Galatasaray-Darüşşafaka 77-82

saat 18.00 da mac mı olur. kımse gelmesın dıyemı yaptılar bılınmez ama ben ısten 17.30 da cıkıp yetısırım maca. zaten ben ntv'nın nasıl mac verdıgını anlamadım. bı ıkı kere seyrettım. sadece macları yayınlıyo ve bıtıyo. anlamadım.
neyse galatasaray ıcın ısten kacılır. galatasary ıcın maastan kesılır.
olumune galatasaray...... :atki :atki

Re: galatasaray-darusafaka

arsameia' Alıntı:
ARdaQue' Alıntı:
volkan alpaslan' Alıntı:
arkadaslar ben ahmet comertte hic mac izleyemedim oraya nasil gidebilirim bilmiyorum suadiyede oturuyorum bi zahmet yol tarifi yapabilirmisiniz bu?(ozel arabam yok)

Bostancı sahilden denizotobüsü ne bin ve Bakıykoy' de in. Sonrasında ise üst gecitten sahilyolunun diğer tarafına geçip taxi ye bin. Yakın zaten 3 YTL yazar yazmaz.

Bu arada bu sezon İstanbul' da ilk defa maç kaçıracağım. Hafta içi 18.00' de maç oynanmasına karşı çıkmayan zihniyete selamlar ....

Bütün maçlar haftaiçi sayın başkan malum haftasonu yılbaşı ;)

Yılbaşının normal haftasonu tatilinden ne farkı var ki hah . Benim eleştirim hafta içi olayına değil; hafta içi olsa bile saat 20.00' de olmalıydı, 18.00 de degil.

Daçka nın ve bizim gidişata bakarsak kazanmamız gereken bir maçtı.İlk yarıda 50 sayıya yakın yememiz pek hoşuma gitmedi.Maçı izleyenlerin maç yorumlarını bekliyoruz.

Beyler 82 -77 kaybettik ama sağlık olsun savunmamız kesinlikle kötüydü herhalde.....yeter gnderin artık şu fatih solağı doğru dürüst adam bulun...

alan_savunması_dixon' Alıntı:
Beyler 82 -77 kaybettik ama sağlık olsun savunmamız kesinlikle kötüydü herhalde.....yeter gnderin artık şu fatih solağı doğru dürüst adam bulun...

yeter be kardeşim yeter be
ya adam akıllı yazcaksan yaz yada yazma birdaha sıkıldım senin yazılarından
seyretmedğin maç hakkında ne Fatih Solak gitsin diyosun
saçma sapan yazıların sürdükçe atılcaksın forumdan haberin olsun
bu son uyarı sana dikkatli yaz bundan sonra ne yazcaksan
insanlarlada forum içinde düzgün konuş cevap vercekken seviyeyi bozma

Tequila' Alıntı:
alan_savunması_dixon' Alıntı:

yeter be kardeşim yeter be
ya adam akıllı yazcaksan yaz yada yazma birdaha sıkıldım senin yazılarından
seyretmedğin maç hakkında ne Fatih Solak gitsin diyosun
saçma sapan yazıların sürdükçe atılcaksın forumdan haberin olsun
bu son uyarı sana dikkatli yaz bundan sonra ne yazcaksan
insanlarlada forum içinde düzgün konuş cevap vercekken seviyeyi bozma
Bu uyarıları inşallah benim atıştığım kişilerede söylüyosundur..fatih solağa gelince...oynadığı 2 dakika attığı syı 2 6 7 atarsa şaşırırım...bu forumda önder abi saydığım ADAM lardan...Helal olsun o adama ...tamam foruma bundan sonra siteye falan takılmıcam fazla...ara sıra..fatih solak.................. koruyacağınıza Halil üneri koruyun....Not:Beni forumdan atarsanız ben yine bir şekilde girerim ....Kusra Bakmayın Sevgili Adminler...Fatih Solak hakkında Söyledikleri Sadece bu forum içinde...Moralim Acaip Bozuldu..Okulumdan İlk geldiğimde Gelir gelmez Girdiğim ve 6 7 sAAT girmediğim siteyi de Aldınız elimden.....Saygılarımla...Kırdığım kişiler kusra bakmasın ama bazı insanlar hakediyor sanırım....Canlı yayın forumunda küfür edeni de uyarmışınız dır umarım...

Edit: Küfür edenler uyarılmıştır oyuncumuzada hakaret ettiğin için ceza aldın forum yönetimi tarafından...

kötü oldu gerçekten, 6-6 ve 5-7 sınırında çok takım birikecek yarınki maçlardan sonra...

kolej, erdemir ve fb maçlarını kazanırsak devreyi çok avantajlı bitiririz...

canları sağolsun biraz rehavet ve yorgunluk olmuş olabilir... arada iyi dinlenip tekrar oyunlarına konsantre olurlarsa 3 maçlık galibiyet serisiyle ilk devreyi kapatırız diye düşünüyorum...

bu arada alan savunması malik kimse sana çık demiyor forumdan. Sadece yazdığın yazılara dikkat et...Seviyeyi düşürme...