Galatasaray CC:70 - Casa Ted Ankara Koleji:91

Maç Cumartesi.

Ha bir de, eğer Beşiktaş Cola Turka - Darüşşafaka maçını bizim maçtan üstün görmezlerse bizim maçımız yayınlanır o gün.

murat özyer bi röprtajında kendi sahamızda oynadığımız maçlardan yayın geliri elde etmek amacıyla cuma günkü maçlara talip olduklarını sölemşti bn bu nedenle cuma oynanmasnı bekliodum

Mac cumartesi 5 de murat hoca acıkladıı bu mac kolay mac değil ama ted asla bir telekom degil hatta yarısı bile degilll yabancılardan herkes greenden bahsetmiş ama davis de cok iyi bir adam ve uzun bir 3 numara yanılmıyorsam savunmada sıkıntı yaratmaz umarım ama fitch tam randımanla oynarsa bu macı alırız ve bize de cok iş düsüoo umarım full ceker salonn uzun bir aradan sonra galatasaray taraftarı icin 3.500 kişi nedirt ki ben de orda olcammm ve umarım dolu tribunler de zevkli bir mac seyredebilirim seyredebilirz

Maç cumartesi olur bence de.Murat Özyer açıkladı yazılmış zaten.O zaman baya bir kalabalık oluruz.İlk seyircili maçımızda taraftar desteği çok önemli...

beyler tbl liginin resmi sitesinde ben bulamadım.beni maçın hangi gün ve saatde oynanacağını,5.hafta maçlarının ne gün oynancağını belirtirseniz sevinirim.

vala gusel blokların izlenebilecegi bi mac ya ntv versin yada dersaneyi ayarlarsak biz gidelim site yayını ile aynı heycanı tadamayabiliriz

Biz alırız ama TRT3'de yayınlanan turnuvada izlemiştim Amerikalı guardları ritm tutturdugunda çok iyi oynuyor maçın başında biz hızlı başlamalıyız yinede rakip olacak bi takım değil rahatça yeneriz die düşünüyorum.. :atki :atki :atki

Poz. Oyuncu Maç Toplam
1 Marques Green 4 82
4 Edward Davis 4 73
3 Ömer Ünver 4 33
5 Erek Hansen 4 32
G Berent Kavaklıoğlu 4 27
5 Hüseyin Demiral 4 19
3 Ufuk Kaçar 4 16
3 Barış Karasu 4 13
5 Nezih Özbakır 4 0
3 Nikolay Pastal 1 6

Benim dikkatimi önemli bir istatistik çekti.İlk 3 maçımızda ligde galibiyet olmayan 3 takımla oynayıp kazandık.Yani yendiğimiz takımlar ligin dibinde 0 galibiyetli takımlar.Biraz ürkütücü ama Ted Kolej hafife alınmamalı.Bu sene çok iyi işler yapabileceklerini Banvit maçıyla gösterdiler aman dikkat...

GALAT-ASIR-AY' Alıntı:
Benim dikkatimi önemli bir istatistik çekti.İlk 3 maçımızda ligde galibiyet olmayan 3 takımla oynayıp kazandık.Yani yendiğimiz takımlar ligin dibinde 0 galibiyetli takımlar.Biraz ürkütücü ama Ted Kolej hafife alınmamalı.Bu sene çok iyi işler yapabileceklerini Banvit maçıyla gösterdiler aman dikkat...

katiliyorum hocam...Fitch oynasa bile cok zor bir mac olacagini dusunuyorum,fith in yoklugunda ise ted kolejliler bize ecel terleri dokturebilir..Seyircimizin destegi cok onemli.. :atki

mevlana kupası finalinde selcuk universitesi macında M.Greeni izlemiştim. ted kolejın kupayı almasında guzel oyunuyla etkılı olmustu. ankaradaki arkadaşlar mumkunse ted kolejın maclarını gidip bu oyuncuyu ozellıkle seyretsınler... o boyuyla allah vergısı bır yetenek var...

green-mıtchell eşleşmesinde greenın her yonuyle daha.
bu oyuncunun top calmalarına dıkkat derim. şimdidien 3 top çalma greenın hanesınde. (dılerım olmaz)

diğer yabancıları Davisınde skora kaktısıda olsa daha tedden ıyı takım durumundayız.

mimumum hata ıle kapatmalıyız. zıra sezon basından berı yuksek topsek top kayıplarımız benı ürkütüyor acıkcası.

maç prgramı bellı oldu.
tv yayınları henuz bellı değil.

bizim karşılaşmadan maçtan sonra Ayhan Şahemkte Darüşşafaka-Besıktaş maçı var. cıkışta dikkat....

4 Kasım Cumartesi
15:00 Galatasaray Cafe Crown - CASA TED Ankara Kolejliler (Ayhan Şahenk Spor Salonu)
16:00 Tekel - Pınar Karşıyaka (Haldun Alagaş Spor Salonu)
17:00 Tofaş - Alpella (Bursa Atatürk Spor Salonu)
17:30 Darüşşafaka - Beşiktaş Cola Turka (Ayhan şahenk Spor Salonu)
18:00 Mersin Büyükşehir Belediye - Selçuk Üniversitesi (Edip Buran Spor Salonu)

5 Kasım Pazar
15:00 Türk Telekom - Efes Pilsen (Ankara Atatürk Spor Salonu)
16:00 Banvit - Fenerbahçe Ülker (Kara Ali Acar Spor Salonu)
16:00 Beykoz - Oyak Renault (Recep Şahin Köktürk Spor Salonu)

GALAT-ASIR-AY' Alıntı:

bu konuda haklısın ozellikle guardları cok cesur bi herif iceri fazla penetre ediyor bu nedenle pota altının ilk anlarda onu caydırması sart burda özelikle fatih solak a cok is dusuyor fual problemine girmeden caydırması lazım kısa guar karsısında uzun kollu fatih fiziksel temastan kacındıgı surece bunu basarır
ayrıca fitch geri donecekse cok iyi olur cunku ok hucum yonu ilerliyen haftalarda bisekilde doldurulur fitch in ama defanstaki katkısını yapacak tek adamımız bile yok
genc dinamik tempolu bir takım olması ayrı bir handikap ama takımımız bunu rahtlıkla gecebilecek seviyede ve gecen haftaki yenilgi iddiamız konusunda hic bir dusuncemi degistirmedi

bence tv yayını olur çünkü saat 15:00 yayını yapıyolar 17:30 yayını hiç olmadı ama yanılıyoda olabilirim. :atki

NTV nin yayın akışına baktım 4 kasım cumartesi tbl maçı saat 16:00 göstermiş ama maçın adı yazmıyo saat 16:da tekel - pınar karşıyaka maçı var belki o maç verilir verilemzse en yakın maç bizim maçtır