Galatasaray Cemiyeti > Galatasaray Taraftarı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Murat dediğin gibi lise tarafı ilgi gösterebilir yeni yapılanmaya. Ancak yağmurlu bir çarşamba akşamı saat 20.00deki bir maç için asilzadelerden kaç tanesi o salonda yerini alır açıkçası ben de bu konudan çok şüpheliyim.

Murat İNAL' Alıntı:
Yok şimdi bu takımla ve "bazı" yapılandırma çalışmalarıyla cidden lise tarafı ilgi gösterebilir şubeye.
Fakat asıl sıkıntılar çok daha farklı olacaktır.
Murat Abi doğru diyorsunda bak sen daha iyi bilirsin liseden satacakları kombine kaçtane olur kaçı her maç gelir???
Bence sorun daha ziyade 'seyirci kartı' satıyorlar liseye biz ise taraftar kartı alamadığımız için isyan ediyoruz.Takımın hangisine dahaa çok ihtiyacı var acaba?

Lise tarafı ilgi gösterir Murat abi dediğin gibi varsayalım tüm maçlarada geliyolar yağmur çamur demeden, peki bizim ilgimiz ne olacak bizim sevgimiz, çıkarırlar adam gibi satışa kim almak istiyosa alır ama şurayı şurayı sadece liseliler alır demek saçmalık başka bişey değil.

bazı arkdaşlar inş 1 kişi gider maça işte dolmaz falan. abi siz tepkinizi kombine almayarak yapın ve maçlara 1 ytl vererek GİRİN. TAKIMI DESTEKLEYİN.ama 400 milyon vererek degil 1-5 milyon vererek. çünkü yönetim bunu hakediyor.ama armamız için maça gitmek zorundayız

YALNIŞMI DÜŞÜNÜYORUMMM??

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Çok garip ve değişik şeyler oluyor. Onur Abi'nin dediği gibi bu bir diyet ise. Çok ağır bir diyet bu. Bunun dönüşü nasıl olur bilemem?

Bunun dönüşü çok daha ağır olur Uğur.Bu takım 1 sene sonra 35000 kombine satmak durumunda kalacak.Bunun 10000'i VİP biletleri yani klubün asıl gelir elde edeceği koltuklar.Dediğim gibi liseliler alsa ala bunlardan 2000 tanesini alır sonra işte cefakar GS taraftarına yada şuanki bakış açısıyla 2. sınıf taraftar olan bizlere muhtaç olacaklar.Ama bu döneme kadar taraftarı böyle küstürürlerse ozaman işin sonu kötü.

Geçen seneki gibi bilet fiyatını düşürmeme ihtimalleri de var. Kombine alan "Abi" ler kızabilir sonra :)

Beyler ben savunmuyorum sadece mantık arıyorum.
Kötü olanakları düşünmek bile istemiyorum !

Konu başlığı ile bağlantılı ama içeriği ile pek bir bağlantısı olmayan bir olayı aktarayım.

Ali Sami Yen´le ilgili kombineler satışa çıktığında Ankara´dan bir yakınım kulübe direk katkıda bulunabilmek için (sezon boyunca gidebileceği maç sayısı en fazla 2-3) kapalı tribün kombinesi almaya karar verdi. Kulübü arayıp havale çıkaracağını, kombinenin adresine gönderilmesini istemiş ama böyle bir uygulamanın olmadığını ancak kulübe gelerek satın alabileceğini söylemişler. Ertesi gün İstanbul´dan bir arkadaşına havale çıkarıp kulübe gitmesini rica etmiş. Kulübe giden arkadaşının aldığı yanıt; yoğun ilgi nedeniyle satışlarımız bir süreliğine donduruldu (bitmedi). Kombineler belki bedelsiz belki çok cazip ödeme şartlarıyla liselilere verilmiş.

Ne mi oldu? Yakınım kulübe destek vermekten vazgeçip güzel bir tatil yaptı.

Kötü ihtimaller üzerine konuşmak istemiyorum ama şenlik kısmı çok ama çok fena olaylara gebe.
Hani polisler tribün önündeydi ya.. Artık tribünler arasında filan durur.

Beklerdim de bu kadarını değil...
Bu uygulamaya söylenecek çok söz var ama bu sözler hakaretten öteye geçmeyecektir nazarımda...
Lise'dir,tarihtir,benliğimizdir tamam ama ufak bir kısım pişkinin,insanların Lise'ye duyduğu bu saygıyı ve sevgiyi köreltmesidir beni en çok yaralayan...
Bunca emeğin karşılığı buymuş demek...
Kimse tehdit olarak algılamasın ama : Rüzgar eken fırtına biçer...
Çok hadise yaşanır bu sene çok...
Açık ve net : Bölündük..!
Ve artık çok ciddi tepkiler koyulmasının zamanı geldi...
Koca Galatasaray bir grup çıkarcının oyuncağı olamaz,halktan koparılamaz...

Yönetim İyi Basladıgı Bir Dönemi Afedersiniz ama Hüsranla kapatıyor Her Subede Yapılan transferler taraftarın yüzünü güldürürken bu kombine işi cok can sıktı..Bu ayrımlar Bizim bagıran ve destekleyen taraflarımızı cok üzdü ve takımı desteklememe kararı almasına sevk etti gercekde cok yazık ve günah

Galatasaray Liselilerin değil Halkın Takımıdır !

Herkes aklını başına alsın.Bizi bölmeye çalışmasın.Bizi Lise'den nefret ettirmesinler kardeşi kardeşe kırdırmasınlar. !

Söylencek çok şey var ama susmak en iyisi galiba...

Bu sene çok yıpratmaya çalışacaklar bazı konularda bizi,birlik olmalıyız derken içten yıkıldık...Gerçekten yazık...

bu üçüncü ayrı gündür ki, yazı yazıp sildiğim,

evet yine duygularımı bastırıyorum ve yazmıyorum.

Allah Islah Etsin

Murat Hoca roportajlarda eski basketbolcu abilerimizi bu sezon salonlarda görmek istiyoruz tarzı konuşmalar yapmıştı ancak bu kadarı çok fazla hemde çok fazla...

Ahmet Dedehayır Bey'de orada izlesin kardeş kardeş pardon Liseli liseli otursunlar.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Arkadaşlar biraz abartacağım belki bi çoğunuz güleceksiniz ama inanın bu yapılan insanhakları ihlali resmen.
Şamil abi bence söylediğin gayet mantıklı, resmen insan ayrımına gidiliyor. Liseden olmaları belki ayrıcalık tanınmasına neden olabilir ama bir sene boyunca her türlü eziyete rağmen o koltuklarda oturan daha doğrusu her maç polisler tarafından oturtulmamaya çalışan taraftara karşı hakarettir. Polisin bu davranışlarına karşı yönetimden destek beklenirken, yönetimin bu yaptığı köstek olmaktan başka bir şey değil.
Belki de yönetim bizi düşünmüştür, bu kadar sert yaklaşmayalım. Polislerden bir sene daha eziyet çekmeyelim diye oradan bize kombine verilmiyordur, kimbilir...

arkadaşlar,sızlanıp durmayın
eğer bi gücünüzün ve bi sözünüzün geçtiğine inanıyorsanız protesto edin ,gitmeyin maça ters pankart asın,susun bağırmayın veya bağırın yönetim aleyhine,bak nasıl işler değişiyor,bu takımın sahibi biziz bak maçlara giden insanların zaten 500-1000 arası en az yüzde 70 i bu forumdan koyun tepkinizi yapacak bişey yok :(
zaten o koltuklara kimseyi oturturmazlar merak etmeyin an fazla bi hafta dır bu olay bknz bilmem kaç senesi kapalıyı numaralı yaptılar bursa maçıydı sanırım ilk maç bi o maçta uygulandı sonra yavaş yavaş olay gevşedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...