Galatasaray Basketbol Kombineleri Satışta

Re: Basketbol Kombinesi Alıyoruz

merhaba abilerim ben forumda yeniyim bu sene ben ve 2 arkadaşımda kombine almak istiyo ama ne zaman çıkıyo ve nerde satıldığı hakkında bilgi verebilir msiniz ? :)

Emirhan Duran' Alıntı:
merhaba abilerim ben forumda yeniyim bu sene ben ve 2 arkadaşımda kombine almak istiyo ama ne zaman çıkıyo ve nerde satıldığı hakkında bilgi verebilir msiniz ? :)
2-3 gün içinde Ali Samiyen Stadında satışa çıkar.Resmi siteden duyrulacaktır zaten.

FB'nin sadece kadın takımı için çıkardığı kombineler 150-250 TL .HAl böyle iken 100 TL'den başlayan fiyatlarla hem erkek hem kadın takımı kombinesine gereken ilgi gösterilmezse biraz ayıp olur.

Bende kesınlıkle alıcam bu sene ınsallah bır aksılık cıkmazsa. Bu takımı ızlemek gercekten cok keyıf verecektır. Sabırsızlıkla beklıyorum cıkmasını artık.

İnşallah 4. senede kombinemi alıcam. Önceki senelerde her zaman bir soru işareti oluyordu kafamda, sonra aldığıma seviniyordum. Bu sene kafam rahat ilk günden gidip alırım. Acaba saha içi ve protokol kaçtan satılacak

On gün geçmiş oldu bu hafta çıkacak mı acaba bir aksilik mi oldu yada eurocup olayı öngörülen fiyatı mı değiştirdi.ÇÜnkü elensek bile diğer kupadan devam edeceğiz bu durumda maç sayısında artış olacak.

O anlamda klübün üçün beşin ehsabına bakacağını sanmıyorum. Ama çıakrtacakalrı kombine sayısında farklılıklar yaşanıyor olabilir.

Sühan Cem' Alıntı:
O anlamda klübün üçün beşin ehsabına bakacağını sanmıyorum. Ama çıakrtacakalrı kombine sayısında farklılıklar yaşanıyor olabilir.

10 gün sonra maç da var bu hafta olsa bu iş güzel olacak...Yoksa karışacak biraz

Kombineler önümüzdeki haftaya kaldı, önümüzdeki hafta satışa çıkacakmış.

Re: Kombine Sorunsalı

Başlığı değiştiren Gazanfer. Suçu bize atmanıza gerek yok.

Gazanfer yaptığın da çocukluk hakikaten.

Başlığı eski haline alıyorum, mesajları temizliyorum. Bir daha da içerikle ilgili olmayan mesajlar atılırsa sileceğim. Gerçekten hiç yakışmıyor. Son olarak diğer başlığı da istediğim gibi değiştireceğim. SOrumluluk bana aittir. Sorunu olan mesaj atabilir.

Re: Kombine Alıyoruz!

Bir ara kaşkol satışı yapılıp elde edilen gelirler kombine hediye edilmişti.Benzer bir organizasyon yapılamaz mı ?Hatta kaşkol bile değil çok düşük maliyetli sembolik birşey 10 t'lden satılabilir 100 tane satılsa 10 kombine alınır.

Sanırım önmüzdeki hafta da kesin olmayabilir.Sadece tahmin yürütüyorum bilgim ama satışa çıkmadan birkaç önce satışa şu gün çıkacak gibi resmi bir duyru olması gerek normalde o bile olmadı.Belki önce şu maçın telaşı geçsin diye bekleniyordur.

misafir' Alıntı:
Eurocup'da ön elemeyi geçersek fiyatlara yansıtmak için beklenmiyordur inşallah :) Biran önce kombineler çıksın ki Iverson gelirse BJK kombinesine yönelmeyelim ;)
Iverson gelirse bjk kombinesi alıcaksan,hiç zahmet edipte Galatasaray kombinesi alma :)

Sanırım bu hafta da yalan oldu bu konu FB ve BJK çıkardı bir biz kaldık...

misafir' Alıntı:
[quote="Okan Alaşalvaroğlu":37yl1ybj]Iverson gelirse bjk kombinesi alıcaksan,hiç zahmet edipte Galatasaray kombinesi alma :)
Galatasaray ile ilgili forumlarda en tahammülsüz olduğum şey birinin çıkıp başkasının Galatasaray'lılığını sorgulaması yada benzeri imalarda bulunmasıdır! İzlemeyi en çok sevdiği , sıkı bir hayranı olduğu dünya starı için başka bir takımın kombinesi almak isteyen birisi niye GS kombinesi almasın? 3000 küsür mesaj yazmış biri olarak kendinizi forumun önde gelenlerinden olarak görüp 30 tane mesaj yazan birisini bulmuşken laf sokup ezmeye çalışan tavrınız komik ve yakışıksız kalıyor.

Konumuza dönersek kombineler hakkında bir BİLGİSİ olan var mı?[/quote:37yl1ybj]

Kardeş,okan bunu söylerken espritüel olarak yada ironi olarak söylemiştir öyle kimseye laf sokup ezecek birisi değil okan...ayrıca okan çok iyi bir galatasaraylıdır basket maçlarının çoğuna gider hemen hemen,lisanslı ürünlerinden de alır...son olarak maçlara tek başına gitmez yanında mutlaka bir kaç tane de arkadaşını götürür galiba sen biraz alınganlık göstermişsin...

Bu sene bi aksilik olmassa ben de kombine almayı düşünüyorum.. Dün ilk defa forumdakilerle birlikte maçı izleme imkanı buldum ve keyif aldım açıkçası. İnşallah ilerleyen maçlarda da görüşeceğiz ...

Eurocup elemsinden sonraya mı planlanıyor acaba sonuçta ligin başlamasına bir ay var daha...