Galatasaray CC:70 - Casa Ted Ankara Koleji:91

Fitch'e neden bu kadar yükleniliyor anlamadım.Geçen hafta Mitchell bundan 100 kat daha kötüydü.Bir anda herkes Mitchell'ı savunma moduna geçti.Eğer Fitch olmasaydı tek galibiyetle son sıralarda olabilirdik...

Fitch olmasaydı 5'te 5 yapmış da olabilirdik.Ama 5'te 5 yapmamıza rağmen play-off yarı finalinden daha ileriyi görme şansımız olmazdı.Biraz sabretmemiz lazım.Sene sonu bu mağlubiyetlere tebessümle bakabiliriz.Zamanla takımın oturacağına inanmak istiyorum.
Bir de rica ediyorum McGowan-Mitchell ikilisi Sultanahmet'ten bulunmuş türevi absürt yazılar yazılmasın.Komik kaçıyor...

Yine yenildik of of.. Fitch disindaki yabancilarda is yok herhalde.. :(

Solak' Alıntı:

bewnce iş yok demeden önce fitch in eline kaç top değmiş onların eline kaç top değimiş onlara bak istersen

kimse fitch in kalitesini sorgulayamaz zaten ama nbadeki tabiriyle efficiency rating yani verimlilik oranını hesaplayabilir neticede sadece sayı atarak değil basketbolun diğer alanlarında da takıma verimli bir şekilde katkı yapmak çok önemlidir

Solak' Alıntı:

Herhaldelerle mesaj yazacaksan hic yazma. Maclardan ve oyuncuların kapasitesinden bi haber olarak sadece kulaktan dolma bilgilerle yorum yapılmaz.

baskana katılıyorum macı ızlemeden veya bilmeden yorum yapmamak gerek oldugunu dusunuyorum hem de fitch sakatlıktan yeni cıktı normaldir :atki

GALAT-ASIR-AY' Alıntı:
Fitch'e neden bu kadar yükleniliyor anlamadım.Geçen hafta Mitchell bundan 100 kat daha kötüydü.Bir anda herkes Mitchell'ı savunma moduna geçti.Eğer Fitch olmasaydı tek galibiyetle son sıralarda olabilirdik...

burada kimse fitchin yeteneklerini tartışmıyor.tartışamazda zaten..ama adamın sorunu tarzıyla ilgili..sen istersen jordan ol bukadar bireysel oynayamazsın..hadi bireysel oynadın aldın her topu kaldırdın attın diyelim ama 5rakibinin arasına bilinçsizce dalamazsın...daldırtmazlar...bu şekilde devam ederse geçen yıl pek ii olmasada ilginç bulduğum takımdan bile daha kötü durumlara düşeceğiz...geçen yılki takım çok ilginç galibiyetler ve mağlubiyetler almıştı...efesi yenmiştik mesela banviti 2 kere yenmiştik ama beykoza 2kere yenilmiştik...o ilginçliği bile özleyebiliriz bu sene...yazık olacak bunca emeğe bunca yatırıma...

Hücumda sistematik bir şekilde çalışmayan bir takımda takım oyununu en iyi oynayan bir oyuncuyu getir koy , yadırgar...Topu eline alan içerde dışarıda şut atıyor.Top çevirmiyoruz hücumlarda.Fitch de en iyi şutör benim onlar atacağına ben atayım havalarında iyi değil ama diyorum ya takımın sistemi yok.
Ayrıca yatırımlara yazık olacak, katılıyorum.Ayrıca bu sene beklenen olmazsa , yine 2 sene öcneki gibi berbat şeyler yaşayabiliriz.İlerde böyle bir kadro kuramayız gibi birşey.Bu sene olmazssa olmaz ilk 4.

ya arkadaşlar bence fitch en fes bi oyuncu ve bi oyuncunun her maçta müthiş oynamasıı imkansız yinede olsun naplım ölümüne cimbom bu arada salondaki atmosfer çk güzelmiş helal olsun:)

Atmosfer müthişti fakat sayı çok azdı Ayhan Şahenkte bu kadar taraftarla aynı baskıyı kuracağımıza inanmıyorum zaten bu kadar bile taraftar geleceğine zannetmiyorum ,umarım yanılırım .

holman denilen oyuncu gercekten gs ye yakısmıyo ve vasat bi oyuncu fitch ve mc gowan ise takıma yarar saglıyo fakat mitchell'i hala cözemedim telekom macında 13 de 1 attı 4 sayıyla oynadı ondan sonra ted macındada cok isabetsiz oynadı bjk macında ise adam costu en skorer isim oldu ama dixon gibi bi adamdan sonra orada mitchelli görmeyi kimse istemez herhalde bu arada fb nin yandaşı olan banvit macına herksi bekliyoruzzz