Galatasaray-Telekom işbirliği(anket eklendi)

Yeni sezonda sponsorumuz kim olsun?

• Kullanılan toplam oy
    116
Soyledikleri kadar basitse bu iş iki haftadır iki kulubun yoneticilerinin de herhangi bir acıklama yapmaması, Erman kunter'i bekletmemiz vs... Anlatılandan daha fazlası oldugu gercek gibi... Zaten bu sezon için gerek birleşme gerekse sponsorluk zordu. Geç kalmıştık. Sezon ortası gorusmelere baslayıp planlamalıydık.

Gs basketbol subesinin butun planlarını bu birleşme yada sponsorluk uzerine yaptıgını sanmıyorum. Bu sezon ki butcemizi en kotu ihtimal gecen sene ki seviyesinde olmasını bekliyorum. 1-2 haftada anlasılır. Kaya dısında surpriz bir yerli oyuncu gelebilir.

Koç olayı ve butçe planlaması gelecek hafta cozulurse, onumuzu gorebilecegiz.

Timur Saglam' Alıntı:
Soyledikleri kadar basitse bu iş iki haftadır iki kulubun yoneticilerinin de herhangi bir acıklama yapmaması, Erman kunter'i bekletmemiz vs... Anlatılandan daha fazlası oldugu gercek gibi... Zaten bu sezon için gerek birleşme gerekse sponsorluk zordu. Geç kalmıştık. Sezon ortası gorusmelere baslayıp planlamalıydık.

Gs basketbol subesinin butun planlarını bu birleşme yada sponsorluk uzerine yaptıgını sanmıyorum. Bu sezon ki butcemizi en kotu ihtimal gecen sene ki seviyesinde olmasını bekliyorum. 1-2 haftada anlasılır. Kaya dısında surpriz bir yerli oyuncu gelebilir.

Koç olayı ve butçe planlaması gelecek hafta cozulurse, onumuzu gorebilecegiz.

ben onumuzdeki hafta belki hoca transferi olur diyorum agustosun ortasina dogru bence transferler netlik kazanmaya baslar

böyle birşey olacağını da bekliodum açıkçası bence bizim yönetim bu işi beceremedi olan yine bize oldu transferde geç kaldık daha coach bile belli değil hersene gs takımında böle şeyler gündeme gelir geçen senede vestel olayları wardı sonra öğrendikki yönetim fiyatı artırmak için yapıomuş
ahmet dedehayır seneye kesni birleşecez dior
paul doany birleşme söz konusu değil
diyor bakalım neler olacak
bana öle gelior ki bu iş olmaz ise olan gs taraftarlarının umutlarına olacak

en korktuğum ley oldu bu olay yüzünden transferde de çok geç kaldık hemn bir b planını devreye sokmamız gerekiyor.... yoksa yine hüsranla dolu bir yıl bizi bekliyor...

Bu bırlesme olsun olmasın beni mutlu eden olay ülkerin egemenligi altında boyun egmicegimiz bu cok daha iyi artık uyanmıs durumda yönetim elbet gerisi gelir

İNANIN COCUKLAR GÜZEL GÜNLER GÖRECEGİZ GÜNESLİ GÜNLER 8)

Volkan Ozger' Alıntı:
Bu bırlesme olsun olmasın beni mutlu eden olay ülkerin egemenligi altında boyun egmicegimiz bu cok daha iyi artık uyanmıs durumda yönetim elbet gerisi gelir

İNANIN COCUKLAR GÜZEL GÜNLER GÖRECEGİZ GÜNESLİ GÜNLER 8)
katılmamak elde değil volkan abi ama yine de bu birleşme olayı derken yine transferde çok geç kaldık elalem bitirdi trasnferi sezonu açcak biz daha hoca belirleyecez rezillik olmaya başladı bu gitgide

Telekom CEO´sunun açıklamasından dolayı hayal kırıklığına uğrayan arkadaşlar nasıl bir açıklama bekliyordu merak ediyorum. Yoksa Paul Doany´nin;

"Evet Galatasaray´la birleşme konusu gündemimize girdi ve şartlar konusunda yöneticileri ile görüştük. Ancak önümüzde yeterli sürenin olmaması nedeniyle görüşmeleri iki tarafın da zarar görmemesi için seneye erteledik. " demesini mi bekliyordunuz?

Birleşmenin bu sezon gerçekleşmeyeceği başından belliydi. Dolayısıyla şampiyonluk hedefiyle yola çıkıp transferlerini buna göre yapan T. Telekom´un CEO´sunun önümüzdeki sezon Ankara taraftarını küstürmemek için "nezaketen bir görüşme yapıldı" demesinden doğal bir şey yoktur.

Türk Telekom´un destekçi kuruluşumuz olmasının iki tarafa da büyük yarar sağlayacağını düşünüyorum. Tıpkı birleşme halinde tedavisi mümkün olmayan yaraların oluşacağını düşündüğüm gibi.

Galatasaray ile T.T. Arasındaki birleşme söylentileri ve yapılan görüşmeler tamamen sponsorlukla ilgili birleşme konusuna gelince buna ne kulüp tüzüğü nedivan üyeleri ne de oyların % 70 sahip liseli kongre üyeleri izin verir bunun dışında yapılan açıklamalar tamamen fasaryadır. Kısaca boşuna tartışıyorsunuz gerek yok bu tarz polimiklere siz her duyduğunuza inanmayın

Onur Yavuz' Alıntı:
Telekom CEO´sunun açıklamasından dolayı hayal kırıklığına uğrayan arkadaşlar nasıl bir açıklama bekliyordu merak ediyorum. Yoksa Paul Doany´nin;

"Evet Galatasaray´la birleşme konusu gündemimize girdi ve şartlar konusunda yöneticileri ile görüştük. Ancak önümüzde yeterli sürenin olmaması nedeniyle görüşmeleri iki tarafın da zarar görmemesi için seneye erteledik. " demesini mi bekliyordunuz?

Birleşmenin bu sezon gerçekleşmeyeceği başından belliydi. Dolayısıyla şampiyonluk hedefiyle yola çıkıp transferlerini buna göre yapan T. Telekom´un CEO´sunun önümüzdeki sezon Ankara taraftarını küstürmemek için "nezaketen bir görüşme yapıldı" demesinden doğal bir şey yoktur.

Türk Telekom´un destekçi kuruluşumuz olmasının iki tarafa da büyük yarar sağlayacağını düşünüyorum. Tıpkı birleşme halinde tedavisi mümkün olmayan yaraların oluşacağını düşündüğüm gibi.

Telekom CEO'su bizi resmen aşağılamış . Biz onlara mecbur olmadığımızı bu sezon göstermeliyiz.

CEO Kendi konumuna yakışır açıklamalar yapmış.Bunu yapınca CEO olunuyor zaten. O yüzden genç arkadaşlar aşağılamak falan yok ortada bunun adı politika.

ahmet dedehayır ın canlı yayın da "birleşme bu sezon zor ama seneye kesin birleşeceğiz" sözleri yalan mı oldu yani.daha 2-3 gün önce demişti.

Bu açıklama resmen galatasaray ismini ve yönetimini aşşalayıcı bir ifadedir.Bu sebeb olanları kınıyorum nezaket icabıymış bu telekom ceo'suna haddini bildirmek lazım bu saatten sonra telekomla galatasaray isminin yan yana okunması bile zor yönetim artık oyalama taktiğinden vazgeçmeli 20 gündür bekletilen açıklamaların bir an önce yapılması lazım

boyle birsey olmaz yaaa , sitelere girmiyorum sirf bu yuzden ahnet dedehayir hep boyle yapiyor zaten hosley'lede anlastik ayaklari cekmisti paso yalanlar soyluyor taraftarina ayip !!! galatasaraya boyle yoneticiler yakismiyor. telekom ceo'su resmen rezil etti bizi utanmasak adamlara birleselim diye yalvaracakmisik gibi konustu adam , adnan sezgin olmayacak seyi soylemiyor bari ama dedehayir paso yalan sayin polat bakalim ne yapacak ? galatasarayin marka degeri su sozleri duyan yabanci kisiler tarafindan kesinlikle dusmustur adamlarin gozunde aciz rolune dustuk tek sorumlusuda bunu medyaya farkli yalanlarla dile getiren dedehayirdir. kaya'yla erman kunter transferleri olmazsa nasil bakicak taraftarin yuzune sayin dedehayir merak ediyorum !!!

Mithat Duran' Alıntı:
Bu açıklama resmen galatasaray ismini ve yönetimini aşşalayıcı bir ifadedir.Bu sebeb olanları kınıyorum nezaket icabıymış bu telekom ceo'suna haddini bildirmek lazım bu saatten sonra telekomla galatasaray isminin yan yana okunması bile zor yönetim artık oyalama taktiğinden vazgeçmeli 20 gündür bekletilen açıklamaların bir an önce yapılması lazım

Mithat Abi aşağılamak bu değildir.Koskoca Telekom'un CEO'su laf edince aşağılamak sizler istediğiniz antrenörü getirdiğinizde büyük yönetim öyle mi :? Adamın ne demesi gerekiyordu.Saman alevi gibi parlıyorsunuz arkanızda büyük yıkımlar bırakıyorsunuz sayın abim.Sizin bir cümlenizle burada klavye başında delikanlılık yapan kardeşlerimiz var.Adım gibi eminim sizin yazınızdan sonra Ceo'ya onlarda sizin gibi davranacaklar.Siz geçen sene sonlarında Domercantlar diyordunuz şimdi hiç birşey yok ortada abi.Diğer sponsorları devreye sokmalıyız o zaman TT neden bu kadar bağlı kalınıyor.Sizin dediğinize göre bize kul köle 5-6 sponsor adayı vardı yanılıyor muyum ?

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":27te9leq]Bu açıklama resmen galatasaray ismini ve yönetimini aşşalayıcı bir ifadedir.Bu sebeb olanları kınıyorum nezaket icabıymış bu telekom ceo'suna haddini bildirmek lazım bu saatten sonra telekomla galatasaray isminin yan yana okunması bile zor yönetim artık oyalama taktiğinden vazgeçmeli 20 gündür bekletilen açıklamaların bir an önce yapılması lazım

Mithat Abi aşağılamak bu değildir.Koskoca Telekom'un CEO'su laf edince aşağılamak sizler istediğiniz antrenörü getirdiğinizde büyük yönetim öyle mi :? Adamın ne demesi gerekiyordu.Saman alevi gibi parlıyorsunuz arkanızda büyük yıkımlar bırakıyorsunuz sayın abim.Sizin bir cümlenizle burada klavye başında delikanlılık yapan kardeşlerimiz var.Adım gibi eminim sizin yazınızdan sonra Ceo'ya onlarda sizin gibi davranacaklar.Siz geçen sene sonlarında Domercantlar diyordunuz şimdi hiç birşey yok ortada abi.Diğer sponsorları devreye sokmalıyız o zaman TT neden bu kadar bağlı kalınıyor.Sizin dediğinize göre bize kul köle 5-6 sponsor adayı vardı yanılıyor muyum ?[/quote:27te9leq]
evet mithat bey açıklama bekliyoruz nedir bu işin aslı uyutulduk mu
ahmet dedehayır ın bahsedilen özelliği hiç iyi değil

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":1jbpdi7c]Bu açıklama resmen galatasaray ismini ve yönetimini aşşalayıcı bir ifadedir.Bu sebeb olanları kınıyorum nezaket icabıymış bu telekom ceo'suna haddini bildirmek lazım bu saatten sonra telekomla galatasaray isminin yan yana okunması bile zor yönetim artık oyalama taktiğinden vazgeçmeli 20 gündür bekletilen açıklamaların bir an önce yapılması lazım

Mithat Abi aşağılamak bu değildir.Koskoca Telekom'un CEO'su laf edince aşağılamak sizler istediğiniz antrenörü getirdiğinizde büyük yönetim öyle mi :? Adamın ne demesi gerekiyordu.Saman alevi gibi parlıyorsunuz arkanızda büyük yıkımlar bırakıyorsunuz sayın abim.Sizin bir cümlenizle burada klavye başında delikanlılık yapan kardeşlerimiz var.Adım gibi eminim sizin yazınızdan sonra Ceo'ya onlarda sizin gibi davranacaklar.Siz geçen sene sonlarında Domercantlar diyordunuz şimdi hiç birşey yok ortada abi.Diğer sponsorları devreye sokmalıyız o zaman TT neden bu kadar bağlı kalınıyor.Sizin dediğinize göre bize kul köle 5-6 sponsor adayı vardı yanılıyor muyum ?[/quote:1jbpdi7c]

Hayır yanılmıyorsun 5 tane sponsor adayı var ama cafe crownla yapılan antlaşma o kadar kötü ki ha diyince olmuyor evet ben yazdım domercantı kendisini de ii tanırım onu bosna vatandaşı yapanlarıda ii tanırım ama kendisi rusyadan aldığı parayı bizden istedi ki ben o paraya ondan 5 gömlek üstünü alırım konu yine antrenör konusuna gelince biz murat hocayı istemedik bu doğru ama onu biz göndermedik onu galatasaray yönetimi gönderdi ve çok doğru bir tercih yaptı murat hoca sömürge valisi hakan aydınola karşı alınmış bir karardır .Şimdi ceu'un açıklamalarını bir kez daha oku ne diyor ben sana açıklayayım aslında bizim böyle bir düşüncemiz yoktu.Ama kulup çok ısrar etti bizde ayıp olmasın diye görüşmeyi kabul ettik. Sen bu sözünle Galatasaray kulübünü ve yöneticisini kapıkulu yapıyorsun ben parlamaları çoktan geçtim artı her konuya bu kadar muhalefet olmanı anlamıyorum t.t. olmassa diğer seçenekler var ama kulübün düşüncesi farklı ne yardan vazgeçerim ne serden mantığıyla bu işler olmaz ama bu sezon tekrar söylüyorum her şey daha ii olucak.

Arkadaşlar şu kendini bilmez ciyo nun açıklamalarına bi daha bakın lütfen:

"Bize baskı yaptılar. Birleşmek istediler. Biz de mecburen görüşmeye gittik ve ilk görüşmede birleşme olmayacağını söyledik. Ancak ortalığı Galatasaray karıştırdı. Ancak biz kararımızda bir değişiklik yapmadık. Desteğimizi sürdürüyoruz ve gelecek sezon sizden şampiyonluk bekliyoruz." http://www.turkbasket.com/haberanasayfa ... &hid=39926

Birleşmeye karşıydım sponsorluk için sıcak bakıyordum olaya. Bu dakikdan sonra bu telekomdan gelecek hiçbirşeyi istemem. Beğenmediğimiz cafe crown bile on kat delikanlı çıktı be. en azından onlardan ayrılmak istediğimiz için ortalığı yaygaraya vermediler.

Ben tepkimi koyucam bu telekoma . artık telefonu mu kapattırırım , dsl mi söktürürüm bilemiyorum. Bizi kamuoyuna zavallı ve aciz göstermeye çalışan bu yabancı menşeyli şirketle benim işim olmaz.