Galatasaray Basketbol Kombineleri Satışta

Re: Kombine Alıyoruz!

Çok ayıp ediyorlar....

Belki 003'de oturmak istiyorum ben böyle bişi olabilir mi alsınlar başlarına çalsınlar.

003-002-004 bloklar kombine harici tutulmuş klüp kombine almak isteyen taraftardan koltuk saklıyor müthiş bir hamle.

3 tane alacaktık almıyoruz tek tek alırım salon büyük nede olsa.

Bende gıcık kaptım bu duruma. Zaten kombinemi, 012 den yani bench arkasından almayı düşünüyordum. Ama bu 002 003 004 deki biletleri satmamak çok ayıp. Ben para verip maça geleyim. Klüp birilerine peşkeş çeksin en iyi yerleri. Üstelik maçlara gelecekleri de yok arada iki maça lütfederler. Hayır oralardaki koltukalrı satsalardı 750 lira 1000 lira deselerdi gene kabul ederdim ama bu durumu kabul etmiyorum. GS Klübü yönetimi muhalafeti susturmak için peşkeş çeker artık o koltukları birilerine. Şu görüntüde ben kombine almayacağım fiyatı beklediğim gib yüksek değil ama anlayış bana yüksek kalıyor. Ben avam adamım beyefendilere hafif gelirim.

001-005-011 sahanın belkide en kötü yerleridir.Saha içi olmasının bir önemi yoktur.Salonun köşesidir.Klübün bağışa ihtiyacı varsa elimizden geldiğince yardımcı olalım da kombine diye oraları satmak karşındakinin zekası ile dalga geçmektir.

Çok uçuk bir fiyat dahi olsa 003'den alacaktım ama şu durumda bedava olsa kombine almam işin traji komiği geçen senede aynısını yaptılar yine almadım ama bilet ile daha iyi yerlerden izleyebildim.

Ayrıca 213 numaralı blok kombinesi 100 tl sahanın en üstü sağır sultan bile biliyor ki zaten oradan daha iyi yerden maçı izlemek bedava.

Fenerbahçe Siana Erdem'de VİP koltukları dahi satıyor BJK kendi salonda protokol tribününden kombine satıyor.Galatasaray zenciler ve beyazlar yaratıyor !

YAzıklar olsun.

Ayrıca satışlar biletix üzerinden olduğu için taksitler vade farklı .Bu arada sırf basketbol kombinesinde belki işe yarar diye aldığım gsbonus kartınıda iade etmemem için bir neden yok artık pazarlama stratejisi mükemmel.

Paşa gönlün bilir Adnan Polat 400 liraya kadar alabilecek bütçe oluşturmuştum. Ben de beleş girerim o zaman alnımda enayi yazmıyo. Ne diyim ki ya cidden yazık . Artık kimse bana Adnan Polat ile ilgili olumlu bir şey dedirtemez.

Saha içi dışında bilet fiyatları zaten tek kaldı ki saha içi dışında para verip giren pek az ona rağmen saha içi dışında kombine çıkartıp üzerine birde 100 ve 15o gibi iki ayrı fiyat belirlemek nasıl bir zihni sinir projesidir.Biletix yerine zaytung'a mı girdim ? Şaka mıdır ? inanılır gibi değil!

Kerem Kayacan' Alıntı:
Erkek ve kadın takımları için mi bu kombineler?

Evet basketbol köşeden güzel diyorsanız 001-005 ve 011 bloklar çok ideal 012 nolu blok hariç sadece köşeler için saha içi kombine var çünki.

bende kombine almaya karar vermiştim, 2,3 veya 4. bloktan alırım diye düşünüyordum. Fakat bakıyorum ki bu bloklarda satış yok. Yani kombine almanın benim için bir ayrıcalığı kalmadı , Kombine satılan yerler için günlük bilet alınabilir. Geçen sene kombine satılan bloklara bilet alarak girebilmiştim. Benim merak ettiğim konu şu : 2,3 ve 4. blokta kimler maç izleyecek bilgisi olan varsa paylaşsın ??

KOMBİNELER HAKKINDA:
Saha içindeki, göbekteki koltuklara, güvenlik gerekçesi ile Emniyet ve Federasyon kombine satılmasına izin vermemiştir.
O koltukların, özellikle derbi maçlarda kaldırılması söz konusudur.

Dip not:Efes ve FB nin, A.İpekçi'den ayrılmasının sebeplerinden biride bu konudur.

Yiğit Çelebi' Alıntı:
KOMBİNELER HAKKINDA:
Saha içindeki, göbekteki koltuklara, güvenlik gerekçesi ile Emniyet ve Federasyon kombine satılmasına izin vermemiştir.

Dip not:Efes ve FB nin, A.İpekçi'den ayrılmasının sebeplerinden biride bu konudur.
pota arkasındaki koltuklar kalkıyordu , birde orta kısımdaki koltuklarımı kaldıracaklar derbi maçta ?

Yiğit Çelebi' Alıntı:
KOMBİNELER HAKKINDA:

Efes, Ayhan Şahenk'te oynuyor zaten. Orada oynadığında da paşalar gibi açtırıyordu.

A.Çağlar Torun' Alıntı:
[quote="Yiğit Çelebi":f3fy4w68]KOMBİNELER HAKKINDA:

Efes, Ayhan Şahenk'te oynuyor zaten. Orada oynadığında da paşalar gibi açtırıyordu.[/quote:f3fy4w68]
Bilmiyorum ama artık açtıramadığını öğrendiğinde ayrılmışta olabilir.

Hahah süper olmuş saha içi 300 lira yuh =)

Şu klüpte bitane aklı bşında insan çıksın ya yemin ediyorum yağmur duasına çıkar gibiyim. Bu kadar mı acizlik olur arkadaş?