddicker selçuk üniversitesinde oynayacak bu sene açıkcası iyi olurdu daha önceden oynamış bir oyuncu olarak

okulaja isminin gelmesi zor değil ülker cafe crown markasıyla sponsor olduğunu hatırlarsa iyi olur. zaten öyle çok yüksek paralara gelecek bir isim olduğunu da sanmıyorum okulaja nın neticede yaşı ilerledi yani bir will solomon ya da drew nicholas transfer edilmiyor sponsor desteği ile çok rahat karşılanabilir maliyeti

almighty' Alıntı:
boddicker selçuk üniversitesinde oynayacak bu sene açıkcası iyi olurdu daha önceden oynamış bir oyuncu olarak

okulaja isminin gelmesi zor değil ülker cafe crown markasıyla sponsor olduğunu hatırlarsa iyi olur. zaten öyle çok yüksek paralara gelecek bir isim olduğunu da sanmıyorum okulaja nın neticede yaşı ilerledi yani bir will solomon ya da drew nicholas transfer edilmiyor sponsor desteği ile çok rahat karşılanabilir maliyeti

Sponsorun işini yapsa şuan durum çok farklı olurdu çok basit bir örnek dixon şuan takımında kalırıdı taraftar istiyor tv seyirci çekebiliyor daha bütük reklam ve destek mi olur ?

görünüşe göre takımımız büyük bir oyuncu getirecek... ismini tam olarak hatırlamadığım galatasarayımıza yakışacak kalitede ve kabiliyette bir oyuncu skor gücü çok yüksek.. inş imzayı attığı gibi kalıcı olur takımda

malik_dixon' Alıntı:
görünüşe göre takımımız büyük bir oyuncu getirecek... ismini tam olarak hatırlamadığım galatasarayımıza yakışacak kalitede ve kabiliyette bir oyuncu skor gücü çok yüksek.. inş imzayı attığı gibi kalıcı olur takımda
bu haberin kaynagi nedir yoksa haber degilde senin yorumun mu

almighty' Alıntı:
forma renginden ötürü mü ? kaldı ki biri hariç oyuncularının bir kısmının anadolu yakasına geçtiği bile şüpheli nasıl yavru oluyor

ben bu takımı savunacağım ister yavru fb olsun ister yavru ülker olsun hatta sorun değil böyle bir takımı isterse bjk kurmuş olsun ya da efes ben gene desteklerim ismet böyle bir takımda oynasa fena mı olurdu bu sene seneye hazır bir oyuncu olurdu bu kadro yapısı içerisinde yok olup gidecek çocuk belki de bunun stresi yüzünden kendini oyuna veremiyor ve ismet gibi bir çok basketbolcu var tbl de o yüzden renk fanatizmini bir kenara bırakıp türk basketbolunun çıkarlarını da düşünmek zorundayız
Destekliyorsanız kendi bileceğiniz iş.Ben bu takıma sonuna kadar karşıyım.Ayrıca gençleri kazanmanın tek yolu buysa vay bizim halimize...

99Karan' Alıntı:
Sponsorun işini yapsa şuan durum çok farklı olurdu çok basit bir örnek dixon şuan takımında kalırıdı taraftar istiyor tv seyirci çekebiliyor daha bütük reklam ve destek mi olur ?

sponsor fatih solak ve murat kaya yı verdi ( bilmeyene not murat kaya geçen sezon ortasında ülkerle anlaşmıştı zaten ) murat özyer gibi en azından basketbolun temellerini bilen uygulayan bir hoca verdi

peki sen geçen yıl sposnoruna ne verdin basketbol şubesi için imza atıp futbol şubesinde harcadın parayı yani sponsor desteğini çekseler laf edemezsin adamlara o derece kötü bir durum bu

her zaman söylüyorum eğer ki malik dixon takımda kalıp her maç takıma oynamayı kabul ettiyse ne ala yok ama ben her maç sınırsız top kullanırım 20-30 sayı atarım ama takım maç kazanmış umrumda değil tarzı oyuncuları ikinci ligde bile kullanmıyorlar artık o yüzden silkelenip bu takıma destek verilmeli gelecek için umut veriyor en azından

koch' Alıntı:
Destekliyorsanız kendi bileceğiniz iş.Ben bu takıma sonuna kadar karşıyım.Ayrıca gençleri kazanmanın tek yolu buysa vay bizim halimize...

niye karşısın ki senin alt yapında bu kalitede oyuncu olsa sen oynatabilecekmisin daha bir umit milli guardı oynatamıyorsun genç oyuncu hata yapar genç oyuncu sahada kalması gereken oyuncudur hata yapsa da ezilmemesi gerekir söylesene bana bu şekilde oynayabileceği hangi takım var acaba tbl de bir tekel bi de alpella daha geçen gün ismet bizim kadroda olacak oyuncu değil diye yazanlar ümitler şampiyonasında ona methiye diziyordu.

adam gibi yönetici olsa başta adam gibi sponsor bulur sen de kendine takım yaparsın kaynakları kullanırsın o zaman malik dixonu yollar ama yerine daha sağlam adam alırsın ama bu kulüpteki yöneticilerin kafası futbolla yatıp futbolla kalkıyor onu da becerseler içim gam yemeyecek

almighty' Alıntı:
niye karşısın ki senin alt yapında bu kalitede oyuncu olsa sen oynatabilecekmisin daha bir umit milli guardı oynatamıyorsun genç oyuncu hata yapar genç oyuncu sahada kalması gereken oyuncudur hata yapsa da ezilmemesi gerekir söylesene bana bu şekilde oynayabileceği hangi takım var acaba tbl de bir tekel bi de alpella daha geçen gün ismet bizim kadroda olacak oyuncu değil diye yazanlar ümitler şampiyonasında ona methiye diziyordu.

adam gibi yönetici olsa başta adam gibi sponsor bulur sen de kendine takım yaparsın kaynakları kullanırsın o zaman malik dixonu yollar ama yerine daha sağlam adam alırsın ama bu kulüpteki yöneticilerin kafası futbolla yatıp futbolla kalkıyor onu da becerseler içim gam yemeyecek
Benim Alpella'nın karşı olduğum yönü gençleri oynatması değil elbette.Karşı olduğum kısım bu oyuncuların yükselmeye çalışacakları takımla bu sene 2 maç oynayacak olmaları.
Farzedelim ki Alpella iyi niyetli oynamasına rağmen Fenerbahçe'den fark yedi.Sonraki hafta ise bu sefer şansları tuttu ve Fenerbahçe'nin önemli rakiplerinden birini dize getirdiler.
90+3'de jeneriklik gol yiyen kaleciye ve takıma maç sattı muamelesi yapılan bir ortamda Alpella'nın bu dalgalı performansı nasıl bir izlenim yaratır sizce?

koch' Alıntı:
Benim Alpella'nın karşı olduğum yönü gençleri oynatması değil elbette.Karşı olduğum kısım bu oyuncuların yükselmeye çalışacakları takımla bu sene 2 maç oynayacak olmaları.
Farzedelim ki Alpella iyi niyetli oynamasına rağmen Fenerbahçe'den fark yedi.Sonraki hafta ise bu sefer şansları tuttu ve Fenerbahçe'nin önemli rakiplerinden birini dize getirdiler.
90+3'de jeneriklik gol yiyen kaleciye ve takıma maç sattı muamelesi yapılan bir ortamda Alpella'nın bu dalgalı performansı nasıl bir izletim değerlendirilir sizce?

alpella nın bu sene ne fb yi ne de diğer rakiplerini yenecek gücü yok ha kötü bir takımmı hayır değil her an kafadaki 3-5 takım haricindeki takımları yenebilecek güce sahipler bunu dün efese karşı da gösterdiler yalnız sıkıntı şurada büyük mtakımlar alpella ile oynarken pek ciddiye almıyorlar gs de efeste böyle yaptı alepallanın gerçek performansı mevlana turnuvasında belli oldu zaten kendi segmentinde yer alan takımlar onu ciddi bir rakip olarak görerek oynayınca işleri hiçde kolay olmuyor o yüzden ben alepallanın kalkıpta sırf fb ye yaranmak için gs maçına ya da bjk maçına ekstra asılacağını sanmıyorum.... en basitinden alaeddin yakan ı tanırım bu kadar soysuz ve şerefsiz bir antrenör değildir

almighty' Alıntı:
alpella nın bu sene ne fb yi ne de diğer rakiplerini yenecek gücü yok ha kötü bir takımmı hayır değil her an kafadaki 3-5 takım haricindeki takımları yenebilecek güce sahipler bunu dün efese karşı da gösterdiler yalnız sıkıntı şurada büyük mtakımlar alpella ile oynarken pek ciddiye almıyorlar gs de efeste böyle yaptı alepallanın gerçek performansı mevlana turnuvasında belli oldu zaten kendi segmentinde yer alan takımlar onu ciddi bir rakip olarak görerek oynayınca işleri hiçde kolay olmuyor o yüzden ben alepallanın kalkıpta sırf fb ye yaranmak için gs maçına ya da bjk maçına ekstra asılacağını sanmıyorum.... en basitinden alaeddin yakan ı tanırım bu kadar soysuz ve şerefsiz bir antrenör değildir
ne olursa olsun bir takımla o takımın pilot takımının aynı ligde olması bence çok yanlış bir hareket bir ara futbol liginde cem uzanın istanbulsporu,hakan uzanın adanasporu vardı baya polemik konusu olmuştu şimdi ise basında bu konuya neden hiç değinilmiyor?