Galatasaray Rixos Cup'ta Şampiyon Oldu

Re: Galatasaray Cafe Crown Rixos Cup'a Katılıyor

Kutay Çamcı' Alıntı:
Melih düşündüğümden daha olgun oynuyor.Savunmada da gayretli.

Melih geçen yıllarda statik şutörün tekiydi ama üç gündür görüyorum ki şuttan çok pası ve drive'ı düşünüyor. Bu bile kendisindeki gelişmeyi ifade eder sanırım.

yeni transferlerimizden melih haluk ermal tutku bence faydalı olucaktır olacaklarını bu turnuvada gösterdiler.
Yabancılardan tayloru pek beğenmedm ama daha erken bence oda katkı vericek umarım.Luksa andric iyi bence.Rancik ve shumperti tanıyoruz zaten.Üstelik bu takıma daha shipp caner ve sertaç eklencek.
Ah birde jasaitis ile evreni kapsak
Bu arada bayanlardan sonra erkeklerde kaıtldığı hazırlık turnuvasında şampiyon olucak gibi

Luksa Andrıc cok begendım cok duzgun bır elı ve basketbolu cok ıyı bıldıgını gosterıyor. Gercekten ılerde cok ıyı bır oyuncumuz olacaktır.

Luksa'ya dün eleştiriler geliyordu şaşırmıştım. Çünkü ben dün oynadığı oyunu beğenmiştim, bugün daha da iyi. Hücumsal anlamda çok iyi ama savunma yönünde biraz daha iyi olması lazım. Onu da Mahmuti gibi bir koçla geliştirir mutlaka. Takıma daha katılalı 10-12 gün olduğunu da eklemek lazım tabi.

Oktay Hoca ya bak :) aynı Fatıh Terım sesı bı an maca yansıdı hakem e sen nasıl goruyorsun 2 kere ayagına carpıyor dıye bagrıyor :):) Buyuksun hocam

Ve Trabzon'u 79 62 yenerek bu turnuvada nağmalup şampiyon olduk

Maç yayınlarını yapan skytürke de bir teşekkür etmemiz gerek

Andrici eleştirmiştim daha iyi gözüktü ama daha dominant bir adam lazımdı bence yaptığı atışlarda wilkinsonun atamayacağı yoktu ayrıca kaçırdığı atışların bazılarını da wilkinson sokardı. En zayıf halkamız uzunlarımız bence herşeye rağmen. Rancik dışında ermal de andric de ışık vermed bana

Melih çok olgun oynuyor hakikaten evreni alalım yazmıştım vazgeçtim hiç gerek yok... Bi tane daha uzun lazım bu takıma

Zevkli bir mücadele oldu.Takımı beğendim.Oktay hoca'yla yeni bir hava yakaladık.

Umarım herşey istediğimiz gibi gider ve büyük başarılar elde ederiz.

Bu arada maç'ın tamam'ını izleyemedim.Skorerler hakkında bilgisi olan var mı ?

Taylor biraz disiplinli oynarsa çok önemli kozumuz olur. Top kayıpları kaşan şutları disiplindsizliğinden bence. Oktay hocaya güveniyorum.

Shumpert çok önemli bir transfer olduğunu ispatlıyor bence. Defansı da çok büyük özenle yapıyor .Lig başlayınca önemli maçlarda bürünecek o skorer kimliğine bunu biliyorum

Arkadaşlar dünkü düsseldorf maçında oynayan 5 numaralı uzun oyuncumuz altyapıdan gelen bir oyuncumu?

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
[quote="Murat Begen":3qqq9gwn]Arkadaşlar dünkü düsseldorf maçında oynayan 5 numaralı uzun oyuncumuz altyapıdan gelen bir oyuncumu?
Muhammedi sölüyorsun sanırım evet altyapıdan.Bugünde son 1 dk kala girdi sanrım[/quote:3qqq9gwn]
Bana göre bu türde alt yapıdan oyuncuların kadroda yer alması geleceğe yönelik büyük bi artı olur

Samet Semiz' Alıntı:
Evren oynadı mı Trabzon'da ?
Hayir, kesin olarak ayrildi Trabzon'dan. Zaten henüz resmi sözlesme imzalamamislarmis.