Galatasaray CC: 71 - Pınar Karşıyaka: 56

• Konbuyu başlatan Necati
  • Başlangıç tarihi
Virginandhardly' Alıntı:
Maç saati ve salonu ya salı ya da çarşamba öğlen açıklanır.Cuma günü olursa eğer saat 8 de olur.

Teşekkürler ... Mc govan hakkında bilgisi olan var mı ?? Sakatlığı ne durumda ve oynayabilecek mi ? ...

HAFTA SONU SPOR EKRANI

NTV'DE BU HAFTA
18 KASIM CUMARTESİ SAAT YAYIN
LA LİGA Real Madrid - Racing Santander 21.00 CANLI
LA LİGA Sevilla - Valencia 23.00 CANLI
21 KASIM SALI
NBA Utah Jazz - Toronto Raptors 04.00 CANLI
24 KASIM CUMA
BEKO BASKETBOL LİGİ Galatasaray - Pınar Karşıyaka 20.00 CANLI
25 KASIM CUMARTESİ
BEKO BASKETBOL LİGİ Beşiktaş - Türk Telekom 15.00 CANLI
26 KASIM PAZAR
BEKO BASKETBOL LİGİ Casa TED Kolejliler - Fenerbahçe Ülker 15.00 CANLI
28 KASIM SALI
NBA Utah Jazz - Orlando Magic 04.00 CANLI

eyvah eğer maç cuma günü ise yine yiğter uluğ'nun garip yorumlarına mağruz kalıcaz

Arkadaslar takımımzı iiyii gidiyo da gitmesine pota altındaki adamlarımz hucmda nerdeyse hiç yok savunmada da fatih solak var sadece bu takımın yapacağı şeyler sınırlı.. Bu arada eskiş oyuncumuz Brain Boddicker takip ediyomda adam hiç 25 sayınn altına düşmüyo bu haftada telekoma 29 sayı atmış mc gowan gonderim onu alsak ne guzel olur ama bide holman ın yerine adam akıllı bi pivot bnde çok şey istedim galiba:)
o zamn bu takım şampiyonluğa oynar!!!!

cagdas' Alıntı:
Arkadaslar takımımzı iiyii gidiyo da gitmesine pota altındaki adamlarımz hucmda nerdeyse hiç yok savunmada da fatih solak var sadece bu takımın yapacağı şeyler sınırlı.. Bu arada eskiş oyuncumuz Brain Boddicker takip ediyomda adam hiç 25 sayınn altına düşmüyo bu haftada telekoma 29 sayı atmış mc gowan gonderim onu alsak ne guzel olur ama bide holman ın yerine adam akıllı bi pivot bnde çok şey istedim galiba:)
o zamn bu takım şampiyonluğa oynar!!!!

Her şey skor değil. Bir 4 numara değişikliği yapılacaksa gelecek oyuncu hiç savunma yapmayan Boddicker olmamalı bence. Savunmada yumuşak karnımız olur.

brianın yaptıgı savunma mcgowan dan farlı deil hemde lig ortasına gelmişiz böyle konuları konusmamız hoş olmaz takımımıza destek verirsek daha ii olur

rahatını kolayını bilmem ama bu macı almamız sart özellikle kolej macından sonra bu tur macları kaybetme kredimiz yok ligte ilk 7 takım birbirine cok yakın kopmalar bu haftadan sonra olusucaktır bizde farkımızı gostermeliyiz

gelmeye calısırım ama cuma aksamı iş cıkısı falan zor gözüküyo
hem elbise olayı hem yorgunluk
evden izlerim büyük ihtimalle

tabiki takımımza destek verecezde dediğin gibi sezonn yarısına geldik ben mc gowan la holman ın bi mac takıma bişey kazandırdığını gormedim surekli olarak holman iyi adam sakatlıktan çıktı eski haline donmesi bekleniyo diyolara ama adamın doneceğide yok :p

pınarkarşıyaka macıda ole cantada keklik falanda değil ayrıca arkdaslar bu takım yeni kuruldu ne yapacağı hiç belli olmaz be sene ole fazla hayelere kapılmayın ole :atki

Pınar karşıyakayı yeneceğimize gönülden inanıyorum.....Başarılar diliyorum takımımıza.....Ben şunu dile getirmek istiyorum...Her sene yapılan 4 yabancı transferlerinde sadece 1 tanesi adam gibi oynuyorum diğeri idare eder gibi... Geriye kalan 2 oyuncu ise hiçbir işe yaramıyorum... şu son üç sezona baktığımda yapılan 12 yabancı transferimiz var... Bunların en iyileri Başta Fitch ardından Malik Dixon diğeride küme düşemeye oynadığımız zaman kadroda olan kohc (yanlış yazmış olabilirim ) sarışın bi oyuncuydu üçlükleri süperdi... Bİz bunları elimizde tutabilseydik...İnanıorum ki şimdi bu sene ilk 4 deil tek başımıza şampiyonluğa koşardık....

Düşünsenize 1. Malik 2.oyuncu Fitch 3. Kohc 4.Burak S.(belki güzel bir transfer olabilir) 5. En büyük kozumuz Fatik Solak olurdu... yedektede Mitchell gibi cemal gibi tufan gibi oyuncularımz olduğu sürece avrupada bile başarı gelirdi...

Ben daha ne isterdim bu takımdan bu takım bizden istersi destek sevgi..Malik Sayı kaçırmazdı girerdi dağıtırdı..Fitch zaten görüyoruz tek baına takım.. Kohc Üçlük kaçırmazdı Burak sezgin zaten kaptanımız her zmn lazımdır bize..Fatih kule ya kaya insan potaya girmeye korkar....

ama bi düşünceydi benim için Ahhh ah çekiyorum başka bir şey deil...

MalibudA

Şöyle birşey var. Koch'u, Dixon'ı ve Fitch'i aynı anda takımda tutmak demek 1.5 milyon doların üzerinde para demek olurdu. Diğer oyuncularla takım bütçesi 2.5 milyon doları bulurdu ve Galatasaray Spor Klübü hiçbir zaman basketbol şubesine bu kadar para yatırmaz, Euroleague'i kazanacağımız kesin olsa bile. :)

işte bizdeki yönetimin başarısızlığı..Özhan Canaydın Basketbol oynamış bir insan olarak bu kadar vurdum duymazlık yapmamalıydı...Bİraz Basketbol şubesi destek çıkılsaydı..Adamları elimizde tutsaydık...Bu günlerde 4 şampiyonluğumuzu yaşamış yada yaşayacak durumda olurduk..... Biz koca 102. yılına girecek bir kulubüz... FC Galatasaray yazmıyor kapımızda biz her branşta varız...biraz destek görseydik..Herşey farklı olurdu ama

MalibudA

karşıyaka bugün sarsıldı biraz istifa haberiyle.bizim maça kadar bir antrenör bulmaları zor.bu kadar sarsıntı sayesinde biz ksk'yi yeneriz

Bu aslında biizm için kötü haber.Levent hoca ilginç bir sistemle kötü oynatıyordu takımı söylenenlere göre.
Maç cuma değilde pazar filan olsa.
Birde bayan takımının maçıyla yanyana yapın artık şu maçı !