Galatasaray-Banvit(Galibiyet klasiği)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re:

Bora Uzbilek' Alıntı:
Öncelikli olarak herkese meraba
Sürekli istanbulda bulunamadığım için çok istememe rağmen kombine alamadım. Ama dünkü maçta yeni salonumuzu ve takımımızı görmek için maça gittim. Bence herkes mutlaka bu salona gelmeli ve takımını desteklemeli anadolu yakasından da avrupa yakasından da ulaşım çok rahat salonda öyle. Birde T blok neresi anlamadım. Gsbasketi anlatıcakta birşey göremedim. Görseydim mutlaka yanınıza gelirdim. Birlikten kuvvet doğar ve hakemlere baskı olur. Ne de olsa evsahibiyiz:)
Maça gelince bölüm bölüm iyiydik fakat daha tam bir takım olamadığımız ortada daha çok çalışmamamız ve daha sert oynamamız lazım tabi bu hakemlerle zor olsada.
Hüseyin ve Tufan olmasa maçı çeviremezdik ve tabiiki pota altında banvitin uzununu ezen Owens olmasa maç sonunda açıldı ama iyi oldu. Bu arada Owens' ın orta mesafe şutuda var. Belki iyi haber olabilir.[/quote]

Owens'ın orta mesafe şutu var ama kritik anlarda güvenebileceğimiz kadar iyi değil.Ona bakarsak Gaines'ında var ama onada güvenemeyiz , yani bize şutör 3 numara şart oğlu şart...

Bende onu Arda Abi'ye söyledim.

GSbasket.org pankartı yoktu , o pankart her maç salonda olmalı.O pankart temsil ederdi.

Pankart Arda Abi'deymiş.Onun da işleri olabilir , malum bayramdı.Pankartı ondan almamız gerekirdi ama neyse.

İnşallah bundan sonra bütün maçlarda GSbasket.org pankartını görürüz.

Gaines ın şut tekniği kötü ve zaten şut atmak içinde uğraşmıyor. Fakat Owens' ın şut tekniği gayet iyiydi. Adam ata ata zor zamanlarda da atabilir bir umut. Ama tabiiki takım 3 numara lazım diye bas bas bağrıyor.
T blok kameranın karşısındaki türbünün sağ tarafı mı oluyor şimdi?

Owens gayet iyi bir oyuncu atletik ve şutu hiçte fena değil zira geri çekilerek atış ,yüksek post atış,düşük post hepsini sergiledi ve benim beklediğimden iyiydi.İşte bu sebeple Owens ile Gains'in benzediğine inanmıyorum daha ziyade birbirini tamamlayan oyuncular.
Dee takıma ısındıkça şu anda zaten iyi lan performansını katlıcaktır.
Hüseyin için yruma gerek yok diyorum

Dünkü maçın devre arasında en üst taraftaki tribüne polisler geldi.Duvara kalemle P.K.K yazılmış.Polisler bu konuda çok hassasiyet gösterdiler ve temizlik işçisi çağırdılar.Islak bezle çıkmayınca kartonla üstünü kapattılar.Spor salonunda hele ki Galatasarayımızın maçlarını oynadığı bir salonda bu tür olayların yaşanması çok üzücü.

Re:

Batuhan Varolsun' Alıntı:
İlk defa duyuyorum.Tam olarak nerde anlayamadım.

Açar mısın biraz Cem ?

Batuhan, Galatasaray benchinin tam karşı tarafında kalan tribünde.Sarı koltukların arkasında kalıyor,resim bulursam daha net tarif etmek için koyarım.

e7b017f66f.jpg

Resimde işaretli noktanın tam karşı tribününde.Tam olarak tribünün resmini bulamadım bu şekilde vereyim.

Re:

Peki ne zaman yazıldığı ve kimler tarafından yazıldığı filan belli mi ?

Hiçbirşey belli değil mi ?

Polislere haber verenlerden öğrendiğim kadarıyla maçın ilk yarısı bitince ilk olarak bir taraftar görmüş yazıyı.Hemen birkaç kişi gidip salondaki polislere haber vermişler.2 sivil polis geldi.Yazının üstünü kartonla kapattılar bildiğim bu kadar.

Kimin,ne zaman,ne amaçla yazdığı belli değil.

Re:

Bende onu Arda Abi'ye söyledim.

GSbasket.org pankartı yoktu , o pankart her maç salonda olmalı.O pankart temsil ederdi.

Pankart Arda Abi'deymiş.Onun da işleri olabilir , malum bayramdı.Pankartı ondan almamız gerekirdi ama neyse.

İnşallah bundan sonra bütün maçlarda GSbasket.org pankartını görürüz.

GSbasket.Org' un; biri eski, biri yeni ve biri de biraz daha kucuk ebatlı (Aslan Yurekliler) olmak uzere hali hazırda uc (3) adet pankartı var.

Bu pankartlardan; eskisi bende (Arda Ezer), yenisi Omer Horzum' da ve Aslan Yurekliler ise Onder Cicekoglu' ndadır.

Simdi bu pankart konusunda, her maca gidecekler arasında kimler istekli ve gönüllü ise kendisine bu görevi verebiliriz.

Kombinem var.

Ayhan Şahnek'teki her maça gidebilirim.

Bu pankart konusunda görevi layıkıyla yapacağımı düşünüyorum.

Sizler de onay verirseniz seve seve bu görevi yaparım.

Saygılarımla

Batuhan Varolsun

Arda abi ben de her maça gidiyorum..Ömer gelmiyorsa ondan alabilirim aynı yakadayız zaten..Ama asacak yer olursa ben kendi okulumun pankartını da getirmek istiyorum ki yukarıda da yer var zaten..Birisi bana yardım ederse pankartları asarız her maçta.. :)

Belki maçta ilk periyot dışında iyi oynamadık ama bütün maç iyi mücadele ettik
Owens ve Gaines ikiside çok mücadeleci , ribauntlarda çok etkililer Owens ın çok iyi olmasada dış şutu var

Tufan ve Hüseyin de çok iyi oynadılar Hüseyin bazen gereksiz zorlamalar yapsada gerçekten çok faydalı oynuyor

Brown ilk yarı gerçekten çok iyi oynadı ama ikinci yarı fazla şut kullanmadı diger oyunculara posizyon hazırladı ikinci yarı şut kullanmaması nedeniyle skor da geri düştük daha sonra Hüseyin , Owens ve Gaines in sayılarıyla maçı kazandık

Murat ondan çok ümitliyim ama 30 dakikaya yakın süre aldı ve bu süreleri degerlendiremedi ama ben hala ondan çok ümitliyim

Cüneyt çok formsuz oyuna girince en iyi yaptıgı şey şut atmak ama şutlarıda girmeyince savunması zaten kötü onun için fazla bir katkısı olmuyor ama Cüneyt in performansını artıtacagını düşünüyorum

Erdem zaten fazla oynamadı . Tufan dün çok fazla oynadı onun dinlendirmek için biraz daha süre verilebilirdi . Ben Erdem in katkı vericegini düşünüyorum

Fatih te çok az süre aldı Fatih in savunmaya getirecegi direnç çok önemli olacaktır

Cemal in şampiyonluga oynayacak takımın oyuncusu olmadıgı çok belli ne savunma yapıyor ne hücüm geçen seneye göre tek artısı 2 lik dış şutunu geliştirmiş onun yerine Mutlu Akpınar , Polat Kaya
Evren Büker , Polat Kocaoglu , Altan Erol dan biri alınabilirrdi kadroya derinlik katması açısından belki bu oyuncular çok katkı vermez ama Cemal den daha fazla katkı verirler diye düşünüyorum

Hüseyin , Brown ve Tufan ı çok fazla yoruyoruz bu oyuncuların sürelerini biraz daha azaltmak lazım maç sonunda diri kalmaları için

Kerem Usluer' Alıntı:
Bir kere salon Ahmet Comert'ten guzel hatta sahane. Takima destek tum salona yayilabilir.

T blok neresi bilmiyorum, ekrandan tam karsimizdaki tribunler ise ben kendilerini cok begendim. Zamaninda mudahele edecek rakip takimi baski altina alacak bir potansiyel var. Ayrica bloklar bir yana soz konusu Galatasaraysa gerisi teferruat degil mi? Ben begendim seyirciyi o salon doldugunda neler olur gorecegiz.

Kerem abi çok güzel bir noktaya değinmişsin. Yer itibariyle rakibe ve yalnış kararlarda hakemlere çok güzel baskı oluşturulabilecek bir nokta. Ve basketbolu en iyi bilen insanların orda olup gerektiginde agresif tavır sergilemesi bütün maç bagıran grup kadar önemlidir.