Galatasaray C.C --- Mersin B.Ş.B.

Galatasarayımız bu hafta Mersin Büyükşehir Belediyesi İle Karşılaşıyor.

Tarih:7 Şubat 2007 / Çarşamba
Yer:Ahmet Cmert Spor Salonu
Saat:18:00
KAZANAN:GALATASARAY C.C. :atki

Çalışan abilerimizin gelmesi zor olur o saatte.Haliyle iş biz tatildeki öğrencilere düşüyor.Ben de kolpalığıma son verip orada olacağım büyük ihtimalle.(artık kesin konuşmak yok :) )İyiden iyiye Hıncal Uluç'a benzedim evden konuşa konuşa. :)
Önde götürdüğümüz maçlarda son anlar kalp sağlığımıza zarar verse de 4. sırayı kaptık.Bu tür maçları kaybetme lüksümüz yok.Şu haldeki Beşiktaş'a ULEB'i bırakırsak şube oldukça geriye gider.O açıdan çok önemli bir maç.
Mersin fena bir takım değil,ama bizim ölçümüzde de değil.Bir de şu rehavete çözüm üretirsek harika olur.

maçın saati çok kötü olmuş. ikinci yarıya yetişmeye çalışırım belki. niye saat 20.00 yapmazlar saati anlamıyorum..

maç saati kötü tabi işcilere
salon belki boş kalabilir, herneyse yanlız kalmayacak o kesin takımımız

Bu maç şart maçı, hazır 4.lüğü yayılmışken bu maçla ipe bağlamak lazım

bakalım maçları kaçırmadım, bunada giderim sanırım..

bende gelicem isallah kazanmamız gereken bir mac bu tur macları bos gecmememiz lazım ama bu haftada kalp sıkışması istemiyorum ;)

alacagımızdan süphem yok takımımıza güvenimiz tam mersini küçümsemek diye bir sey olamaz bu maçı alırsak asıl maç olan tt casa bjk maçlarına moralli cıkarız bu maçdan sonra çok zorlu bir maç periyoduna girecegiz tt casa ted bjk banvit ksk(deplasman) fb efes en az zararla cıkmamız gerekn bu maçlardan önce bu maçı mutlaka kazanmalıyız saygılar. :eek:key

maç programına baktım hepsi aynı gün öne cıkan maçlar bizim maç tt casa ted maçı bir de fenerin maçı fener bursaya gidiyor ntv oraya ekip göndermek istemeyebilir tt maçı ankara da maç yayını olacaksa bizimkini verme ihtimali yuksek zaten 2 haftadır verniyorlar bu arada tofas maçını gs tv mizden izleyen var mı gösterdiler mi maçı?? ben bakıyorum göremedim ya :(

bu hafta içi maç olayı gecen sene de olmustu ne zaman olmustu efes ve ulkerin euruleaug te maçları olmadıgı zaman olmustu bu hafta avrupa liginde maç olmadıgına göre koymus olabilirler aklıma baska bir tahmin gelmiyor :roll:

Yenmemiz gerekiyor , yerimizi sağlamlaştıralım..!
Salonu doldurmalıyız...

İlk yarıdaki Daçka faciasından sonra saçma bir yenilgiye daha imkan vermemiz lazım ve özellikle kendi sahamızdaki kalan bütün maçlarımızı almalıyız eğer bir hedefimiz var diyorsak...

mutlaka alınması gereken bir maç mersin boş takım değil ama deplasmanda kotuler

canlı yayın olacak mı maç için forumdan?