Galatasaray-Telekom işbirliği(anket eklendi)

Yeni sezonda sponsorumuz kim olsun?

• Kullanılan toplam oy
    116
birleşme bu sene olmalıdır en azından olmasada temelleri atılmalıdır çünkü bu hedeflenen şeyler zaten bu seneye yetişmez birleşme bu sene olmalıdır diğer hedeflere de 5 senelik bir paket içinde ulaşılır

Metin Kuruçay' Alıntı:
Konu önemli olduğu için bildiklerimi paylaşmak istedim.

1-) Bu proje sanılanın aksine çok büyük bir proje
2-) Projenin belki de ilk amacı Euroleague şampiyonluğu
3-) Proje sayesinde Aslantepe' de 15 bin 500 kişilik bir NBA tarzı çok amaçlı arena yapılacak. Alınan model O2 World Arena Berlin.
4-) Arena' nın finansmanını Telekom üstlenecek. Arena' nın ismi satılmayacak stad gibi. İsmi Telekom Arena olacak.
5-) Aslantepe' de üst kullanım hakkı sadece "spor tesisine" izin veriyor. Bu konuda yönetimin ek çabaları da var.
6-) Bayan Takımının da Galatasaray Türk Telekom olarak çıkması gündemde. Onda da hedef Avrupa' da en üst yer.
7-) Bu birleşmenin amacı Galatasaray' ın marka değerini yükseltmek. Futbol Şubesi artık kendi gelirleri ile büyüyecek, başka şubelere kaynak aktarımı yapılmayacak. Orta vadede futbol, basketbol yönetimi özerkleştirilip GS Başkanı altında yer alacak. Aslantepe' de arena inşa edildikten sonra TBF ve TVF ile görüşülüp futbol maçları ile basket ve voleybol maçlarının aynı gün içinde fikstüre alınması sağlanacak.
:cool: Birleşme sonrası stad kombinesi alacaklar için özel çipli kartlarla arena kombinesi de teklif edilecek. Tek kart ile hem stad hem arenaya giriş yapılabilecek.
9-) Stadta locası olanlara, arena' daki localar daha düşük ücretle verilecek.
10-) Arena gelirleri[Maç, konser, kongre vb.] Galatasaray hanesinden, finansal nakit akışı Telekom tarafından sağlanacak. Hedef en az 25 milyon? bütçeli bir basket takımı
11-) Aynı birleşme Voleybol için de gündemde. Bu konuda çeşitli bankalarla iletişime geçilecek.

Oley oley oley oley oley .....
Böle bişi olursa gelsin kupalar , nice şampiyonluklar .

Türk telekom bayan voleybol takımı şuan ligde bulunmakta peki biz o takımlamı birleşcez voleyboldada birleşme düşünülüyomuş.Tahmin ettiğim(iz)den çok büyük bir proje arkadaşlar hadi hayırlısı..

Valla bu proje bile insanı heyecanlandırıyor. Şu salonu, yapılması düşünülen şeyler insanı içinde farklı duygular uyandırıyor. Fakat bu proje öyle hemen olacak birşey değildir. Şimdiden temellerinin atılıp başlanılması gerekmektedir. Yöneticilerimizde bunun için uğraşıyordur...

Arkadaşlar Ne 10 senesi birleşme desen 1 günlük iş ya istedikten sonra hadi en geç 1 sene olsun zaten gazı verdiler bukadar şeyden sonra birleşirler. Koskoca stadlar 1,5-2 senede yapılıyor istedikten sonra salon neymiş 15 bin kişilik salon istendiği taktirde taş çatlasın 1 senede biter.Ama yeterki İSTENİLSİN önümüze engeller ÇIKMASIN..!

arkadaşlar 15.000 kişilik salon denmiş, iyi güzel ama böyle bir salonun maliyeti nin 25 milyon avro dan az olacağını zannetmiyorum bu parayıda kimse vermez. dikkat edelim de iki armayla birden sahaya çıkmayalım...

Proje olur olmaz ayrı konuda kafam 15.000 kisilik salona takıldı. Buyuk olsun sanımız yurusun mu? :) 15000 kisilik salonu nasıl doldururuz. Basketbol maclarımızı, futbol maçlarımızdan 2-3 saat onceye alırsak ortak bilet uygulamasıyla... belki :) Voleybol maçlarını dusunmek bile istemiyorum...

Nedir bu buyuk devasa kompleks, kompleksimiz... :) (80li yıllarda 100.000 kisilik stadyum hastalıgı vardı bu ulkede:) akıllı kelli felli adamlar isterdi bunu... )

5000-6000 kisilik salon fazlasıyla yeter yahu...

Uğur GÜVEN' Alıntı:
Arkadaşlar Ne 10 senesi birleşme desen 1 günlük iş ya istedikten sonra hadi en geç 1 sene olsun zaten gazı verdiler bukadar şeyden sonra birleşirler. Koskoca stadlar 1,5-2 senede yapılıyor istedikten sonra salon neymiş 15 bin kişilik salon istendiği taktirde taş çatlasın 1 senede biter.Ama yeterki İSTENİLSİN önümüze engeller ÇIKMASIN..!
Projenin inşaatından söz etmiyorum . Projenin hayata geçmesi en az 10 yılı bulur .! :)
Bu filmi daha önce görmüştüm :p

Ayrıca Kepez iyi bir sponsor bulmuş tebrikler ...

Kepez Belediyespor, Beko Basketbol Ligi'nde OPET'in gücüyle mücadele edecek. OPET, Kepez Belediyespor'a ana sponsor oldu. Beko Basketbol Ligi'nde ilk sezonunda kısıtlı bir bütçeyle, sponsorsuz mücadele eden kırmızı-mavili takımın sponsor arayışı mutlu sonla bitirdi.

Timur Saglam' Alıntı:
Proje olur olmaz ayrı konuda kafam 15.000 kisilik salona takıldı. Buyuk olsun sanımız yurusun mu? :) 15000 kisilik salonu nasıl doldururuz. Basketbol maclarımızı, futbol maçlarımızdan 2-3 saat onceye alırsak ortak bilet uygulamasıyla... belki :) Voleybol maçlarını dusunmek bile istemiyorum...

Nedir bu buyuk devasa kompleks, kompleksimiz... :) (80li yıllarda 100.000 kisilik stadyum hastalıgı vardı bu ulkede:) akıllı kelli felli adamlar isterdi bunu... )

bütün stadın 3/1 i zaten doldurur 15.000 kişilik salonu 52:3=17,333

Timur Saglam' Alıntı:

7-) Bu birleşmenin amacı Galatasaray' ın marka değerini yükseltmek. Futbol Şubesi artık kendi gelirleri ile büyüyecek, başka şubelere kaynak aktarımı yapılmayacak. Orta vadede futbol, basketbol yönetimi özerkleştirilip GS Başkanı altında yer alacak. Aslantepe' de arena inşa edildikten sonra TBF ve TVF ile görüşülüp futbol maçları ile basket ve voleybol maçlarının aynı gün içinde fikstüre alınması sağlanacak.

Dostum bu maddede yazıyor işte futbol maçlarını ve voleybol maçlarını anı gün yapılma isteği var Binlerce kişi stada erken gelip boş boş dolaşıyor oturuyor.Girip basketbol maçı izler daha iyi 15 bin yetmez bile:D

Doğrudur amatör branşlar günümüzde kendi yağlarında kavrulamıyorlar, sponsor desteği şart... Buraya kadar kabul... Zaten bizde bunu görmüşüz kabul etmiş çeşitli sponsorluk anlaşmalarına imza atarak bazılarının ismini panoya bazılarını formaya bazılarınıda isme eklemişiz... Hadi demişiz günün gerekiği gerçekliğidir bu sesimizi çıkarmamışız... Hoş gönlümce ve mantığımca doğru olanı isme dokunmamaktır, tek bir isimdense bir sponsor havuzu kurup o şekilde yola devam etmektir...

Lakin beyler nedir bu birleşme meselesi? Doğru kim istemez ambargoları koyup bütün kupaları toplamayı, ardı ardına şampiyonluklar yaşamayı. Ancak bunu yaşamak için de ilklere imza atmış tarihimi, mirasımı görmezden gelmeyi içime sindiremem! İsteyen sevinsin kardeşim birleşme oluyor diye, ben sevdama yakıştırmam koyduğu hedefe adım adım hakettiği şekilde gitmek yerine kolay yoldan ulaşmak uğruna bir başka kurulu sistemi yoketmeyi!

Doğrudur kimse gelen kupaları elinin tersiyle itmez lakin kimsenin de sevdası kupa veya madalya değildir. Sevda Galatasaray'sa, sarıyı yücelten kırmızıysa o zaman bizim için aslolan kalkan kupa değil verilen mücadele, terletilen formadır! Biz salonlara/stadlara öndelikle bunları görmek için, hakedene hakettiği değeri hissettirmek için gideriz. Sahada terletilen forma sarı kırmızı olduğu sürece üstünde armamız olduğu sürece kılpayı kaçırılan şampiyonluklar, yada kaybedilen maçlar çok umrumda değil yeter ki sahadaki herkes formasının layığını yerine getirsin...

Berk Kalaman' Alıntı:
Doğrudur amatör branşlar günümüzde kendi yağlarında kavrulamıyorlar, sponsor desteği şart... Buraya kadar kabul... Zaten bizde bunu görmüşüz kabul etmiş çeşitli sponsorluk anlaşmalarına imza atarak bazılarının ismini panoya bazılarını formaya bazılarınıda isme eklemişiz... Hadi demişiz günün gerekiği gerçekliğidir bu sesimizi çıkarmamışız... Hoş gönlümce ve mantığımca doğru olanı isme dokunmamaktır, tek bir isimdense bir sponsor havuzu kurup o şekilde yola devam etmektir...

Lakin beyler nedir bu birleşme meselesi? Doğru kim istemez ambargoları koyup bütün kupaları toplamayı, ardı ardına şampiyonluklar yaşamayı. Ancak bunu yaşamak için de ilklere imza atmış tarihimi, mirasımı görmezden gelmeyi içime sindiremem! İsteyen sevinsin kardeşim birleşme oluyor diye, ben sevdama yakıştırmam koyduğu hedefe adım adım hakettiği şekilde gitmek yerine kolay yoldan ulaşmak uğruna bir başka kurulu sistemi yoketmeyi!

Doğrudur kimse gelen kupaları elinin tersiyle itmez lakin kimsenin de sevdası kupa veya madalya değildir. Sevda Galatasaray'sa, sarıyı yücelten kırmızıysa o zaman bizim için aslolan kalkan kupa değil verilen mücadele, terletilen formadır! Biz salonlara/stadlara öndelikle bunları görmek için, hakedene hakettiği değeri hissettirmek için gideriz. Sahada terletilen forma sarı kırmızı olduğu sürece üstünde armamız olduğu sürece kılpayı kaçırılan şampiyonluklar, yada kaybedilen maçlar çok umrumda değil yeter ki sahadaki herkes formasının layığını yerine getirsin...
budur!!!

Berk Kalaman' Alıntı:

Salonlara Mavi-Beyaz Türk Telekom armalı formalarla çıkmıcaz Sarı-Kırmızı Galatasaray armalı formayla çıkıcaz formanın önünde de Türk Telekom reklamı olucak aynı avea gibi ya da cafe crown gibi ve bu takımın başkanı Adnan Polat olucak ve şube sorumlusu Ahmet Dedehayır ve o salonu dolduracak taraftar da büyük Galatasaray taraftarı olucak Türk Telekom taraftarı değil. Tek farkımız Galatasaray C.C. idik Galatasaray TT olucaz. Galatasaray isminin yanında hiçbir şey olmasın demek günümüz şartlarında romantizmden başka birşey değildir.

Berk Bey duygularıma tercüman olduğunuz için teşekkür ederim.

Kupa isterük diye kazan kaldırıp birleşmeyi içine sindireceğini dile getiren arkadaşlar umarım bu satırları tekrar tekrar okur.

sponsorlar gelir geçer asaletin bize yeter... ama birleşme olursafarklı !!! ne asalet kalır, ne saf galatasaray... kimyamızı bozmaya gerek yok. sponsor olacaklarsa olsunlar, birleşme falan gereksiz işler. fülker dedik, adamlarla dalga geçtik, kazandıkları kupayı kupadan saymadık, ama şimdi onlara benzemekten bahsediyoruz...

Birleşme YOK

Türk Telekom ve Galatasaray'ın birleşmesi ile ilgili olarak son günlerde ortaya atılan iddialar üzerine Ankara'ya giden Türk Telekom CEO'su Dr. Paul Doany, yöneticiler ile yaptığı toplantıda,Birleşme yok, sizlerden bu sezon şampiyonluk bekliyorum dedi.Son günlerde artan tepkiler üzerine Ankara'da Türk Telekom Basketbol Takımı yöneticileri ile bir araya gelen ve toplantı yapan Doany,Biz hiçbir zaman birleşme diye bir sözü ağzımıza almadık. Galatasaray yöneticileri bizleri arayarak böyle bir düşünceleri olduğunu belirtti. Biz de nezaket icabı görüştük ve böyle bir birleşmenin mümkün olmadığını, Türk Telekom basketbol takımının önümüzdeki sezon şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu belirttik. Ankaralı basketbolseverlerin tepkisini anlayamadım. Bizim ağzımızdan birleşme diye birşey çıkmadı. Taraftarlarımızın gönülleri rahat olsun. Yeni sezonda sizlerden şampiyonluk bekliyorum dedi.

Kaynak:sporx

Evet şimdide yok diyolar hadi bakalım seneye görüşcez artık bizde birleşme demedik zaten birlşeme lafını basın uydurdu.Sponsorluk olabilirdi bu sene olmadı seneye görücez ama tepkiden dolayı şimdi inkar ettiler