Galatasaray-P.Karşıyaka(01-10-2006)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
P.Karşıyaka - G.Saray CafeCrown (Recep Ankaralı, Altuğ Köselerli, Elçin Demir)
01-10-2006 pazar sky turk'ten naklen yayınlanıyor....
haydi aslanlar 2 de 2 yapalım vede bir üst turu garantiliyelim...

yeneriz inşallah
karşıyaka yı canlı izlemiş olan varsa biras anlatabilirler mi?

Bakalım 1 haftada takım aşama kaydetmişmi,dikkatle izleyecem..özellklede birebir ve takım savunmamız..bide mcgowen..ben hala tam emin değilm bu adamdan,çünkü bu sene ligde çok üstdüzey uzunlar var..onlarla başa çıkabilirmi..soru işareti bence..neyse bakalım,başarılar aslanlarımıza

ozan' Alıntı:
Bakalım 1 haftada takım aşama kaydetmişmi,dikkatle izleyecem..özellklede birebir ve takım savunmamız..bide mcgowen..ben hala tam emin değilm bu adamdan,çünkü bu sene ligde çok üstdüzey uzunlar var..onlarla başa çıkabilirmi..soru işareti bence..neyse bakalım,başarılar aslanlarımıza

Üst düzey uzunlarla basa cıkacak ilk kişi Mc değil diğer gercek uzunlarımızdır Mc Power-FORVET oyuncusu pozisyonları karıstırmayalım

Pınar Karsıyaka kadro olarak bize göre çok sınırlı 2.Devre macı koparacağımızı düşünüyorum Oyak Macından daha kolay olacak gibime geliyor.

artık maça 2 saat kaldı sabırsızlıkla bekliyom hadi aslanlar alın şu maçı!! :atki :atki eski oyuncumuz serhat çetin de oynucak :eek:key

serhatı niye verdik biz?
----------------------------
mitchell gerçekten iyiye benziyor...
----------------------------
2-3te tolga ve tufan yi işler yapacak gibi...

ışık varmış heyecan bastı beni :)

iyi oynuyoruz böyle giderse farklı alacağız bu maçı!

Mactan sora uzun bı yorum yapcam ama sımdılık solemek ıstedıgım bu takım ılk yarıdakı oyunuyla lıge hazır bı goruntu vermedı..
Kolay rakıpler karsısında cok ıı oynar ama ben efes fener bjk gıbı takımlara karsı ne yapar kesın kazanır dıemıorum ..
Uzun bı acıklama mac sonu :)

şimdi bana kızacaksınız ( hepiniz olmasa da bi kısmı) az çok basketboldan anlayan insanlarız allah aşkına bu takımın bu oyunla ilk 2 ye girme şansı nedir bir kere fb efes hatta mersin bş gibi fırsatçı oyuncuların olduğu bir takıma karşı bu kadar çok hücum ribaund u verirsen o maçı nasıl alabilirsin ki hala biraz sert savunma yapıldığı zaman bocalıyor takım

hala tam hazır değil gs TÜBAD dan bu yana biraz daha toparlanmış durumda ama kesinlikle hazır değil