Galatasaray-Telekom işbirliği(anket eklendi)

Yeni sezonda sponsorumuz kim olsun?

• Kullanılan toplam oy
    116
Can Akogul' Alıntı:
Arkadaşlar şu kendini bilmez ciyo nun açıklamalarına bi daha bakın lütfen:

"Bize baskı yaptılar. Birleşmek istediler. Biz de mecburen görüşmeye gittik ve ilk görüşmede birleşme olmayacağını söyledik. Ancak ortalığı Galatasaray karıştırdı. Ancak biz kararımızda bir değişiklik yapmadık. Desteğimizi sürdürüyoruz ve gelecek sezon sizden şampiyonluk bekliyoruz." http://www.turkbasket.com/haberanasayfa ... &hid=39926

Birleşmeye karşıydım sponsorluk için sıcak bakıyordum olaya. Bu dakikdan sonra bu telekomdan gelecek hiçbirşeyi istemem. Beğenmediğimiz cafe crown bile on kat delikanlı çıktı be. en azından onlardan ayrılmak istediğimiz için ortalığı yaygaraya vermediler.

Ben tepkimi koyucam bu telekoma . artık telefonu mu kapattırırım , dsl mi söktürürüm bilemiyorum. Bizi kamuoyuna zavallı ve aciz göstermeye çalışan bu yabancı menşeyli şirketle benim işim olmaz.

Dostum bu açıklama ceo nun değil turkbasketin açıklaması.!! Ceo dediğin böyle açıklama yapmaz turkbakst ortalığı karıştıyor.İlk açıklama ceonun

Ceo konusunda Mithat abi ile aynı şeyi düşünüyorum. Nezaketen görüştük demek kulübümüz aşağılar yöndedir. Aslında Burak'ın da dediği gibi politik bir yaklaşımdır, anlaşma seneye olacaktır ama CEO haddini aşmıştır, üslubu yanlıştır bana göre.

Bu seneye gelirsek;

Galatasaray yönetimi her neyin peşinde ise gerçekten büyük umutsuzluğa kapıldım bu sene. TT, FB ve Efes'in arasına gireceğimizi düşünmez oldum. Henüz koçumuz belli değil. Koç Murat Özyer olacaktı ise neden hoca bekletildi daha doğrusu neden iki hoca da bekletildi? Hem Murat Hoca'ya hem Erman Hoca'ya ayıp değil midir bu? Bizim bilmediğimiz şeyler varsa ki vardır, neden hala açıklama yapmak yerine çok güzel şeyler olacak diye umutlandırılıyoruz anlamıyorum. Mithat abi bu yönetime olduğu gibi sana da sitemimdir. Taraftarın bu seneden beklentileri o kadar yüksek ki nasıl toparlayacak yönetim bilemiyorum. Bu arada 3,5 mu 7 mi olayının aslını da öğreneceğiz yakında. O yöne doğru gidiyoruz sanırım.

Hiç birşey de inanmdığımız turkbasket'e şimdi inanır olduk.Helal işimize ne geliyorsa :?

Ben hala politik olduğunu düşünüyorum.

Burak politika konusunda katılıyorum ama o sözlere karşı bir yalanlama gelmemesi konusunda şaşkınlığımı gizleyemiyorum. :?

Abi gazetelerin abartma payı olduğu aşikardır.Ayrıca bu haberi ben gazetelerde görmedim.Ayrıca bugune kadar basketbol haberlerinin hiç birini de yalanladıklarını da görmedim.Bu Birleşmeyi biz istedik . Adamların kurulu düzenlerine biz ortak olmak istedik.Bunda bir sorun olduğunu düşünmüyorum biz istedik bu birleşmeyi yanılıyor muyum?Adam gibi adam Yğit Şardan istedi.Adamın bu tarz açıklama yapmasını çok görmemek lazım.Sonuçta o bir patron ve öncelikli olarak kendi şirketini ve kendi müşterilerini düşünecek.

Bizim yöneticiler neden hala bi açıklama yapmıyorlar.Demezlermi adama be adam sen daha 2 gün önce seneye kesin şöyle böyle diyodun(ahmet dedehayır)

Burak Barut' Alıntı:
Abi gazetelerin abartma payı olduğu aşikardır.Ayrıca bu haberi ben gazetelerde görmedim.Ayrıca bugune kadar basketbol haberlerinin hiç birini de yalanladıklarını da görmedim.Bu Birleşmeyi biz istedik . Adamların kurulu düzenlerine biz ortak olmak istedik.Bunda bir sorun olduğunu düşünmüyorum biz istedik bu birleşmeyi yanılıyor muyum?Adam gibi adam Yğit Şardan istedi.Adamın bu tarz açıklama yapmasını çok görmemek lazım.Sonuçta o bir patron ve öncelikli olarak kendi şirketini ve kendi müşterilerini düşünecek.

Onur Çanka' Alıntı:
Telekom'un da Ülker gibi olmadığını nereden biliyorsunuz?Kimseye güvenmeyeceksin,kendi işini kendin halledeceksin.
Adamlar daha birleşmeden bizi küçük görüyorlar,birde birleşirsek ne olur Allah bilir.Ama ne önemi var demi sayın arkadaşlarım,siz birleşin,para ve kupa gelsin de gerisi önemli değil.

Aziz medyası da bayram yaptı bu haberden sonra. Ama bana hala bu iş olmamış gibi gelmiyor sonuçta arkasında Yiğit Şardan vardı ve bu sene birleşmiyceğimiz kesindi. Ankara'da ki büyük basketbol seyircisini önlerine almamak için böyle bir açıklama yapmış olabilirler. Ama seneye bu iş olursa kimse nerden çıktı bu Galatasaray - TT işbirliği demez.