Galatasaray C.C --- Mersin B.Ş.B.

abi maç kazandık maç:S
sonuçta adamlar kazanmak zorunda oldukları bir maçta 2.yarı saldrdılar
takım kaybediyor eleştiri geliyor
takım kazanıyor yine eleştiri geliyor önemli olan kazanmak kazasız belaszı gitmek bu eleştiriler neden anlamıyorum
telekom maçının havasına girmek varken neden mersin maçını tartışıyoruz anlamıyorum bide eleştiri yaparken maçı izlemediğimizide unutmayalım

inş aynı durum telekom karşısında olmaz.şu an sonuçlara bakarsak telekom casa tedi farklı ynck.banvit gene yenildi bjk de şu anda 42-44 yenik durumda.tofaşın yenmesi bizim için önemli çnkü haftaya kaybedersek 5. sıraya gerileme olasılığımız var.inşallah haftaya bunlar olmaz

selçuk 2 farkla yenilmiş. çok üzüldüm.keşeke alsaydı selçuk bu maçı alsaydı.selçuk adına çok üzüldüm.arkadaşlar maşların istatisliklerine nerden bakabiliriz

Arkadaşlar kimse kusuruma bakmasın inanılmaz sinirliyim ,şunları söylemek zorundayım.Bu takımda Gerald Fitch denen adam oldukça biz ne takım oluruz ne ilk 4 e gireriz.Adam resmen takımı sabote ediyor farkın kapanmasının tek sorumlusu ,abartmıyorum en az 15 tane top kaybı yaptı .4-5 pozisyonda 3 e 1 giderken pas vermedi şutu kaçırdı .Maç biter en erken soyunma odasına o kaçar adamın dünya umrunda değil.Onun dışında takım gayet iyiydi Fitch saçmalamasa 30 sayı biterdi. Aferin Tufan ,Fatih ,Murat Mitchell hepsi harikaydı.Çarşamba saat 6 da olmasına rağmen kalabalık sayılabilecek ve her zamanki gibi muhteşem bağıran bir taraftar kitlesi.fitch hariç hepsine helal olsun

bende kendi attığım postta yabancılar derken fitch'i kastettim çünkü önder abinin canlı anlatımından bile fitch yüzünden kapandığı belli oluyodu yoksa diğer yabancılar gayet iyi bence bir de şu aklıma takıldı holman neden hiç oynamadı hem de pota altının böyle yol geçen hanı olduğu bi maçta?

walla maçı bursada olduğumdan izleyemedim.fitch çok sayı atıyo ama o kadarda şut kullanıyo.çok da top kaybı yapıyo.walla biz transfer istiyoruz ama ii bi yabancı transfer yapsak bile fitchle oynamaya tahammül edebilir mi acaba burası soru işareti.bu arada diğer takım oyuncularına helal olsun.çünkü fitch takımdayken nasıl oynama isteği kalbiliyo insanda walla tebrik etmek gerek...son olarak 15 top kaybı yaptıysa yuuuuuhh yani.

tebrikler galatasarayım.işim dolayısıyla maça gidemediğim için üzgünüm.ama maç saati hafta içinde herzaman 20.00 olmalı.çalışan insan sayısı çok...

bu arada maça fitch damgasını vurmuş galiba.fitch canlı canlı defalarca izlediğim için şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki.bu adam kendi istatistiklerini yükselmek dışında hiçbir şeyi düşünmüyor.adamın maçı kazanıp kaybetmemizle uzaktan yakından ilgisi yok..umursamaz bir taviır içnde.koçu zerre kadar takmıyor.hiçkimseyle arası iyi değil gibi(takım arkadaşlarıyla). bu yüzden dolayı fitch hemen gönderilmeli.takımın huzuru açısından bu çok önemli.

fitchin yerine skorer bir 3 numara ve vasatın üzerinde bir 4 numara (sırtı dönük skor üretebilecek) alınmalı.bu iki oyuncu transfer dönemi sonuna kadar muhakkah alınmalı.bu şekilde galatasarayımız ilk dörtte rahat yer alır.

basketboldan sorumlu yöneticilermize duyurulur.

güzel oldu bjknin yenilmesi .
Takımımıza gelince güvenımız azaldı ve sadece 4 fark attık iki zayıf rakibe karşı.
telekom ve bjk maçlarını alırsak 4. lüğü neredeyse garantilemiş oluruz.

geçmiş olsun bjk.üst üste 2 maç bide hafta sonu efes yenerse bjk hem takım hem taraftar ile sorun yaşayabilir.keşke selçukta yenseydi.yazık oluyo o takıma genlde maç sonunda kaybediyolar.sinir bozucu olsa gerek

Maçın sonlarında Umut Tınay'a niye bu kadar sardık anlamadım.
Adam seyirciye dönse ters bir hareket yapsa,küfür etse sahaya yabancı madde atılacak ve sahamız kapanacak.
Neyseki sabırlı biriymiş de korktuğum başıma gelmedi.

Galatasaray C.C 75-71 Mersin B.Ş.B.

Gs Cafe Crown: Mitchell 15, Fitch 21, Tufan 13, Burak 8, Fatih 6, Cemal 4, Murat 8
Mersin : Umut 16, Johnson 10, Reha Öz 8, Homan 4, Ümit 12, Williams 13, Richards 7, Özgür 1

merhabalar..maçtan yeni geldim..ve ilk önce seyirciye değinmek istiyorum..hafta içi olmasına rağmen oldukça kalabalıktık ve gerçekten çok ii bağırıdık..herkesin ağzına yüreğine sağlık..

maça gelince ne diyeceğimi pek bilmiyorum..kazandığımız için iyi şeyler yazmak istiyor insan ama gönlüm el vermiyor..takım adına fazla konuşmadan sadece bir oyuncu üzerinde odaklanmka istiyorum..çünkü o adam bu takımın hem herşeyi hem hiçbişeyi..evet fitch..fitchin takıma bulaştırdığı bencillik hastalığı hergeçen gün biraz daha belli ediyor kendini..tamam kendisi gerçekten çok özel bir oyuncu ama ben artık 2.yarıdaki oyunu için pes diyorum..ayrıca murat özyerinde onun karşısında ne kadar aciz kaldığını görünce artık hocamızada pek güvenim kalmadı..abartısız 6-7hücumu kendi başına harcadı 2.yarının başında hocada bizim gibi izlemeyi tercih edince 20sayılık fark birden 6sayıya düştü..ondan sonrada kafa kafaya gitti maç yok yere..takım adına fazla konuşmayacağım..çünkü ne desek boş..koca takım bir kişiye boyun eğmiş durumda..bu durumda iyi basketbolumuza rağmen umutlu konuşamıyor insan..şu kadar emeğe bu kadar güzel takıma yazık olacak gerçekten eğer böyle giderse..fitch zaten yeteri kadar yazık ediyor bunca yeteneğine kendisine..ve madem kendisi ben buyum diyor..bari biz sıyıralım kendimizi ondan..