Galatasaray C.C. - Alpella

Biz yenelim Alpella'yı aşşağıya itekleyelim.Teknik olarak her yönden ağır basıyoruz.4.lük gitti gidiyor stresi olmazsa başa baş gider maç son periyotta tecrübe farkıyla koparırız maçı...

Bence de bizi zorlayacak tek etken stres olabilir. Ancak bunu da yenebiliriz. Maç ama yine de zorlu geçecektir. Onların da hedefleri var yine de bu maçı alırız. Bu maçlar ayrıca denham brown ın alışma maçları olur. Ondan play off larda daha çok yararlanabiliriz.

Pota altından sayı yiyeceğimizi hiç sanmıyorum Graves,Fatih ve Cemal pota altında kendilerini gösterirler...!
Tufan ve Mithat dışarıda iyi savunma yaparak dışarıyı durdurur aynı zamanda sayıya da katkı sağlarlarsa rahat maç alırız.
Fitch'e gelince Fitch bencil oynadığı zaman takım kötüye gidiyor fakat takıma ve kendine oynasa çok harika maç olur!O yüzden Fitch'i Murat hocanın sürekli oynatmasını istemiyorum.
Brown ise eğer takıma alışmaya başladıysa onun maçı olabilir çok iyi oyuncu olduğunu kendini bu maçta veya diğer maçta Brown etkili olacağından eminim.
Murat Kaya bu sezon takıma gelen en yararlı oyunculardan bir tanesi,hem guard pozisyonunda hem 2 numarada oynayabilen bir oyuncu bu maçtada büyük iş yapar.
Tolga Tekinalp'a son 3 maçtır Murat hoca büyük görevler veriyor ve bunu harika yapıyor Tolga Tekinalp tecrübesi ve oyunuyla...

Bu maçı rahat alırız fakat stresli oynamassa ki zaten Murat hoca oyuncuları bu konuda uyaracaktır galibiyet alacağımız bir maç olur diyorum..

Ayrıca Her maçta olduğu gibi yine Galatasaray taraftarı takımı yalnız bırakmayacaktır!
:atki

Ali Demirci' Alıntı:
Tahkim Kararını verdi ; Darüşşafaka Galip :D:D:D

Artık 2 macı kazandık mı ilk hedefimize ulaşmış olacağız.
Bu Haber bizim için çok büyük bir avantaj ve çok iyi bir durum bu maçı ve oyak maçını alırsak dediğin gibi Abi hedefimize ulaşıcaz..Haydi AsLaNLaR!! :atki

yarın salonda görüşürüz renktaşlar.

zor bir maç olacak alpella'yı 6 haftalık çıkış trendlerinden sonra ilk kez izleyeceğim taraftar desteğiyle maçı alıcağımızı düşünüyorum

davayı darüsşafakanın kazanması bizede büyük moral olur bu morallede ülkerin yan kuruluşunu rahat geçeriz bundan sonra playoffların 2.turuna kadar maç kaybetcemizi zannetmiyorum

bu macı kesin almalıyız ki alacagız. yalnız bir soru sormak istiyorum oyak macı hafta içi mi olcak cunku bir dahaki haftasonu turkiye kupası var. bursa'da ona gore hazırlık yapalım :atki :atki :atki

Darrüşaffaka-Beşiktaş maçının sonucunun Tahkim Kurulunda 83 -81 -daçka lehine tescil edilmesinin :claps ardından bu maçı almalıyız ve moralli bir şekilde önümüze bakmalıyız 4.lük bizim inşallah

Ahmet Faruk Balak' Alıntı:
Darrüşaffaka-Beşiktaş maçının sonucunun Tahkim Kurulunda 83 -81 -daçka lehine tescil edilmesinin :claps ardından bu maçı almalıyız ve moralli bir şekilde önümüze bakmalıyız 4.lük bizim inşallah
bjk fibaya gidecek bu iş uzayacak daha umarım en kısa zamanda cözülür

70-67 kaybettik maçı...

ömer aşık bütün maç durdu son saniyede basket-faul yapınca maçı kaybettik

maçtan yeni geldim ve takım adeta tel tel döküldü savunmada fena değildik ancak hücumda felakettik caner maçı alpella'ya getirdi adeta,onun maçı oldu bugün gelecek sene için düşünülebilir

fatih solak ile 10 dakika falan muhabbet ettik,play-offlarda daha pozitif basketbol oynayacaklarını söyledi

GALATASARAY CAFE CROWN: 67 - ALPELLA: 70

BEŞİKTAŞ COLA TURKA: 98 - MUTLU AKÜ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ: 103

allahdan bejekede yenilmis;ve dacka maclari aleyhlerinde sonuclandirilmis yani bizim maclar disindaki sonuclar tam bizim istedigimiz gibi gidior..bence GALATASARAY play offlarda bejekeyi gecse dahi sonraki turda mac dahi kazanamayacakdir....ne yazikki tablo bunu gosteriooo