Galatasaray C.C. - Alpella

Alpella'nin gercekden inanilmaz bir cikisi var var ama 4. olmak istiyorsak mutlaka kazanmaliyiz ve kazanacagiz. :atki

14 Nisan Cumartesi Saat: 14.00 Ahmet Cömert Spor Salonu

saldıracaklardır... savunmaları iyi bir takım zor olabilir bizim açımızdan ama onlar için ne kadar önemli ise bizim içinde çok önemli bir maç...

beni bu maç düsündürüyor tabii de asıl oyak maçını düsünüyorum düsmemek için bizi yenmek isteyecekler cok kritik ancak 2 maçı da alacagımıza inanıyorum takıma güvenim tam

Caner gibi Strickland gibi çok önemli oyuncuları var. Ayrıca Ömer Aşık'ta bizim için büyük tehdit oluşturabilecek bi isim. Alpella düşmemeye oynuyor. Ligin son haftaları çok toparlandılar ve son Fener maçı öncesinde oynadıkları 4 yada 5 maçı kazandılar sanırım. Fenerin alt yapısı oldukları için bize daha da asılacaklarını düşünüyorum. Eğer kazanırsak kesin lig 4.sü oluruz ama Alpella'nın düşmemeye oynaması sebebiyle zor maç olacak. Taraftarımızın takımı desteklemesi şart. Artık herkes bıraksın Fitch'le, Mitchell'la, Murat hocayla uğraşmayı ve salona gidip takımı desteklesin. Play-offlar öncesinde takım eğer taraftar desteğini görürse moral kazanacaktır. Lütfen herkes salona...

Ahmet Cömert'te yapılacak maç.

Tarih ve saat daha belli değil yanılmıyorsam.Neyse sonra açıklanınca veririz bu konudan..

Fenerin yan sanayisini yeneceğiz...Bekleyin,GELİYORUZ!....

14-04-07 saat 17 de A.CÖMERT'te maç!
Alpella kesinlikle küme düşmeli bunun için üzerimize düşen görevi yapmalıyız.

Evimizde oynadığımız için rahat bir maç oynarız ve alırız diye düşünüyorum,takımın çıkışı var fakat buna son vermeliyiz ne de olsa fenerin bir parçası ... Ayrıca Fatih abi sözüne katılıyorum ''Fitch'in maçı olur'' :atki

Sürekli karamsarlık var bende şu son zamanlarda

Bu maç bence düşündüğümüz gibi zor geçecek son maçlarda çok iyi bir çıkış yakaladılar hatta Fener maçında Damir in ballı üçlüklerle son anda yenildiler

Ama yinede kalan 2 maçtanda galip ayrılacağımızı düşünüyorum umarım bir kaza olmaz

Alen Hekimbas' Alıntı:
Sürekli karamsarlık var bende şu son zamanlarda

Bu maç bence düşündüğümüz gibi zor geçecek son maçlarda çok iyi bir çıkış yakaladılar hatta Fener maçında Damir in ballı üçlüklerle son anda yenildiler

Ama yinede kalan 2 maçtanda galip ayrılacağımızı düşünüyorum umarım bir kaza olmaz
umarım dediğin gibi olur abi bunu Canı Gönülden istiyoruz..!

Saat güzel olmasa da gün güzel.Play-off'lar öncesi içerideki son maçımız.Yoğun stres ve mücadele öncesi gayet güzel bir maç seyirci için.Büyük bir aksilik olmazsa salonda olacağım.
Ben de Alpella'nın küme düşmesini istiyorum.Sezon başı bunun tartışması olmuştu.Gençlerden oluşması vs. kulağa hoş gelse de hangi birleşmenin ürünü olduğu ve Fenerbahçe Ülkerle bağları eklenince ortada hoşluk filan kalmıyor.
Bu ara formlarının zirvesindeler.5 galibiyetin ardından geçen hafta Mrsic'e kaybettiler kazanmalarına ramak kala.Caner,Ömer Aşık,Withers,Strickland baş ağrıtabilecek oyuncuları.
Kalan 2 maçta hata yapma lüksümüz yok.3. çeyrek sendromu yaşamadan rahat bir şekilde kazanacağımızı umuyorum.

bizim için güzel bir maç olacak kesinlikle 10 veya daha fazla farkla kazanırız.Rakip takımda tek korkulacak oyuncu Strickland iyi bir şutör ama bazen kendini kaybediyor oda.Withers Fatih ya da Graves'e çok hafif kalır çerez niyetine gider nerdeyse sıradan bir yabancı,zaten bir süre geçtikten sonra klasik özelliği blok yemekten korktuğu için potaya bile bakmayacaktır.Caner etkili olabilir ama o da son maçlarda nedendir bilinmez çok güvensiz oynuyor.Ömer Aşıkta sadece ribaunt kovalıyor ve smaç yapıyor başka bir extra özelliği yok.Maçın başında yapacağımız iyi savunmayla oyunu koparırız bir de Murat Hoca'da uygulayacaktır herhalde tam saha baskıda devamlı top kaybediyorlar.Bütün oyuncularımızın oynaması için güzel bir maç özellikle yeni yabancımızı daha fazla görebiliriz.

Bence de Alpella maçını rahat kazanırız..Seyirci Desteği takımımız için mutlaka önemli.Fitch bu maçta eski günlerine dönecektir bunu umuyoruz ve sayı krallığını kimseye kaptırmayacağından da eminiz..Futbol,Basketbol Farketmez GALATASARAY bir bütündür...Bu yüzden ki;
LiselerArası Müzik Yarışmasında..GALATASARAY LİSESİ'ne Oylarınızı Bekliyoruz....
http://www.kasdav.net/content.asp?id=666
HERŞEY GALATASARAY MARKASI İÇİN...

beylerl ömer aşık ın savunması gayet iyi durumda zaten kendiside bunu belirttti ama hücum yönü zayıf ama bu maçta mitchell a önemli bi görev düşüyor strickland ı iyi tutmalı mithat da bunu yapabilir aslında tam tufanlık bi iş

Maç saati değişti..
14:00'te erkek maçı,16:30'da bayan maçı var..
Çifte heyecan için herkes salona..

Kerem SEÇER' Alıntı:
Maç saati değişti..
14:00'te erkek maçı,16:30'da bayan maçı var..
Çifte heyecan için herkes salona..

gençler deplasmanına gitme durumu var.ama c.tesi sabah dönmüş oluruz heralde ist.a o zaman gelicem büyük ihtimal son maçımız arma aşkı iiçin... :atki

Hakan Cebir' Alıntı:
beylerl ömer aşık ın savunması gayet iyi durumda zaten kendiside bunu belirttti ama hücum yönü zayıf ama bu maçta mitchell a önemli bi görev düşüyor strickland ı iyi tutmalı mithat da bunu yapabilir aslında tam tufanlık bi iş
1 tanesini seç abi 3 tane adam saydın :)