Galatasaray C.C --- Mersin B.Ş.B.

Normal kosullar altinda rahat kazanmamiz gerek. Ustelik bu mactan sonraki dort macimizin programi:

- Iceride Telekom
- Deplasmanda TED Kolej
- Iceride BJK
- Deplasmanda Banvit

Cok zorlu maclar oncesi bu macta konsantrsyon kaybi yasamazsak kazaniriz.

Bu arada bu haftasonundan baslayacak cok zorlu, belki de normal sezondaki yerimizi belirleyecek 4 maclik surecten once keske 4. yabancimizi alabilseydik. Ama, maalesef her zamanki gibi, yine gec kaldik :(

Bu maç tribünler gevşek olursa mersin süpriz yapabilir onun için müsait olan mutlak gitmeli!!!!

Onur UNCU' Alıntı:
Ben dersimi aldım zaten,bu saatten sonra öyle sakatlıklara imkan vermem.Özelden konuşuruz maça yakın.

Tipik bir şezlong taraftarı :) O leke bir maçla silinmez Telekom maçında da görmek isteriz seni.

Konu başlığına dönersem artık her maç kafamda soru işareti. Geçen sezon futbol takımı kalp sağlığımızı sınadı şimdi de basketçiler. Her şeye rağmen kazanmamız gereken bir maç. Kazanacağımızı umuyorum.

ya arkadaşlar tv veriyormu carsamba günü bilen varmı?? 8) alırız macı diye düşünüyorum zorlanırız biras..ama güzel galibiyet alırız..HEDEF İLK 3.. :atki :atki

Recep Şen bir kaç oyuncu üzerinde durduklarını ve birkaç haftaya kadar takıma takviyenin yapılacağını söyledi...

evet ömer tekrar yayını var gstvde

7 Şubat Çarşamba günü oynanacak olan Galatasaray Cafe Crown - Mersin BŞB. Beko Basketbol Ligi Erkekler Basketbol karşılaşmasının tamamı, bu akşam saat 22.30'da Galatasaray TV ekranlarında olacak.

2 aydır istanbulda diildim ve takımı izleyemiyordum,bugun kısmetse gidip canlı gözle izliycem. onümüzdeki bu zorlu fikstür öncesi kesinlikle kazanılması gereken bir maç,sürpriz hakkımızı dacka maçında kullandık artık sürprize yer yok. ama şu unutulmamalıki rakibimizi kesinlikle hafife almamalıyız,mersindeki maçdada bize zorlu dakikalar yaşatmışlardı,kaldıki hakan demirin takımlarından her zaman cekinmek lazım,gecen haftaki banvit galibiyetiyle gücünü ispatladı mersin. ozellikle umit sonkola dikkat edilmesi lazım,kendini bu sene cok geliştirdi,umarım fatih erken faul problemine girmez

2-3 arkadaşımı da yanıma alıp geliyorum maça.
Umarım iyi bir atmosfer yakalarız.Kolay bir maç değil bu.
Mersin menajeri de rovanşı almaya gidiyoruz demiş.
Görücez bakalım..