Galatasaray Basketbol Kombineleri Satışta

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Can Akogul":3t898iif]300lük alan var mı?

Genelde 300'lük satıldı sanıyorum Can bey..[/quote:3t898iif]

300TL makul oturacağımız yerler gözönüne alınırsa. fener maçında en önde oturup ömer onana sataşmak (sözlü:) paha biçilemez.

Dün aldım, bugün geldi kombineler. blok 12 sıra 3 koltuk 10-11-12

yalnız hata yaptığımı farkettim, 3 nolu bloktan alacaktım acaba değiştirme yapılıyor mu. bilgisi olan var mı?

Can Akogul' Alıntı:
Dün aldım, bugün geldi kombineler. blok 12 sıra 3 koltuk 10-11-12

yalnız hata yaptığımı farkettim, 3 nolu bloktan alacaktım acaba değiştirme yapılıyor mu. bilgisi olan var mı?

Pek sanmam daha garibi o blokda 2. sıra yerler hala vardı sanırım.

1 gün olmadan geldi valla:)

100 liralık kombinelerin bir çırpıda tükeneceğini bekliyordum açıkçası. Toplasan belki 50 maç eder erkek+kadın toplam. Hem ekonomik hem kombine almanın hazzı açısından kaçırılmaması gereken bir fırsat.

Umarım ligin başlamasıyla beraber satışlarda artış olur. Yönetim basketbolu önemsediğini göstermeye başladı, hamle sırası şimdi taraftarda!

Twitterda Galatasaray resmi sitesi beni retweet etmiş: "GS Basketbol sezon kombinesi 300TL, Yenilmez Armadanın yeniden doğuşunu izlemek paha biçilemez! Kombine alınız,aldırınız."

acaip sevindim :)

Ömer Faruk Ünalan' Alıntı:
[quote="Yiğit Çelebi":qxmb1my7]Şuan saha içi kombine alıcak olsanız nereden alırdınız?Acil cevap bekliyorum :roll: :)

Param olsa basarım parayı Saha içi-Bench Arkası'na :)[/quote:qxmb1my7]
Teşekkürler şu an o işlemi yapıyorum. 8) Kurban bayramında iyi el öpüp taksitleri kapatma sözüyle ;)

Bence salonun en önemli koltukalrında oturuyoruz. Enerjimizi sporculara akıtmak anlamında önemli bölge orası. Tezahurat olsunda ben niteliğinde değilim zaten:)

Bugün kartım geldi. Açıkçası kulübe maddi desteğim olsun diye aldım. Toplam kaç maç izleyebilirim bilmiyorum. İstanbul'da olacağım zamanlarda Abdi İpekçi için sizden yardım alırım :)

Kurtuluş Yazıcı' Alıntı:
Bugün kartım geldi. Açıkçası kulübe maddi desteğim olsun diye aldım. Toplam kaç maç izleyebilirim bilmiyorum. İstanbul'da olacağım zamanlarda Abdi İpekçi için sizden yardım alırım :)

Ankara'da mı ikamet ediyorsunuz ?

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Kurtuluş Yazıcı":hmo9cbhv]Bugün kartım geldi. Açıkçası kulübe maddi desteğim olsun diye aldım. Toplam kaç maç izleyebilirim bilmiyorum. İstanbul'da olacağım zamanlarda Abdi İpekçi için sizden yardım alırım :)

Ankara'da mı ikamet ediyorsunuz ?[/quote:hmo9cbhv]

Evet.

Mümkün mertebe bekleriz o zaman Kurtuluş bey.

Bu arada maçta bari bir kombine standı olsun...

Bilet fiyatları ne kadar olacak acaba ..

Teslim alabildik zor bir mücadeleyle kombineleri.

Fena olmamış.

Rancik ve Gigi kullanılmış ön planda. Akşama fotoğrafını koymaya çalışırım.

*Gigi yerine Işıl neden kullanılmadı bilmiyorum.