Galatasaray-Türk Telekom

arkadaşlar belki biraz erken olacak ama ben üstünde durulması gereken bir konu olduğunu düşünüyorum;

telekom maçı federasyon tarafından 10 şubat cumartesi 17.00 olarak açıklanmış,aynı gün saat 14.00'da efes-bjk maçı var.şimdi ntv büyük bir ihtimalle beşiktaş-efes maçını verecek.

ancak haftanın maçı olabilecek kapasitede iki maç var bu hafta sonu.efes-bjk ve gs-telekom.şimdi bizim maçımız cuma veya paar oynanamazmıydı?tamam hafta içi maçları var o nedenle cuma maç yok peki efes-bjk maçı pazar oynatılamazmıydı?

federasyon bu iki maçı aynı gün oynatarak hem biz galatasaraylıların önemli,kritik ve zevkli geçeceği garanti olan bir maçın verilmesini engellemeye çalışıyor hem de basketbolseverleri bu iki maçtan birinden mahrum bırakıyor

bence es geçilmemesi gereken bir konu,tofaş maçımızıda 17.00 yaparak tv yayınını engellemeye çalışmışlardı.yorumlarınızı bekliyorum

umarim NTV degisiklik yaptiri yoksa cidden art niyet ariyacagim ben bu iste. Fener Ülker Dacka macini Türk Telekom- Galatasaray macina tercih edilirse ben bu iste cifte standart var derim. Sahi en son ne zaman adam gibi bir macimizi verdiler?

Geçen hafta Telekom'un maçı nedeniyle yayinlanmadi,şimdi de Telekoma ragmen yayın yok.Daha başlarda Ntv'nin sorunlu oldugunu soyluyorduk ama sanırım artık icraate geçmemiz lazım.Birlikte bir tepki yaratalım.

Benim için sorun yok gerçi stada gitmeyeceksen cezam tvden izleyememek olsun. :atki

Semih Ural' Alıntı:
maçın tvden verilmeyecek olması salonun daha dolu olması için bi sebep olabilir..
ancak galatasarayı sadece istanbulda olanlar takip etmiyor.bütün türkiye ayrıca avrupa uydu aracılığıyla takip ediyor evet istanbuldakiler için salona gitmek bir çözüm olabilir ancak diğer illerde olan insanlar için?burada önemli olan haftanın en kritik maçının ters bir saate konması ki bu federasyon için ilk değil,ben bunda bir art niyet aramaya başladım

ya arkadaşlar öyle diyorsunuz da kapadokyalı kardeşleriniz ne yapsın takımımızı desteklemek istiyoruz ama tv vermezse ne yapıcaz :oops:

vallah takımımız için gercekten cok zorlu bir mücadele tabiki gonul kazanmak ister ama bunun zor oldugunu unutmamak lazım ki bana bu macta sadece guzel ve mucadeleci bir basketbolda yeter

ben hiç şaşırmıyorum bu çifte standartlara fenerbahçe bayan takımı avrupada devam etsin diye maçlarını tatil edenler birazda erkek basketbolunda adaleti sağlama adına çaba göstersinler ve şehir dışındaki insanları cezalandırmaktan vazgeçsinler

Cumartesi günü Efes - BJK, Pazar günü de Fener'in yanılmıyorsam Karşıyaka ile oynayacağı maçları verecen NTV desem.. Geçen reklamda gördüm..

Ömer H.' Alıntı:
Cumartesi günü Efes - BJK, Pazar günü de Fener'in yanılmıyorsam Karşıyaka ile oynayacağı maçları verecen NTV desem.. Geçen reklamda gördüm..
olucağı da buydu zaten. ya bizim telekom maçını vermedikten sonra hangi maçımızı verecekler anlamıyorum.yeter artık ya.bıktık bu çifte standart tan.

Yayın konusuna lafım yok ama Cumartesi en ideal gün.Pazar günü Vestel Manisa maçı var ASY'de.Mersinle Çarşamba oynadıktan sonra Cuma Türk Telekomla oynayamayız zaten.Cumartesi olması çok iyi oldu.

Onur UNCU' Alıntı:
Yayın konusuna lafım yok ama Cumartesi en ideal gün.Pazar günü Vestel Manisa maçı var ASY'de.Mersinle Çarşamba oynadıktan sonra Cuma Türk Telekomla oynayamayız zaten.Cumartesi olması çok iyi oldu.

cuma konusunda haklisin bizm macin cmt olmasida gusel fakat niye bejeke we efes pazar oynamio....pazar mac yayini febe dacka olarak gozukuo...allah allahhh

LIGDE 1. ILE 4.OYNUO WE 2.ILE 5.OYNUO her anlamda bizim mac werilmesi lazim we dier macin pazara alinmasi lazim

Peki bununla ilgili olarak bir yerleri telefon ve mail trafigi icine soksak etkiil olmazmı ?

Bende İstanbul'da degilim dolayısıyla TV'ye mahkumuz...

Bu arada herkese merhaba..aranıza yeni katıldım...

bir de hazır bir metin olsa ve herkes ondan gönderse daha iyi olur çünkü bu işin organize bi şekilde olduğunu görürlerse belki kararlarında daha etkili olur

bencede bi metin gönderelim arkadaşlarımıza söyleyelim onlarda atsın bide ntv ye atalım bence.tbf ile konuşur belki yayın konusunda