Galatasaray - Karpaty Lviv | UEFA AL. Playoff 1. Maç

Bilet fiyatları normal arkadaşlar. Kale arkası kombineyi 400 TL'ye sattılar. 8 lig maçı 2 kupa 2 avrupa etti 12 maç. Ben sezon başından parayı hemde peşin evreyim maç başına 33 TL'ye seyredeyim. Böyle maç seçip gitmek isteyen bir kısım taraftara daha ucuza bilet verirlerse olmaz. Bu hesabı yapmışlar Yeni Açık 35 Eski AÇık 45 olmuş. Eğer klüp bu detayı atlasaydı Aslantepe de kombine alırken insanlar bunalrı düşünürdü.

Sühan Cem' Alıntı:
Bilet fiyatları normal arkadaşlar. Kale arkası kombineyi 400 TL'ye sattılar. 8 lig maçı 2 kupa 2 avrupa etti 12 maç. Ben sezon başından parayı hemde peşin evreyim maç başına 33 TL'ye seyredeyim. Böyle maç seçip gitmek isteyen bir kısım taraftara daha ucuza bilet verirlerse olmaz. Bu hesabı yapmışlar Yeni Açık 35 Eski AÇık 45 olmuş. Eğer klüp bu detayı atlasaydı Aslantepe de kombine alırken insanlar bunalrı düşünürdü.

ben yeterli desteği maddi manevi yeterki kadar veriyorum..
ama 45 tl çok para.bu takımı izlemek için 45 tl vermem ben.
ne kadar ekmek,o kadar köfte..

Sühan Cem' Alıntı:

Sühan Abi belki normal ama şu durum için anormal bi para olduğunu söylemem gerekiyor.Yani takım iyiyken şu tribünü 90 tl yapsa içim acımaz verir parasını alırım ancak şu takımın şu halinde 40 tl de yapsalar çok gelir bana.
Ya da şu forma alırken hala kendimi enayi gibi hissetmemin de etkisi vardır tabi bunda.

Ülke gerçeği anlamında 45 TL'nin çok para olduğuna katılıyorum Tolga. ama kombine'yi yarım sezonluk 400'e verdiğin an tek maçlık biletleri kombine alanın maç başına gelen parası ile aynı seviyede tutamazsın. Şimdi Aslantepede kale arkası üst kat yarım sezon 500-600 lira olacak sanırm. o zaman avrupada da devam etmediğimizi ve kupada bir maç oynadığımızı düşünsek 10 maç için 600 den maç başına 60 lira vermiş oalcağız. Kİ kombineler 1.5 senelik satılacak. Yani bu fiyatları belirleyenler hangi ülkede yaşıyor diyecğeim. O sırada taraftarın beklentilerini düşüneceğim kararsız kalıyorum.

Yani biletler pahalı diyenlere haksızsınız demiyorum yanlış olmasın.

Sercan Karabıçak' Alıntı:
Çok zor bir maç bizi bekliyor,hiç kolay olmayacak.

Karpaty bu hafta deplasmanda FC Shakhtar Donetsk'e 1-0 mağlup oldu,onlara bile kök söktüren bir takım.

Maç boyunca çok dikkatli olmak gerek.

Avrupa ligi ile kendi ligleri arasında çok fark var. Bu bizim içinde geçerli ki bizim oyuncuların olaya nasıl baktığını biliyoruz, son mağlubiyetten sonra hırs daha fazla olacaktır.

Avrupa tecrübemiz ile işi burada bitiririz. Kewell, Baros, Ayhan avrupa tecrübeleri bilr rakipten kat kat fazla ki onlarında daha toy bi takım olduğunu düşünürsek öyle ah vah dememiz gerekmez...

Tabii Bursaspor maçı daha sert olacaktır orası kesin...

sühan abi

aslına bakarsan aslantepe için 60 tl,alisamiyen'in 45 tl'snden çok daha uygun..
stadları arasında ki dağlar kadar farkı göz önüne alınca, aslantepe için yaptığın hesap çokta mantıksız değil ki;

büyük ihtimalle aslantepe'de kale arkaları 50 tl'yi de geçmez.
o zaman alisamiyen'I 45 tl yapmanın aklı mantığını göremiyorum..

Maça kadar 2 oyuncu alacağımız konşuluyor. (Gerçi o konuşma hiç bitmedi) Maça ilgi az gibi gözüküyor o transferlere güvenerek rakamları arttırmışlardır. :) Transfer olrusa tribünde dolu olur.

Sühan Cem' Alıntı:
Maça kadar 2 oyuncu alacağımız konşuluyor. (Gerçi o konuşma hiç bitmedi) Maça ilgi az gibi gözüküyor o transferlere güvenerek rakamları arttırmışlardır. :) Transfer olrusa tribünde dolu olur.
Abi OFK maçından sonra'da alınıyodu o hikaye sürer daha efsaneleşicek artık her maçtan sonra transfer yapılacak. :)

G.Saray'ın rakibi şike yapmış

Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi Play-Off turundaki rakibi Karpaty Lviv'in, 2008 yılında Ukrayna Ligi'nde oynadığı bir maçta şike yapıldığı gerekçesiyle 9 puanı silindi.

Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi Play-Off turundaki rakibi Karpaty Lviv'in, 2008 yılında Ukrayna Ligi'nde oynadığı bir maçta şike yapıldığı gerekçesiyle 9 puanı silindi. Ukrayna Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamada, 2008 yılında Metalist Kharkiv ile Karpaty Lviv takımları arasında yapılan lig maçında şike yapıldığının tespit edildiği için her iki takımın da 9 puanının silindiği belirtildi. Ayrıca Karpaty Lviv'in o dönemki savunma oyuncusu Sergei Lashchenkov ile Metailst Kharkiv'in teknik direktörü Yevhen Krasnikov da sahalardan ömür boyu men edildi. Takımın diğer oyuncuları ise 5 ile 10 bin dolar arasında para cezalarına çarptırıldı.

Karpaty Lviv'in 4-0 kaybettiği karşılaşmada Lashchenkov kırmızı kartla oyun dışı kalmıştı. Lashchenkov'un şu an Azerbaycan Birinci Ligi takımlarından Olimpik Bakü de forma giydiği kaydedildi.

Metalist Kharkhiv'in ardından ligde 6. sırada yer alan ve bu ceza sonrası puan tablosunda son sıralara gerileyen Karpaty Lviv, perşembe günü Ali Sami Yen Stadı'nda Galatasaray ile UEFA Avrupa Ligi Play-off turu ilk maçında karşılaşacak.

Karpaty karisti, umarim olumsuz etkilenirler bu durumdan :)
Kaynak AA.

Futbolda-sike-skandali.jpg

ŞİKECİ Karpaty Lviv

Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi Play-Off turundaki rakibi Karpaty Lviv'in, 2008 yılında Ukrayna Ligi'nde oynadığı bir maçta şike yapıldığı gerekçesiyle 9 puanı silindi. Ukrayna Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamada, 2008 yılında Metalist Kharkiv ile Karpaty Lviv takımları arasında yapılan lig maçında şike yapıldığının tespit edildiği için her iki takımın da 9 puanının silindiği belirtildi. Ayrıca Karpaty Lviv'in o dönemki savunma oyuncusu Sergei Lashchenkov ile Metailst Kharkiv'in teknik direktörü Yevhen Krasnikov da sahalardan ömür boyu men edildi. Takımın diğer oyuncuları ise 5 ile 10 bin dolar arasında para cezalarına çarptırıldı.

Karpaty Lviv'in 4-0 kaybettiği karşılaşmada Lashchenkov kırmızı kartla oyun dışı kalmıştı. Lashchenkov'un şu an Azerbaycan Birinci Ligi takımlarından Olimpik Bakü de forma giydiği kaydedildi.

Metalist Kharkhiv'in ardından ligde 6. sırada yer alan ve bu ceza sonrası puan tablosunda son sıralara gerileyen Karpaty Lviv, perşembe günü Ali Sami Yen Stadı'nda Galatasaray ile UEFA Avrupa Ligi Play-off turu ilk maçında karşılaşacak.

AA

Bu olaydan sonra avrupa kupalarından da men edebilme imkanı var mı acaba bilgisi olan bilgilendirebilir mi?

Semih Çiğdem' Alıntı:
Bu olaydan sonra avrupa kupalarından da men edebilmi imkanı var mı acaba bilgiis olan varsa bilgilendirebilirmi?

Yok öyle bir sonuç.
Zaten suç yeni bulunmuş, onun UEFA'yı ilgilendiren bir işlemi varsa bile onun gitmesi dosyanın incelemeye alınması,cezanın kararlaştırılması falan biz turu çoktan geçmiş oluruz. ;)

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
[quote="Semih Çiğdem":33bbea3r]Bu olaydan sonra avrupa kupalarından da men edebilmi imkanı var mı acaba bilgiis olan varsa bilgilendirebilirmi?

cezanın kararlaştırılması falan biz turu çoktan geçmiş oluruz. ;)[/quote:33bbea3r]

Diyorsun. Rahatlığına bayıldım doğrusu aga. :)

Bu arada maça hangi forma ile çıkacağız merak ediyorum.
Bu sefer parçalı giyeriz herhalde...

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Doğan SAĞLAM":3saeraa9]cezanın kararlaştırılması falan biz turu çoktan geçmiş oluruz. ;)

Diyorsun. Rahatlığına bayıldım doğrusu aga. :)

Bu arada maça hangi forma ile çıkacağız merak ediyorum.
Bu sefer parçalı giyeriz herhalde...[/quote:3saeraa9]

Rahatım aga.Bizim takım avrupada farklıdır tek ve en sağlam umudum bu ;)

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Rijkaard basın toplantısı yapıyor Cana dizinden sakatlık geçirmiş.

Frank Rijkaard;Sabri,Çağlar,Pino,Elano ve Cana sakatlıklarından dolayı oynayamayacak.