Galatasaray Rixos Cup'ta Şampiyon Oldu

Re: Galatasaray Cafe Crown Rixos Cup'a Katılıyor

Tutku hala sakatlığın etkisinde.İzlerken göz önünde bulundurun.

Metin Karadeniz' Alıntı:
Rakipler zayıf, yarınki Trabzon maçı bizim için daha iyi bir ölçü olacaktır.

Saygılar.
Katılmıyorum zayıf dediğiniz rakibe karşı bugün Trabzon 11 sayılık bir farkla kazanmış olarak gözüksede bizim gibi rahat geçemedi ve maçın belli bölümlerinde oldukça zorlandı.

Sakatlığı var.

Yalnız Taylor epey umut veriyor to kayıplarını da biraz daha azaltırsa....

-Tutkunun savunmadaki gayreti sevindirici
-Shumpertın sol elinin serçe parmağında bi sakatlık oluştu sanırsam
Ribauntlarda sıkıntı yaşıyormuyuz?

Metin Karadeniz' Alıntı:
Rakipler zayıf, yarınki Trabzon maçı bizim için daha iyi bir ölçü olacaktır.

Saygılar.

Metin ağabey, dün bu takım Trabzonspor'u yenmişti.Trabzon maçı da ölçü olmaz.

Bosna'da katıldığı turnuvada şampiyon olan Efes Pilsen ile 22 Eylül de oynayacağımız maç asıl ölçü olur.

Tutku'nun üçlüğü; :)

http://yfrog.com/0ytutkuuclukz

Rochestie Doğru transfer..beklediğimi aldım diyebilirim şimdilik
Shumpert gün geçtikçe daha iyi olacaktır.
Shippten şüphem yok.
Andric hakkında parantez açacak olursak.Daha dominant bir uzunla bu takım çok daha büyük hedeflere oynayabilir.Çok kolay foul alıyor.ikili oyunları iyi bitiriyor ama onun dışında skor opsiyonu beklediğimden kısıtlı çıktı.Ekstra şeyler verebilecek bir oyuncu gibi görünmedi bana..Ben post moveları daha kuvvetli olan bir oyuncu bu kadroya çok daha fazla zenginlik katardı.Andricten bir prkacin çıkmasını bekleyecek kadar iyimser bakmamalıydım belki de
Andric şu ana kadar benin için hayal kırıklığı oldu
Haluk girer iki üçlük sokar.sezon içinde de yapacaktır bunları

Andric transferi büyük hayal kırıklığıymış. Yol erkenken yollamak lazım. Kolay kolay yolla şunu gönder şunu diyen biri değilim ama 4 yabancın varsa hepsinden maksimum almalısın. Andric tek üzüntüm oldu ama orada şöyle kaliteli bir 5 numara olsa çok iyi işler becerebilirdik. Wilkinson kalsaydı keşke :(

Luksa kötü oynadı diyenler maçı izledi mi acaba ?
Yoksa ben yanlış maçı mı izledim ?
Bence her yönden bize çok faydalı olacak bir oyuncu .

4 numaraya alınacak sert bir oyuncu Andric'in de eksiklerini ortadan kaldıracaktır. Yumuşak bir oyuncu olduğundan eleştiriliyor sanırım, yoksa hücumda son derece iyiydi.

Bende salon dolu olduğundan netten seyrettim maçı hafif donmalar vardı. Ama Luksa'yı beğendim. Bİr kere çok hareketli ve hızlı. Rancik ile beraberken iki tane hızlı adam çok iş yapar diye düşnüyorum. Ligde onalrın hızına ayak uyduracak uzun rotasyonu olan takım yok gibi.Hele maçın sonunda Rancik'in verdiği pasla Luksa'nın attığı sayı vardı bence derslikti. (sanırım rancik verdi pası )

Bence biraz daha zaman verilmesi gerekiyor çünkü takımdaki görevler belli değil ama her geçen hazırlık maçı takım çok daha iyiye gidiyor ve takımla beraber oyuncularda iyiye gidiyor .

Andrice en ufak bir darbe gelmesi dengesini bozuyor atışını etkiliyor çoğu sayısı asistleydi yani boşken attı ama arkasında savunma varken birşey yapamadı. Orta mesafe şutu da yok. Wilkinson bu haliyle andricten çok daha iyiydi bence

Andriç daha takıma katılalı 10 gun olduğunu unutmamak gerek. Ayrıca senelik 250 bin euro ya alınabilecek uygun bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. İkili oyunlarda çok iyi, ayakları baya hızlı ama sertlikte sorun yaşadığı gerçek ama eski bir deyimle ne kadar ekmek o kadar kofte :)..

Bu sene ki en olumlu transfer Taylor olucak gibi gözüküyor. Baskıda bazen zorlanıyo fakat çok önemli özellikleri var. Asist penetre şut dışında bence eksta olarak oyun sezgisiyle havuza düşen topları cok iyi takip etmesi cok önemli, iki maçtada ve diğer hazırlık maçlarındada beşten aşağı rebound almamış olmaması cok önemli bir artı.

Galatasaray Cafe Crown: Melih xxx 8, Preston Shumpert xxx 12, Taylor Rochestie xxx 15, Radoslav Rancik xxx 20, Ermal xxx 8, Tutku xx, Luksa Andriç xxx 13, Haluk xxx 9, Doğukan xx 2

Tayloru çok beğendim ben. Shumpert zamanla daha iyi olacaktır ve önemli maçlarda kendini belliedecektir. Ama uzun rotasyonuna bir transfer lazım bence.

Berkan Çatal' Alıntı:
Andrice en ufak bir darbe gelmesi dengesini bozuyor atışını etkiliyor çoğu sayısı asistleydi yani boşken attı ama arkasında savunma varken birşey yapamadı. Orta mesafe şutu da yok. Wilkinson bu haliyle andricten çok daha iyiydi bence
Luksa'nın yaptığı asistleri 1 sezon boyunca izlediğin Mike'dan gördün mü ?
2 oyuncu karşılaştırırken öncelikle oyuncuların rollerine bakın . Ayrıca daha 9-10 gündür takımla çalışan bir oyuncu ve Milli takımından yeni döndü, yıpranmış olması normal değil mi ?

Rocheiste çok iyi bir oyuncu bazı eksiklikleri var bazen gereksiz top kayıpları yapıyor ama oda hazırlık maçı oynadığımızdan dolayıdır diye umuyorum. Driblingi iyi pas kabiliyeti iyi aynı zamanda çokda skorer bir oyuncu. Shumpert zaten bildiğimiz Shumpert çok katkı sağlayacaktır, Shipp beklenilen katkıyı verecektir bence, Andriç'de eleştirilmiş ama bence oda iyi bir oyuncu faydasınız göreceğiz Rancik için zaten birşey söylemeye gerek yok. Yani yabancılarımızdan ben gayet memnunum yerli rotasyonumuzda iyi aslında ama hazır boştayken bir Evren çok iyi olur çok... :)