Galatasaray C.C. - Tekel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arda EZER' Alıntı:
Görünüyor ki hersey cok güzel ama tek sorum olacak :

GSBASKET.ORG pankartı nerededir beyler ?

Arda EZER nerededir beyler ?

Pankart reklama giriyor,tribüne bile asmak icin ücret istiyorlar diye söylediğimi hatırlıyorum.

Oğuzhan ve Ercan,
Burda kimse uA'ya laf söylemiyor,ama tabiki sahaya girip,ya da yapılmaması gereken hareketlerle klübün ceza almasına neden olanları eleştirmeyede kimse birşey diyemez. Kimse işine geldiği gibi yorum yapmıyor. Burda herkes Galatasaray için var !

Not: Bu konuyla ilgili atılacak her türlü mesaj tarafımdan bizzat silinecektir şu andan itibaren.

Acıkcası bu sitede bunu pek goremiyorum önder abi..

ultrAslan Sahaya girdi kapandı,fakat bu olay bir anlık kıvılcım meselesi,bir yoneticimizde sahaya girmisti,sizde bizde sahaya girmistik gecen senelerde..ultrAslan sahaya girdi denilen yine Galatasaray taraftarıydı.Tahrik sebebiyle olan bir olaydı ..Keske olmasaydı ama oldugu icin ultrAslan tu kaka kimse dememeli,diyememeli ..

ultrAslan olmasa bugun basketbol maclarına kimse gelmeyecek nerdeyse..Engelli maclarına gelen,voleybola giden,sutopuna giden yine ultrAslan..Dün bi daha goruldu ki tahrik olmayınca ultrAslan vazifesini en iyi sekilde yapıyor ..

Dün bir küfür edildi mi ??

Sahaya en ufak birsey atıldı mı ??

Tekellierle ugrasildi mi ??

Sahaya 1 adım bile atıldı mı ???

ultrAslan tu kaka oluyor ama anlasılması gereken birsey var ki ultrAslan Galatasaray taraftarının lokomotifi ..urdaki insanların ultrAslanı uzaylıymış gibi göstermeleri gercekten garibime gidiyor

Kimse laf ediyor derseniz,siz tabiki etmiyorsunuz Önder abi ..Sizin ultrAslan icin neler yaptıgınızı en iyi bilenlerden biriyim sanirim.Fakat üyeler sanki farklı dünyalardanmış gibi hareket ediyorlar ..

Dünkü performans icin taraftara övgü veren cok az kisi var..

umarim anlatabilmisimdir derdimi ..

ultrAslan öcü degil ..ultrAslan benim,ultrAslan sensin .. herzamanda boyle olacak ..

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:

Arda EZER nerededir beyler ?

Pankart reklama giriyor,tribüne bile asmak icin ücret istiyorlar diye söylediğimi hatırlıyorum.

Abi o işi de anlamadım. Geçen gün Oyak maçını NTV verdi ve kimse Aslan Yürekliler pankartının altındaki gsbasket.org yazısından rahatsız olmadı. Bence o işin bahanesidir. Bir sonraki maçta deneriz tekrar, itiraz edileceğini sanmıyorum. Edilirse ise, koymayız olur biter..

Arda Ezer ise nerededir, bilinmemektedir.. :D

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:

Şaka gibi bir şey olsa gerek. ultrAslan´ın kurucularından Foto Murat´ın vefat ettiği tarihin hemen sonrasında Ankara´da bir maçımız vardı. "Foto Murat" pankartının reklam içerdiği anlayış"sızlık"ı nedeniyle asılmasına izin alamamıştık. (O dönemlerin kıymetini bilememişiz, şu anda Ankara´da pankart asmak tamamen yasaklandı.)

Kendi evimizdeki maçta Galatasaraylı basketbolseverleri buluştuğu siteyi tanıtan pankarttan ücret isteyen anlayışı görünce Ankara´da takınılan tavrı normal karşılayabiliyor insan. Ne günlere kalmışız...

arkadaslar ben pankartı gordum ama kamera acısı orda deıldı. takımımızın bench'ının arkasında ıdı ' aslan yureklıler ' pankartı ama ben bunu galatasaray.org dakı resımlerden gordum..

ben macta sunu gordum ultraslan'ın yaptıkları yadsınamaz ama ben sunu savunuyorum. ultraslan butun galatasaray taraftarlarıyla kucaklasmalı. cunku dun bır kez daha gozuktukı salon ayaga denıldıgınde cok az ınsan kalktı. bence bu dusundurucu.. yıne yaptıkları şov seyredılmeye degerdı.. umarım hep boyle guzellıkler ıcınde gecer butun maclarımız..

saygılar

Ya yine nerden cıktı ultrAslan meselesi. Hayret birseydir ya.

Bu sitenin kurucuları ultrAslan' ın kuruluşuna tanıklık edip çalışmış insanlardır (Hatta marifet degil tabi ama haksız yere de olsa Önder' le beraber bu dogrultuda nezarethane arkadası bile olmuslugumuz vardır.), daha neyin tartısmasını yapıyorsunuz anlamak mumkun degil.

Galatasaray taraftarları Karsıyaka macında tahriklere kapılmıs olsa da olmasa da hata yapıp sahaya girmistir; zaten bunu kimse tasvip etmiyor ama bunu farklı yerlere cekmek cok anlamsız.

ultraslanı oluşumun dışından konuşmak düşmez.bırakalım kendi içlerinde sorunları,güzelliklerini, hatalarını,başarılarını tartışşınlar.gs için yaptıkları büyük fedakarlık üstelik karşılık beklemeden.evet onlarında hataları ve azda olsa zararları oluyor ama bunuda ua halleder.

ben macta sunu gordum ultraslan'ın yaptıkları yadsınamaz ama ben sunu savunuyorum. ultraslan butun galatasaray taraftarlarıyla kucaklasmalı. cunku dun bır kez daha gozuktukı salon ayaga denıldıgınde cok az ınsan kalktı. bence bu dusundurucu.. yıne yaptıkları şov seyredılmeye degerdı.. umarım hep boyle guzellıkler ıcınde gecer butun maclarımız..
Bertan tüm Türkiye de olan 1olay burda ders vermek gibi olmasın ama gerçekten forumda çok komik şeyler yaılmaya başladı ... Sen gol dışında hangi tribünü kaldırmaya çalışsan dao tribünden kalkmayan ki bahsettiğimiz tribün Aile yada YAşça büyüğümüz olan maçı izlemeye gelen insanlar kalkmamış olabilirler :) lütfen olayları 1az daha iyi youmlayalım...

Maça gidemedim bazı sebeplerden dolayı. Maç sonrası Ataköy`de gördüğüm bazı renktaşlara maçı sordum.Kazandık dediler, sonra taraftarda taraftar dediler. Anlata anlata bitiremediler.İnşallah bundan sonra hep böyle güzel olur salon tribünlerimiz...

Bu lafı devamlı söyletiyorlar ama anlaşılmak istenmiyor sanırım..Bazı yorumlar var kendi içlerinde tedbirler alsınlar falan..Kimin neyin içinde anlamadım..Sanki uA Galatatasaray taraftarından farklı bir grupmuş gibi gösterilmesin lütfen..Galatasaraylı olan herkes uA'dır..Konuyu hortlattığım için özür diliyorum admin arkadaşlardan..Ama lütfen uA farklı bir grup gibi gösterilmesin..

Burak Barut' Alıntı:
Ua olan herkes Galatasaraylıdır ama Her Galatasaraylı Ua olmak zorunda degıldır...
Bı 1 zorunluluk olarak hiç 1zaman lanse edilmedi ancak GAlatasaray Tribünleri ve Taraftarları olarak 1 çatı altında birleşildiki (1likten kuvvet doğar) bunun adına da uA denildi . Neyse konu sapmasın önemli olan GS kim kendini nasıl hissediyorsa öle kalsın canı sağolsun...

uA ya karısmak mumkun degil zaten hicbir sekilde yapılan uyarıları dikkate almıyolar almazlar ama kendilerini gelismek adına salonlara gelen bolumun ayrılması ve basket kulturunu bilen topluluklar olmasını isterim,yani kendi aralarında bir yapılanma ve iş bölümü yapmaları hem GS ımızın hemde uA nın prestiji icin cok daha iyi olur

Ultras manifestoyu okudunuz mu acaba?Ultraslan da ismi itibariyle ultrası takip ediyorsa -ki manifestoda uyusuyor- diyor ki ''Tribünde farklı gruplar tesvik edilmelidir.''

Tribünde farklı gruplar,farklı beyinler daha uretken olacaktır.Birbirine düşman gruplar değil,Galatasaray için var olan ama farklı kulvarda.Stada maç izlemeye gelemeyen Gslı tanıdıgınız yok sanırım.Ben ogrenince kendi tribünüm için üzülüyorum.Galatasaraylının Galatasaraylı yaptıklarına birebir şahidim.Her şey Galatasaray için,başka ozne yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...