Galatasaray-Darüşşafaka 77-82

Re: Ayrıntılar...

uAtahan' Alıntı:
alan_savunması_dixon' Alıntı:
uAtahan' Alıntı:
[quote="alan_savunması_dixon":c30a8]..Ayrıca Tribün liderlerinebir önerim var...saolndaki bazı gruplar(ultrAslan-tayfa gibi)bu gruplar herpsi beraber anlaşıp aynı yerde toplansınlar hep orgütlen me iyi olur hemde rakibin fazla taraftarıolmaması nedeniyle alışık olunmadık baskılar yapabiliriz....Ayrıca daçka hücuma çıktığında reklam panolarında aziz yıldırım var mış gibi vurmanızı dilek ve temmeni ederim...kısacası daçka 3 haftadır yeniliyor 4.geliyor....oyy

kardeşm ultrAslan ztn tayfa oluo gs tribünlerinde 1tane grup vardır oda ultrAslandır tayfada uA dır ultrAslanda takımını bazen 70.000kişi bazen 5kişi ama her yerde destekler
Bak kardeşim bunları bana anlatmanın alemi yok...bunları artık malüm takımda bilio..bu grupların hepsi ultrAslan adını almıştır ama ultrAslandan sonra Kendileri 1 isimm koymuştur...ultrAslan-...... <- bu grupların bir amigoları var muhtemelen bu grupların amigoları birleip ahmat cömerte gelen az taraftar birleşse daha büyük atmosfer oluştururuz dedik..ama sen 70.000 binden bahsediyosun...bu olay zaten ahmet cömertte gerçekleşeceği için bende bir önerge sürdüm ama sen hala bu yazıyı 1 kez okuyarak bana cevap veriyosun....1 daha oku!!!!!! :D
yazıdını okudum 2kes 8) ztn bana anlatmana gerek yok ultrAslan.... gruplarını ;) o bahsettiin uA_(uni-karsı-BH-sultans vb.) grupların hepsi tek bi yerden yönetilio ztn hepsi iletişim halinde yoksa adı uA olamazdı 70.000 dediimde uA takımını asla yanlız bırakmaz ahmet cömertede gelir geldide ama 5kişi ama 5.000 kişi anladn sn bi kez daha oku bnce ;)[/quote:c30a8]Ya sen benim dediğin olayı çarpıtıyosun ve yeni yeni polemikler yaratmaya çalışıyosun...Tuborg maçına gittiysen gruplar ayrı ayrıydı ve kopkluklar vardı...Ayrıca ultrAslan ların hepsi irtibatta ama hepsi beraber değiller...yani eğer bir pankart operasyonu varsa birbirinden habersizler....Zaten sana şimdi bunları anlatmak değmez...Uzatmayalım...tmm mı kardeşim...Buarada banvit ülkeri yenio..ilk yarı

ahmet cömertteki maçlarda 3 tribün oluyor...sami yen de bile paso bağıran 3 tribün yok...
bunun bence hem pozitif yanı hem de negatif yanı var...
mesela gruplar belli....bir grup 2. 3. maçı fazla anlamayan...
bir grup topluca gelmiş....
diğer grupta kemik adamlardan oluşan futbol maçlarından birbirini tanıyan vede basket maçlarına da çoğunlukla gelen taraftar...sen bunların hepsini birleştirirsen güzel olmaz sorunlar çıkabilir...
bir tribün sustuğunda diğeri başlıyor karşılıklı tezahüratlar güzel...
olumsuz yanlarıda var tabiki...

selim53' Alıntı:
ahmet cömertteki maçlarda 3 tribün oluyor...sami yen de bile paso bağıran 3 tribün yok...
bunun bence hem pozitif yanı hem de negatif yanı var...
mesela gruplar belli....bir grup 2. 3. maçı fazla anlamayan...
bir grup topluca gelmiş....
diğer grupta kemik adamlardan oluşan futbol maçlarından birbirini tanıyan vede basket maçlarına da çoğunlukla gelen taraftar...sen bunların hepsini birleştirirsen güzel olmaz sorunlar çıkabilir...
bir tribün sustuğunda diğeri başlıyor karşılıklı tezahüratlar güzel...
olumsuz yanlarıda var tabiki...
Doru sevgili aslan taraftar olayın hiç bu tarafından düşünmedim...ok..ben hep o sürekli bağıranlardan olucam.

uAtahan' Alıntı:
[quote="alan_savunması_dixon":0faae]
uAtahan' Alıntı:
[quote="alan_savunması_dixon":0faae]..Ayrıca Tribün liderlerinebir önerim var...saolndaki bazı gruplar(ultrAslan-tayfa gibi)bu gruplar herpsi beraber anlaşıp aynı yerde toplansınlar hep orgütlen me iyi olur hemde rakibin fazla taraftarıolmaması nedeniyle alışık olunmadık baskılar yapabiliriz....Ayrıca daçka hücuma çıktığında reklam panolarında aziz yıldırım var mış gibi vurmanızı dilek ve temmeni ederim...kısacası daçka 3 haftadır yeniliyor 4.geliyor....oyy

kardeşm ultrAslan ztn tayfa oluo gs tribünlerinde 1tane grup vardır oda ultrAslandır tayfada uA dır ultrAslanda takımını bazen 70.000kişi bazen 5kişi ama her yerde destekler
Bak kardeşim bunları bana anlatmanın alemi yok...bunları artık malüm takımda bilio..bu grupların hepsi ultrAslan adını almıştır ama ultrAslandan sonra Kendileri 1 isimm koymuştur...ultrAslan-...... <- bu grupların bir amigoları var muhtemelen bu grupların amigoları birleip ahmat cömerte gelen az taraftar birleşse daha büyük atmosfer oluştururuz dedik..ama sen 70.000 binden bahsediyosun...bu olay zaten ahmet cömertte gerçekleşeceği için bende bir önerge sürdüm ama sen hala bu yazıyı 1 kez okuyarak bana cevap veriyosun....1 daha oku!!!!!! :D
yazıdını okudum 2kes 8) ztn bana anlatmana gerek yok ultrAslan.... gruplarını ;) o bahsettiin uA_(uni-karsı-BH-sultans vb.) grupların hepsi tek bi yerden yönetilio ztn hepsi iletişim halinde yoksa adı uA olamazdı 70.000 dediimde uA takımını asla yanlız bırakmaz ahmet cömertede gelir geldide ama 5kişi ama 5.000 kişi anladn sn bi kez daha oku bnce ;)[/quote:0faae]...Zaten sana şimdi bunları anlatmak değmez...Uzatmayalım...tmm mı kardeşim... [/quote:0faae]
bncede uzatmayalm bana anlatmak değmez ;) ;) bi gün maçta görüşür yüz yüze tartısırıs :p ama bana anlatmak değmez bnm bisi bildiim yok ;) 8) :muhaha
ama sunu sölemek istiorum çok sey biliomus gibi konusma ltfn duyan 15yasındasın 28senedir tribündesin sanıcak ;)

uAtahan' Alıntı:
uAtahan' Alıntı:
[quote="alan_savunması_dixon":09559]
uAtahan' Alıntı:
[quote="alan_savunması_dixon":09559]..Ayrıca Tribün liderlerinebir önerim var...saolndaki bazı gruplar(ultrAslan-tayfa gibi)bu gruplar herpsi beraber anlaşıp aynı yerde toplansınlar hep orgütlen me iyi olur hemde rakibin fazla taraftarıolmaması nedeniyle alışık olunmadık baskılar yapabiliriz....Ayrıca daçka hücuma çıktığında reklam panolarında aziz yıldırım var mış gibi vurmanızı dilek ve temmeni ederim...kısacası daçka 3 haftadır yeniliyor 4.geliyor....oyy

yazıdını okudum 2kes 8) ztn bana anlatmana gerek yok ultrAslan.... gruplarını ;) o bahsettiin uA_(uni-karsı-BH-sultans vb.) grupların hepsi tek bi yerden yönetilio ztn hepsi iletişim halinde yoksa adı uA olamazdı 70.000 dediimde uA takımını asla yanlız bırakmaz ahmet cömertede gelir geldide ama 5kişi ama 5.000 kişi anladn sn bi kez daha oku bnce ;)
...Zaten sana şimdi bunları anlatmak değmez...Uzatmayalım...tmm mı kardeşim... [/quote:09559]
bncede uzatmayalm bana anlatmak değmez ;) ;) bi gün maçta görüşür yüz yüze tartısırıs :p ama bana anlatmak değmez bnm bisi bildiim yok ;) 8) :muhaha
ama sunu sölemek istiorum çok sey biliomus gibi konusma ltfn duyan 15yasındasın 28senedir tribündesin sanıcak ;)[/quote:09559]Tamam grşürüz mutlaka..bazı insanlar vardır galatasarayın büyüklüğünü 28 senede kavrayamaz ...bazı insanlar vardır..2 3 senede galatasayın sevgilisi olur..13 yaşında cocuğa yakışmıo :D ...bana ters konuşma..galatasarylıyım ben...sen de öylesin..Hatamız var sa eyvallah..Sende polemikler yaratma bu gece telegol de adnan aybaba şerefsizini izle yine galatasarayıma laf atıcak o şerefsizi bir görsem.....

bence çok zor bir maç olacak çünkü daçka gerçekten çok hızlı basket oynuyor ama favori biziz ama tuborg maçından daha zor bir maç olacak bana göre ama kazanan yine biz olacaz if5 deplasmanda kaybetcek bizde onların üstüne çıkmış olacaz

Saati 18 se NTV verebilir.Umarımda verir izleriz.

Daçka benim en beğendiğim takımların başında geliyor TBL de.
Ahmet Çakı çok iyi işler yapıyor.

Umarım yayınlanırda güzel bir maç seyrederiz.

bu maç ile çıkışımızı devam ettirelim.HADİ ASLANLAR :atki

Daçka kötü gidiyor, bu yüzden oldukça asilacaklardir maça. Tekel ile oynadiklari maçi izledim, yaklasik 30 sayi geriden gelip neredeyse alacaklardi maçi. Gilbert inanilmaz bir üçlük yüzdesiyle oynamisti o maçta. Gibbs dis atislari iyi olan bir uzun. O da disardan katki sagliyor. boyali alanda oldukça etkili. tuborg maçindan önce oldugu gibi yine zor maç diyeyim. umarim yanilirim ve yine maçi kolay aliriz.

bu arada daçka'yi yenersek fenerbahçe'yi ilk yari itibariyle geride birakma yolunda önemli bir adım atmis oluruz. fb bu hafta besiktas'la oynuyor. sonra da karsiyaka ile oynayacaklar. Hedef simdilik 6.'lık...

Y a şu ntv ye uyuz oluyorum hep dandik takımlarla oynadığımız maçlaro veriolar ..hafta ortası maça gideiyoruz versene tv ye saçlamalık ya...

galatasaray-darusafaka

arkadaslar ben ahmet comertte hic mac izleyemedim oraya nasil gidebilirim bilmiyorum suadiyede oturuyorum bi zahmet yol tarifi yapabilirmisiniz bu?(ozel arabam yok)

Re: galatasaray-darusafaka

volkan alpaslan' Alıntı:
arkadaslar ben ahmet comertte hic mac izleyemedim oraya nasil gidebilirim bilmiyorum suadiyede oturuyorum bi zahmet yol tarifi yapabilirmisiniz bu?(ozel arabam yok)

Bostancı sahilden denizotobüsü ne bin ve Bakıykoy' de in. Sonrasında ise üst gecitten sahilyolunun diğer tarafına geçip taxi ye bin. Yakın zaten 3 YTL yazar yazmaz.

Bu arada bu sezon İstanbul' da ilk defa maç kaçıracağım. Hafta içi 18.00' de maç oynanmasına karşı çıkmayan zihniyete selamlar ....

Re: galatasaray-darusafaka

ARdaQue' Alıntı:
volkan alpaslan' Alıntı:

Bostancı sahilden denizotobüsü ne bin ve Bakıykoy' de in. Sonrasında ise üst gecitten sahilyolunun diğer tarafına geçip taxi ye bin. Yakın zaten 3 YTL yazar yazmaz.

Bu arada bu sezon İstanbul' da ilk defa maç kaçıracağım. Hafta içi 18.00' de maç oynanmasına karşı çıkmayan zihniyete selamlar ....

Bütün maçlar haftaiçi sayın başkan malum haftasonu yılbaşı ;)

Bogazicili' Alıntı:
18.00'de maç mı olur hakikaten ya TV'den bile izleyemeyeceğiz demektir bu yetişemeyiz ki :(

yayın yok zaten..

Çarşamba günü saat 20:00’da Beşiktaş – Fenerbahçe; Cuma günü saat 20:00’da Ülkerspor - Mersin Büyükşehir Belediyesi maçları NTV’den canlı ekrana gelecek.