Galatasaray Basketbol Kombineleri Satışta

[/quote]Yanlış kişileri mi kaldırdık bizim koltuk diye =)[/quote]

Zaten onların yeri en bile değildi sanırım :) sorun yok yani[/quote]
Bir önümdeki kişiler siz miydiniz :p ? Banu Yelkovanın 3-4 solundaki kişileri kaldırıp burası bizim diye oturan kişiler ?

Yiğit Çelebi' Alıntı:
[quote="Kutay Çamcı":17n8dh9w]Yok galiba değil :) 0 012'de imiş
Aynısı 012 de yaşandı da :)[/quote:17n8dh9w]

Yiğit abicim madem 012 deydin benim yerimi de söylemiştim sana insan bir el atmazmı:) ön önde 1-2 koltuklarda biz oturuyorduk:)

Sühan Cem' Alıntı:
Yiğit abicim madem 012 deydin benim yerimi de söylemiştim sana insan bir el atmazmı:) ön önde 1-2 koltuklarda biz oturuyorduk:)
Sühan abi öyle güzel bağırıyosun ki bozmak istemedim bu maçlık.Bu arada sana yaşlı diyenler utansın.Şapka yakışıyor. ;)

Yiğit Çelebi' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":2dcusmyp]
Sühan abi öyle güzel bağırıyosun ki bozmak istemedim bu maçlık.Bu arada sana yaşlı diyenler utansın.Şapka yakışıyor. ;)[/quote:2dcusmyp]

Hehehe bak kesin görüşmek lazım artık seninle:)

Biletix'e de 2 ve 3 bloklar bitmiş durumda 4 blokdan da 2 tane yanyana yer yok tek almak istediğinde 2. sıra 9 numarayı veriyor.

İlginç birşeyler dönüyor ama hadi hayırlısı.

Tüm varımı futbol kombinesine yatırdığım için alamadım kombineyi. Ama kaynak arayışlarımda sürüyor. kombineli yada kombinesiz destek olmaya devam.