Galatasaray - Eskişehir

Çok dikkat etmek gerekiyor çok.Tello çok formda.Kamara ne zaman ne yapacağı belli olmayan birisi,özel önlem alınmalı.Necati'yi biliyoruz zaten,bize karşı çok hırslı oynar hep.Alper-Hürriyet-Veysel 3lüsü ortasaha da canımızı çok yakabilir.

Muslera-Eboue-Semih-Danny-Riera-Melo-Hamit-Selçuk-Emre-Umut-Elmander 11 ile çıkmamız lazım...

Aman Dikkat !!!

Çok zor bi maç olacağını düşünüyorum. Özellikle morâl ve hakimiyet açısından 3 puan şart. Yoksa küçükten çalkantılar başlayabilir. Hakederek güzel bir galibiyet alırız inş.

Bal yapmayan arı misali debelenip duruyoruz yine. Kaç maçtır bir türlü açamıyoruz o kiliti. Bunu görüp, oyunumuzu çözen rakiplerde kapanıp kontradan gol arıyor. İşimiz zor.

Birisi bizim ne oynadığımızı söylesin sistemimizi söylesin lütfen ben ne futbolu oynadığımızı bilmiyorum. ayrıca melo insanların sevgisini sömürüyor ciddiyetsiz bir karakter.

Tamam takım ilk yarı itibari ile iyi oynamıyor fakat futbol benim bildiğim 100 metre bir alanda oynanan bir oyun. Biz artık neredeyse her maçımızı 50 metre bir alanda oynamak zorunda kalıyoruz. Yani 50 metre alanda, Muslera ve en gerideki 2 adamımız haricinde -ki bazen onalrda dahil oluyor- toplam 19 kişi. Eskişehirspor için 1 puan iyi bir sonuç olabilir ama futbolu bu kadar çirkinleştirmeye de hakları yok. Ben defans yapan, savunma ağırlıklı takımları da severim ama defansta 2 kalas dan dun topa vursun, taç atışında 30 saniye çalmak için uğraşsın karşıdaki takım ne yapabilir ki ? Bunlar gibilerin tek imha silahı 1 adet gol. O zaman seve seve açılmak zorunda kalıyorlar..

Tamam takım ilk yarı itibari ile iyi oynamıyor fakat futbol benim bildiğim 100 metre bir alanda oynanan bir oyun. Biz artık neredeyse her maçımızı 50 metre bir alanda oynamak zorunda kalıyoruz. Yani 50 metre alanda, Muslera ve en gerideki 2 adamımız haricinde -ki bazen onalrda dahil oluyor- toplam 19 kişi. Eskişehirspor için 1 puan iyi bir sonuç olabilir ama futbolu bu kadar çirkinleştirmeye de hakları yok. Ben defans yapan, savunma ağırlıklı takımları da severim ama defansta 2 kalas dan dun topa vursun, taç atışında 30 saniye çalmak için uğraşsın karşıdaki takım ne yapabilir ki ? Bunlar gibilerin tek imha silahı 1 adet gol. O zaman seve seve açılmak zorunda kalıyorlar..

İyi güzel hoş ama senede böyle en az 25 maç oynucaz.O kilidi açıcaksın bi şekilde.takımlar bizi çözmüş ordu braga eskişehir maçları birbirinin kopyası

dany hariç tüm transferlerimiz fiyasko.son olarak muslera sen bitanesin yarın ben avrupaya gitmek istiyorum desen kimsenin ses çıkarmaya hakkı yok.

Oyuna sonradan giren kurtarıcımız Sercan. Ben daha da birşey söylemiyorum..

Milan Baros sanırım Fatih Terim'in dedesini falan vurdu. Bu kin ve nefret başka türlü anlatılamazdı.

Savunma evlere şenlik. Cris kaplumbağa hızında yahu biz bu adamı neden aldık neden oynatıyoruz ?

Hamit altı pas üzerinden tribünlere gönderdiği top maçın döünm noktasıydı bomboş kale tamam defans var ama o pozisyon gol olmalıydı Hamit klasında bir isme yakışmadı. Amrabat Hasan ŞAŞ son jubile döneminde topuz ezip durduğu kendi ekseninde çalımlar atmaya çalıştığı takımın el freni olduğu halde, Amrabat oyuna hareketlilik getirdi ama sırıtıyor halen...

Melo yaptığı tatilin acısını çektiriyor hem lig hem şampiyonlar ligi için zararımıza oldu uzun tatili...

Eskişehir bir kez geldi gol yedik ceza alanında Muslera tek başına çırpınıyor bir Cris var yardım eden Riera - Eboue - Dany ortada yok, savunma sıkıntısı var...

Genel olarak iyiydik ikinci yarı hak etmedik 1 puanı üzüldüm gerçekten kaybettiğimiz 2 puana :(

Dönüşte metroyu beklerken ''Maçtan sonra Taksim'e bali çekmeye'' diye bağıran arkadaş dışındaki pek çok şeyi unutmak istiyorum.

muslera'nın mactan sonra kosarak soyunma odasına gitmesi süperdi. Yerinde olsam soyunma odasında hiçbirinin yüzüne bakmaz dusumu alır ceker giderdim..

Neyse umutsuzluğa kapılmaya gerek yok. 34 maçın hepsini kazanacak değiliz elbette. Form düşüklüğü olacaktır mutlaka, bu durumdan da kurtulur yolumuza devam ederiz. Geçen sezonu hatırlayın; benim hiç ümidim yokken takım uyum sağlayınca o kadroyla bile 9 puan fark atmıştık. Biraz ritim bulmamız yeterli olur.